Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[bug] zajebany domek
#1
po zmianie nicku domek zostaje na starym, jakas kurwa zwana plemnikiem 3 <coolminujaca 3> zrobila na szybko stary nick i mi podpierdoli chate z itemami, cos ktos poradzi vultur? delete chujowi za twarzowe i wykorzystywanie bugow 
http://screenshot.sh/odyGltIi0nopx
Odpowiedz
#2
24. Kradzież domu po tym jak gracz dostał Namelocka lub usunął postać - Delete.

jak faktycznie skradziono domek po namelocku nalezy sie delete
Odpowiedz
#3
Domek był zapisany na Rrx. Ja zrobiłem tego chara i wbiłem nim 3 lvl. Jednak po zorientowaniu się, że za to jest delete szybko usunąłem tego chara i jest on na statusie "delete" na moim koncie. O sprawie wiedzą Invi i Vultur. Więc jakim cudem podjebał ci domek, jeżeli nick twojego starego chara nie był już dostępny?

Ps: Postacią nawet nie wyszedłem z rooka.
Odpowiedz
#4
Widzę dwie opcje.
1. Jeżeli rrx faktycznie jest na rooku to nie miał możliwości kupić tego domku zaś jeśli jednak nie jest to znaczy że kupił.
2. W momencie kiedy rrx usunął postać domek został automatycznie usunięty również- przez co była możliwość kupienia go od nowa
Odpowiedz
#5
(15-11-2016, 19:58)Xiran napisał(a): Widzę dwie opcje.
1. Jeżeli rrx faktycznie jest na rooku to nie miał możliwości kupić tego domku zaś jeśli jednak nie jest to znaczy że kupił.
2. W momencie kiedy rrx usunął postać domek został automatycznie usunięty również- przez co była możliwość kupienia go od nowa

Ja widze jeszcze 3 opcje ktos robi chara z nickiem rrx wbija 8 kupuje domek zabiera itemki po czym kupuje name change z sms shopu a nastepnie tworzy chara z nickiem rrx i nie wychodzi nim z rooka tak aby nie bylo podejrzen, ze ukradl domek.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Xiran
Odpowiedz
#6
Gracz zrobil nick Rrx ale po przeczytaniu regulaminu zglosil sie do mnie, ja zawolalem Vultura, a ten skasowal ownera jako, ze Rrxa jako takiego juz nie ma.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu