Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Debugi]Fanboyy
#1
Witam, piszę tutaj z nadzieją na sensowną rozmowe bez niepotrzebnych, nic nie wnoszących komentarzy.
Od jakiegoś tygodnia, lub póltora dostaje debugi na gohanie... i nie pisałbym tutaj na forum, gdyby nie to, że nic nie zdaje się pomagać.
Postać się debuguje na defowaniu na vege, na skillowaniu na tmie na vege, podczas expa troche rzadziej, ale też.
-wypróbowałem wszystkie możliwe kombinacje w options>graphics>advanced,
-odpalałem gre jako administrator,
-wlaczylem rowniez przez ,,rozwiaz problenmy ze zgodnoscia'', dla ktorego windows ustawil z automatu windows viste sp2,
-oprocz tego probowalem rowniez odpalac na virtual boxie na windowsie 7 32/64 bity, dalej to samo.. jak gdyby sama postac była zdebugowana
Debug na tmie, gdy bot odpalony, zdarza sie gdy bot podbiega do sztangi i ja uzywa, nie za kazdym razem, po 10 min, czasami po 20. Probowalem oczywiscie stac po prostu na afku, rowniez debuguje. Bez bota jest dokladnie to samo, nie mam jak grac, robi sie to dosc frustrujace.
Z gory dzieki za jakiekolwiek sugestie.

Wybaczcie że pisze jedno pod drugim ale na komórce zdaje się nie działać opcja edytuj. Mam Windows 10 Pro oryginalnego
Odpowiedz
#2
Sprawdz na tym drugim klijencie, po 2 ogarnij innego elfa/cracka do niego bo jezeli masz win10 to ja mialem podobnie Oczko
Odpowiedz
#3
u mnie kiedys jak to wystepowalo pomogla aktualizacja sterow do grafiki lub ponowne zcrackowanie Elfa (zrobilem obie te czynnosci wiec nie wiem) no ale niestety nie mialem W10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu