Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update Paragon System
#21
(26-02-2016, 11:47)Learza napisał(a):
(26-02-2016, 05:30)gikiliki napisał(a): Szczęśliwydd fajna sprawa ale czy wy serio myślicie ze ktoś kto odszedł wróci Szczęśliwy ?
Wez juz skoncz pierdolic bo sie ciebie czytac nie da. Idz placz gdzie indziej.

Poprostu beke z was mam Szczęśliwy Piszecie na tym forum zachwycacie sie a chyba tylko nieliczni rozumieja Szczęśliwy ze kazda edycja stoi max 3 miechy Szczęśliwy I trzeba reset robic Szczęśliwy
Odpowiedz
#22
(26-02-2016, 11:56)gikiliki napisał(a):
(26-02-2016, 11:47)Learza napisał(a):
(26-02-2016, 05:30)gikiliki napisał(a): Szczęśliwydd fajna sprawa ale czy wy serio myślicie ze ktoś kto odszedł wróci Szczęśliwy ?
Wez juz skoncz pierdolic bo sie ciebie czytac nie da. Idz placz gdzie indziej.

Poprostu beke z was mam Szczęśliwy Piszecie na tym forum zachwycacie sie a chyba tylko nieliczni rozumieja Szczęśliwy ze kazda edycja stoi max 3 miechy Szczęśliwy I trzeba reset robic Szczęśliwy

Wiesz ile trwała najdłuższa edycja S1? Wiesz ile trwały przeciętnie edycje S1/Bety?

Wątpię.
Odpowiedz
#23
Vulturrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr! soooo goooood job! 
Jestem z Ciebie dumna!

a teraz bierz się za naukę! bo w końcu to ja szybciej zdam mature Duży uśmiech
może na weekendzie pogram bo tak to nie ma czasu.
Odpowiedz
#24
Vultur od 2 lata nie trwala edycja dluzej niz 3 miechy Szczęśliwy nie mowie o pierwszych Język I nie mow mi ze sie myle bo widze co jest Szczęśliwy
Odpowiedz
#25
3 ostatnie edycje [sv1 bo sv2/3 nie licze]
6 miesiecy
4 miesiace
aktualna trwa jeszcze

Nie, nie widzisz co jest
Odpowiedz
#26
Jestem bardzo zadowolony. Jednak oplacila sie chociaz troche gra majinem, moge przeniesc troche lvla i skyli
Odpowiedz
#27
a mozna przesylac to na inne konto? bo np jak ktos nie ma pkt na zamiane postaci w scrolla a ma na jednym koncie juz all paragony a chcialby uzyc na new chara na innym koncie "_"
Odpowiedz
#28
(26-02-2016, 22:16)Menisek napisał(a): a mozna przesylac to na inne konto? bo np jak ktos nie ma pkt na zamiane postaci w scrolla a ma na jednym koncie juz all paragony a chcialby uzyc na new chara na innym koncie "_"

To kupujesz 30 pp i przenosisz, mozesz kupic PP za CC od graczy lub sam za sms lub przelew nie marudz.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#29
teraz zeby to jeszcze było z jajem mogła by być opcja na acc z Informacjami jakie chary są na sell.
Np. ja mam chara Segir. to na acc zaznaczam że chce sprzedać. i będzie on na specjalnej liście. przy zaznaczniku dopisze wstępną cene.
A reszte można zawsze dogadać w grze.

Ale to pozwoli nam popatrzec na cały ryneczek co jest dostępne
Odpowiedz
#30
(26-02-2016, 23:13)Lumpi napisał(a): teraz zeby to jeszcze było z jajem  mogła by być opcja na acc z Informacjami jakie chary są na sell.
Np. ja mam chara Segir. to na acc zaznaczam że chce sprzedać. i będzie on na specjalnej liście. przy zaznaczniku  dopisze wstępną cene.
A reszte można zawsze dogadać w grze.

Ale to pozwoli nam popatrzec na cały ryneczek  co jest dostępne

Jak zmienisz chara w scrolla to jest on dostępny na liście z tego co pamiętam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu