Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balanz
#1
Mysle, ze pare profek zasluguje na buff.

1. Cell

Mial byc konkretna profa ale sharp skin okazal sie bezuzyteczny dlatego trzeba albo tego sharp skina naprawic( kaio + sharp by dzialal) albo dodac do niego efekt kaiokena( na 10 sekund daje +50% mlvl -5% ene + % dmg z ki i % str/ki blasting/sword). 
Jezeli tego nie chcemy( pytanie dlaczego niby mialby vultur tak nie zrobic jak cell jest kupa ?) to: Usunac hp cost z destructo disk.


2.Vegeta

Obecnie wydaje sie gorsza wersja goku( mniejszy obszar z last wave i podobny z niego dmg), podobna lapa, mniej hp/lvl , gorszy spell do expa na poczatku( BBA vs genki dama).

Tak jak pisalem w innym temacie zwiekszylbym mu dmg z last wave o 10-15 %. Tak aby z niego zrobic dobrego fightera o ile umie sie trafiac waveami. Inaczej jest w kiepskiej formie.

3.Tuffle

To samo co cell

4. Human(C17)

Jeszcze nie wiadomo ale nie zapowiada sie swietnie

Ogolnie:

Glovery powinny miec tyle samo ataku co swordy(w koncu nie ma juz AS na broniach )
Melee musi enchantowac 2 bronie aby uzyskac ten sam efekt co kulka -> zwiekszyc szanse na enchant melee broni albo podwoich koszt wymaganych surowcow dla kulki
Odpowiedz
#2
jak ty idz sie naucz grac nigdy nic tu nie wbiłeś płaczesz op shenronem który napierdala z łapy jak pojebany ale chuj all chary op shenron gówno..

jedno wytłumaczenie naucz sie grać?
Odpowiedz
#3
Cell- jezeli shaarp skin faktycznie nie dziala to wiadomo trzeba naprawic ale ogolnie nie jest zly imo

2vegeta na ostatniej edycji gralem vegeta i byl slaby tylko do lasta potem jak dla mnie byl lepsza wersja goku teraz faktycznie ze wzgledu na as w broniach i ten exh na wave dostal troche po dupie i napewno to juz nie to samo co kiedys ale jak dasz mu 15 % dmg to bedzie bic wiecej niz ja freezerem Szczęśliwy masz najlepsza lape z saiyanow (chyba, ze cos bylo zmieniane) do okolo 700 lvla masz wiecej hp niz goku a dmg z wave nie rozni sie jakos mocno (jak juz porownywac go do goku) co do expa na low lvlu to porownywanie bba z genki dama jest bezsensu zobacz na koszt many i na to ile many ma goku aczkolwiek vegeta przed lastem ssie tu nie ma sie co oszukiwac Szczęśliwy


3 to samo co cell aczkolwiek na test serverze sprawdzalem tuffla to sharp skin dzialal nie wiem czemu teraz nie dziala

4 tez mam takie wrazenie jest melee postacia-ja bym mu zwiekszyl troche heal


5 nie no glovery jak beda mialy tyle samo dmg co swordy to trunk bedzie niegrywalny Szczęśliwy

6 co do enchantu- zdecydowanie na tak juz kiedys o tym pisalem.


i cos odemnie- zwykle nie wypowiadam sie o swojej postaci bo malo obiektywna opinia aczkolwiek lapa freezera to lekkie nieporozumienie. Bilem sie z graczem mediocre morphling ktory gra cellem wiadomo lapa cella tez nie powala na lopatki. Ja mam medy on wtedy ich nie mial ja mialem mpg on zapewne saiyanki, nie podchodzilem do niego na lape bo bil mi 2x tyle co ja jemu jak nie wiecej mial bodajze 8 asa wiecej to sporo ale ja mialem medy (10% dmg) i lepsze bornie a roznica w dmg byla kolosalna. Nie twierdze, ze cell ma za mocna lape ale lapa freezera jest do kitu a fuzka daje tylko 10% melee czyli niewiele.
Odpowiedz
#4
Cell - mowilem ze gowno odrazu to bylo wiadome wporownaniu do takiego buubka on nic niema.

Gralem vegeta na funie to roznica miedzy last spella goka i vegety jest taka ze ttk ma 2x wiekszy rozrzut dmg.
Lape vegeta wynajmniej wtedy mial najwieksza nwm jak jest teraz.

Co do humana jesli niedostal wiekszego heala niz mial to gg wp vultur

Cive co do trunka to on byl tylko postacia do rebeliona zawsze nia byl i zawsze bedzie Pozdrawiam budynia co 1.6k trunkiem< z ulti swordami dostal wpierdol od 1.1k freezera.

Enchant zgadzam sie w 100%

Co do freezera cive to ci powiem ze do 1k lvla jest gownem i teraz bez double kamki raczej tez dalej bedzie gownem, jesli niedostal wiekszego dmg z s kamki+ee < jego dmg to tylko spelle.
Odpowiedz
#5
Zgadzasz się z enchantem? tylko że w pózniejszej grze ballem nie robisz dmg i dobrze wiesz o tym chyba że udajesz durnia. Set na +6 i gg

jutro mija miesiac od startu ze 125 defem lataja i bez podbitych itemów i płaczą już o łapę. To się nazywa kurwa pvp mastah

I co edycje to samo płacz o balans o gościa który ma max skille Cwaniak
Odpowiedz
#6
(09-11-2016, 22:55)Eletric napisał(a): Cell - mowilem ze gowno odrazu to bylo wiadome wporownaniu do takiego buubka on nic niema.

Gralem vegeta na funie to roznica miedzy last spella goka i vegety jest taka ze ttk ma 2x wiekszy rozrzut dmg.
Lape vegeta wynajmniej wtedy mial najwieksza nwm jak jest teraz.

Co do humana jesli niedostal wiekszego heala niz mial to gg wp vultur

Cive co do trunka to on byl tylko postacia do rebeliona zawsze nia byl i zawsze bedzie Pozdrawiam budynia co 1.6k trunkiem< z ulti swordami dostal wpierdol od 1.1k freezera.

Enchant zgadzam sie w 100%

Co do freezera cive to ci powiem ze do 1k lvla jest gownem i teraz bez double kamki raczej tez dalej bedzie gownem, jesli niedostal wiekszego dmg z s kamki+ee < jego dmg to tylko spelle.

No ja bym z cella nie robil zaraz niewiadomo jakiego gowna bo na tych 400/500 lvlach hp ma mniej wiecej tyle co bubu a jego dmg ze spella jest sporo wiekszy nie wiem jak z lapa.

no na vegete to placzu nie rozumiem porownujac go do goka wcale nie odstaje.

humek dostal 5% melee absorba z tego co mi wiadomo aczkolwiek przydaloby mu sie pare % do heala

trunk nie jest taki zly teraz przynajmniej na obecnych lvlach no i ktos musi otworzyc rebeliona Szczęśliwy

Co do freezy to jego najwiekszym atutem byla konkretna bula z ki dmg ee+double kamka i te pare dmg "lapa" teraz double kamki juz nie ma wiec troszke lipa troche lepsza lapa bym nie pogardzil.



UP- a co ma pozniejszy dmg do enchantu? Bo nie rozumiem ja freezerem bede bic z lapy jeszcze mniej niz gohan czy andro w "pozniejszej grze" wiec czemu mam 2x wiecej itemkow zbierac na enchant?
Odpowiedz
#7
(09-11-2016, 22:35)Cive napisał(a): i cos odemnie- zwykle nie wypowiadam sie o swojej postaci bo malo obiektywna opinia aczkolwiek lapa freezera to lekkie nieporozumienie. Bilem sie z graczem mediocre morphling ktory gra cellem wiadomo lapa cella tez nie powala na lopatki. Ja mam medy on wtedy ich nie mial ja mialem mpg on zapewne saiyanki, nie podchodzilem do niego na lape bo bil mi 2x tyle co ja jemu jak nie wiecej mial bodajze 8 asa wiecej to sporo ale ja mialem medy (10% dmg) i lepsze bornie a roznica w dmg byla kolosalna. Nie twierdze, ze cell ma za mocna lape ale lapa freezera jest do kitu a fuzka daje tylko 10% melee czyli niewiele.

Mialem mpg pozyczone na +4  + legi zalozone, co lacznie dawalo wtedy 163 asa ;e, roznica byla spora w lapie glownie przez to, ~140 a 163 to 3 hity/s mniej.

@Quixer + wisalista

#konstruktywnawypowiedz
Nie wiecie o czym jest ten temat prawda?
Odpowiedz
#8
jak ty chyba cive nie wiesz jaki char do czego służy, freezer ma więcej hp od gohana i humana do tego lepszy spell i heal.

Może jeszcze kurwa furie chcesz?

masz najlepszy spell w grze i ci jeszcze coś nie pasuje?

Wbij max asa freezerem i bijesz mocniej niż spc z kulki.

A no tak to za słabo żeby taki gracz jak ty mógł coś zdziałać....

Po chuj ja się tu pocę...

Wbijcie itemy i skille potem płaczcie zamknijcie ten syf
Odpowiedz
#9
(09-11-2016, 23:06)MMorhpling napisał(a):
(09-11-2016, 22:35)Cive napisał(a): i cos odemnie- zwykle nie wypowiadam sie o swojej postaci bo malo obiektywna opinia aczkolwiek lapa freezera to lekkie nieporozumienie. Bilem sie z graczem mediocre morphling ktory gra cellem wiadomo lapa cella tez nie powala na lopatki. Ja mam medy on wtedy ich nie mial ja mialem mpg on zapewne saiyanki, nie podchodzilem do niego na lape bo bil mi 2x tyle co ja jemu jak nie wiecej mial bodajze 8 asa wiecej to sporo ale ja mialem medy (10% dmg) i lepsze bornie a roznica w dmg byla kolosalna. Nie twierdze, ze cell ma za mocna lape ale lapa freezera jest do kitu a fuzka daje tylko 10% melee czyli niewiele.

Mialem mpg pozyczone na +4  + legi zalozone, co lacznie dawalo wtedy 163 asa ;e, roznica byla spora w lapie glownie przez to, ~140 a 163 to 3 hity/s mniej.

o mpg nie wiedzialem asa mam 141 wtedy patrzylem to miales chyba 149 albo 151 ja tez przez duza czesc walki latalem w o legach a wiec mialem 151 asa a ty w legach 159 czy 161 a sam widziales, ze nawet nie podchodzilem do ciebie Szczęśliwy


Quixer no wybacz, zebys spc balem bil wiecej niz ktokolwiek z lapy MELEE cos za cos co do freezera to piszesz "wbij full as" mialem freezera z full asem raz na s1 z 3 edycje temu i raz na s2 na 1,7 k lvl na hardach z +9 ulti glovami lapa tez nie powalala wiec nawet mi nie mow, ze pozniej bede skladac ludzi z lapy SzczęśliwyD

mam wiecej hp od gohana dobra nie zaprzeczam bije wiecej ze spella od gohana to tez fakt heal? Freezera heal jest dosc lichy nie wiem jak gohana potem sprawdze bo posiadam obie postacie na lascie zobacze ile % sie lecze jedna i druga. Szkoda tylko, ze w przyrownywaniu mnie do gohana nie uwzgledniles tego, ze po 1 gohan jest kulkowcem z furie a ja mam slabiutka lape i tego, ze ja mam obszarowke ktora bije 3 kratki w kazda strone a ohk gohana bije doslownie z konca ekranu. Jak juz porownujesz to wez pod uwage wszystkie aspekty a nie akurat te w ktorych freezer jest lepszy ; /


heal- freezerem maksymalnie uleczylem sie (na kaio ofc) 10900 majac 25,8 k hp gohanem wycisnalem 8,8 k heala na 18700 hp gohan nie ma medow a medy o ile sie nie myle wraz z ki dmg podnosza tez heal. Wiec biorac pod uwage % hp gohan ma mocniejszy heal niz freezer.
Odpowiedz
#10
Jest ktos taki ktory mi poda chociaz 1 albo 2 plusy u cela moze co.

Moze jak zrobie wszystko na +15 to bedzie git co
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu