Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Obraza] Coolminujacy trzeci
#1
Jak wiemy niestety dzisiaj coolminujacemu trzeciemu skonczyl sie ban. Bany sa zwykle dawane aby dac nauczke na przyszlosc lecz niestety niczego sie nie nauczyl. Pierwsze co zrobil po skonczeniu sie bana to wybil mi comando co ciekawe stalem w miejscu bez kaio bez eq i majac senzu na 7% a on i tak nie mogl mnie zabic wiec moim zdaniem to czyste wybijanie mobow. Ale nie o tym report.

Tak jak juz napisalem wybil mi comando po czym go zabilem: 

17:39 You see a dead cooler (Vol:6). You recognize Coolminujacy Trzeci. He was killed by CN Cive.


po smierci zaczal mnie wyzywac. Sugerujac, ze mam "najebane w glowie" jestem "konfidentem" kazal mi "spierdalac" mysle, ze to wystarczy na ukaranie tutaj oczywiscie screen

[Obrazek: bfgo6q.jpg]



Oczywiscie to jeszcze nie koniec. Jezeli nie przekonaja was te wyzwiska to jest jeszcze cos albowiem nie wyzywal mnie tylko z jednego chara. Po tym jak sugerowal, ze mam "najebane w glowie" kazal mi "spierdalac" i nazywal konfidentem chyba stwierdzil, ze jego lmit wyzwisk sie skonczyl wiec wszedl na 2 chara i zwyzywal mnie z niego. Oczywiscie nie mam dowodu potwierdzajacego, ze to jego char ale to chyba oczywiste minute po tym jak juz mnie zwyzywal 1 lvl z 2 literowym nickiem zaczyna mnie wyzywac chyba nikt poza trzecim nie powie, ze to zbieg okolicznosci. Tu oczywiscie jest screen jako, ze to jego noob char do wyzywania to tu juz pozwolil sobie na mocniejsze slowa bo nie bal sie bana na 1 lvla.

[Obrazek: 25akhz6.png]


[Obrazek: 5ov7rd.png]



Niestety kultura gracza jest na tak niskim poziomie, ze 2 dni kary zdecydowanie nie wystarczyly a to co odstawia jest conajmniej smieszne. Oczywiscie bedzie sie wykrecal, ze ten noobek to nie jego postac ale chyba kazdy wie jak bylo.

Prosze GM'a invisiblity aby w przypadku uznania, ze gracz jest niewinny zostawil temat dla dymka/vultura. Gdyz invi w tym przypadku moglby byc stronniczy.
#2
Ja tu widze pod obraze 1 slowo, na nadmierne przelinanie tez za malo Errowi nalezy sie ban.

Kod:
18:46 Er was banished by GM Invisiblity because of Offensive Statement on 2 days.
#3
Zrobiłbym tak samo jak GM Invi.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu