Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Melee vs ranged
#21
cooler contruje wszystkie postacie noszące oblivion legi ale no tak jak się domyślałem znajdą się smiałkowie którzy powiedzą iż jest słabą postacią (natura evilka debilka )
Odpowiedz
#22
(09-11-2016, 23:52)doush napisał(a): chcesz mi powiedzieć, że ten slow to tylko -10% speeda?

Nie, masz 10% na spowolnienie o 30%
Gdzie SK ma 50% bodajze na 40/50% nie pamietam Szczęśliwy
Odpowiedz
#23
@Kaleka rozumiem, że do końca servera będziesz śmigać w oblivion legach? XD
Dobra nie chcę mi się tu już więcej odpisywać.
Zostawiam to dla bardziej ogranych na dbp osób np Shrouded Colour. On wie wszystko i nawet więcej.

@down Ty jesteś jakiś chory z tą łapą.
NIKT nie ma jeszcze dobrych skilli i broni, a sporo osób ma już prawie full def i magic seta, a mimo to meele profki potrafią zbić 2/3 hp po zanzokenie pod typa.
No, ale zbufujmy bo słabi ;/
Odpowiedz
#24
(09-11-2016, 23:17)Vicodin napisał(a): Nie wiem po co wy w ogóle dyskutujecie z malkontentem shroudedem.
Jemu nigdy nic nie pasuje na żadnym serverze. Wszystko jest źle zoptymalizowane i on by to oczywiście zrobił lepiej.
Nie ważne czy jest to 100 osobowy tibijski serverek czy kilkutysięczna gra online.
Wszystkie jego rady i sugestie są na wagę złota i powinni mu według niego za to płacić. Szczęśliwy
Ot taki geniusz wszelakich gier online zarówno od strony czysto gejmingowej jak i programowania.
Także szkoda strzępić ryja.

Ja rozumiem, ze mam tendecje do uzywania mozgu i czepiania sie sczegolow . Jednakze cel tego jest taki, iz wg.mnie wszystko powinno byc dopracowane i nalezy myslec jak cos mozna usprawnic a nie brac wszystko jako absolutne i niemozliwe/ niepotrzebne do zmiany. Lubie sie rozwijac i dygresje czemu jakis system nie ma sensu mi w tym pomagaja. Oczywiscie wszystkie moje dygresje co do braku logiki w jakims aspekcie gry kierowalem do ludzi wykazujacych sie wyzszym niz przecietnym intelektem(np. Freeya) a nie do ciebie , wiec nie licze na zrozumienie. Wiem, ze niektorzy zastopowali swoj rozwoj i wola wygodnie zyc w starych smieciach oraz nie potrafia zobaczyc jak duzo jeszcze mozna w danym temacie dopowiedziec. Akceptuje to, ze nalezysz wlasnie do tej grupy i sie ciebie nie czepiam, takze prosze o nie czepianie sie mnie Oczko


Wracajac do tematu:


Ludzie zle zrozumieli niektore kwestie. Nie chce nerfic kulki ale trzeba jakos zrekompensowac lape. Jak dla mnie najlepsza opcja jest slow o 20% dodany do wypalania ki.
Jezeli ktos uwaza, ze lapa nie potrzebuje buffa to chcialbym aby zagral sobie 1vs1 z takim spc/gohanem/videl albo pogral nim w warach 3+ osobowych. W zadnym aspekcie nie jest lepszy od kulki(faktycznie moze ma lekko wiekszy dps niz kulka ale wymagania co do zadawania tego dpsu sa o wiele trudniejsze do spelnienia).

@Cooler
Temat nigdzie nie obejmowal tej postaci. Wiadomo, ze jest on slaby na 1vs1 a na teamowkach jest przegiety. I tak na prawde przegiecie tej postaci wynika z tego, ze stun zadaje prawie tyle samo dmg co SN i chcac zestunowac typa nie tracimy praktycznie dmg. 2 coolerow z konca ekranu paraluje cie i wali wiecej niz ty sie mozesz leczyc. Dostaniesz stuna, zrobisz zanzo i co z tego? oni zrobia zanzo za toba, walna 2x SN , poprawia stuna i juz praktycznie umierasz. Jak na moje gdyby ten stun nie zadawal dmg to moze bylby zbalansowany. Nie nalezy zapominac, ze coolera dmg z SN zajebiscie sie skaluje z lvlem i na rebornie ma dobre % + ma 10/10 abso i z tego co widze najwiekszy heal. A teraz uwaga: Jak wyglada sytuacja mocnych stunow w innych grach PvP ? Mianowicie dostajac stuna przez jakis czas kolejny stun trwa o jakis czas krocej a jeszcze kolejny w szybkim czasie od pierwszego powoduje, ze stun nie wchodzi. Niesamowite jak latwo zbalansowac stuny.

@Quixer
No tak zrobmy balans gdy juz na serverze bedzie grala 1/4 obecnej ilosci osob(3-4 miesiace po starcie). Z tego co mi wiadomo balans mial byc na 400 lvl a nie na 700 po rebie. Jak na moje lepiej zbalansowac wszystko na stan obecny i ewentualnie dodatkowo buffowac/nerfowac rzeczy reb transem jakby jakas profa sie stasznie odchylala od innych na wyzszych lvlach

Najbardziej denerwujacy jest brak test servera, albo takiej test areny. Wtedy moznaby wszystko ladnie udowodnic jak wyglada w rzeczywistosci i nie byloby glupiego gadania
Odpowiedz
#25
Wszystkie te tematy o balansie powinny być z miejsca wypierdalane na śmietnik. Po 1. jest już za pózno żeby cokolwiek balansować a po 2. to i tak każdy będzie chciał żeby jego profka dostała jak największego buffa.
Zawsze się znajdzie ktoś kto będzie uważał że balans jest do dupy póki jego profka nie dostanie buffa
Odpowiedz
#26
nie, poprostu podałem jeden z jego plusów oczywiście dmg coolera jest smieszny i z nikim nie ma prawa konkurować ale na boga skoro ma stuny, parale oczywistym faktem jest że nie może posiadać dmg od poczatku to wiedzieliście i poprostu twoj plan vico nie wypalil robienia samych coolerow bez dmg teraz twoj team przez to cierpi.
cooler jest typowym supportem ma stuna co z tego ze można użyc zanzo skoro dalej stoisz w miejscu i można ładowac w cb kamy,
bez coolera ciężko jest kogokolwiek złapać
Odpowiedz
#27
Paral z sn mial 30% szansy a nie zadne 10 Chory od (s2) funa z tego co pamietam
kama 50% Chory ale o duzo wiekszy paral niz sn
Odpowiedz
#28
@Gościu ale my nie płaczemy, że cooler jest dla nas za słaby (przynajmniej ja) tylko oni dalej twierdzą, że jest OP. Trochę się już pogubiłem. :?
A ogólnie na dbp nie chodzi o to kto gra jaka profka, tylko o to ile można być przy kompie.
Grając na dawnych edycjach celle/tufflem po kilkanaście godzin dziennie sprawiłem, że dostali takie nerfy, że na nowo chcą je buffować.
Po którejś tam edycji wstecz mojego grania cellem(2014 rok?) zabrano mu 30% heala z regenki (przed obecną chyba część oddano) i 5% abso ki.
Podobna sprawa jest teraz z tufflem. XD
Odpowiedz
#29
dlatego postacie bijące z łapki musza mieć w teamie stunnera moim zdaniem parale z broni będą zbyt śilne.
wiadomo że cieżko podejść do kółkowca porównaj sobie hp kółkowców i łapki
Odpowiedz
#30
No i o to chodzi aby dyskutowac a nie wyzywac sie wzajemnie. Dalej czekam na argument, ktory stwierdzi ze lapy nie trzeba buffowac. Bo co? bo za duzo bije? a jak podejdziesz do takiej kulki ? Moze shenron i janemba dadza rade 1v1 bo maja doskok. Czy moze argument, ze na 700 lvlu po rebie bedzie lapa mocniejsza 1vs1. Wracam do poczatku tematu: Kiedys mogles spamowac super kama i latwiej bylo zlapac kulke -> nie bylo problemow. Teraz: Kama raz na pare sekund + wypalanie many -> ciezej zlapac niz wczesniej. Nawet jak zlapiesz to z max asem nie zdasz tych 10 hitow/sekunde bo gosciu zrobi kratke i ty musisz zanim dojsc i w tym momence tracisz pare hitow. Kulka tak nie ma ciagle dostajesz 10 hitow jak jestes w zasiegu.

Podoba mi sie podejscie kaleki. PRobuje cos uargumentowac i na tym mozemy cos zaczac tworzyc. 20% slow nie bedzie dzialal jak paral(tak da sie zrobic i bedzie mozna uzywac na nim senzu itp.)
Jezeli bedzie to za duzo i bedzie widoczny problem to zawsze mozna to zmniejszyc/usunac. O to chodzi aby Vultur testowal rozne rzeczy i znalazl jakis zloty srodek.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu