Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wybijanie] Learza
#1
Do supportu:
Proszę nie przesuwać do śmietnika, oryginał wysłałem inviemu na priv. :-)

http://imgur.com/a/OZvBt

Skilowałem sobie na ninja
itnął mnie na gracz Learza i zaczął bić spelle co zresztą widać na załączonym obrazku.
Jak chciałem uciec rzucił jeszcze kamehameha i nendo co też można zobaczyć na obrazku.
Uprzedzałem żeby nie zabijał moich stworów ale nie posłuchał.

Dodaje za zasłoniętym paskiem, bo nie chciałem wam pokazywać moich filmów i gier Niezdecydowany 
jeśli będzie potrzeba wyślę inviemu lub vulturowi na priv oryginał

Przypominam że uprawnienie do odpowiedzi na temat mają tylko osoba reportowana, twórca tematu i support.
Odpowiedz
#2
HAHAHHAHAHAH
Prosze cie dziecko jak robisz raporty to chociaz ich nie fałszuj.
Zapraszam do zapoznania z moja dead lista i twoja. Itasz i non stop mnie upierdalasz jak tylko wyjde do kibla,
Itnales na mnie , dalem zanzo , napisales zebym nie bil potworow wiec jebnalem combo sk + NENDO w Ciebie w regulaminie masz ze nie mozna wybijac samych mobow (ktore i tak nie byly twoje) jak by tak robic to NIKT nie moze ci na respie bic bo bije tez twoje moby blagam cie mlody ogarnij sie. Mozna zobaczyc w dead liscie u ciebie ze padles w tej samej minucie lub po tym jak napisales ze mam nie BIC TWOICH mobow ktore byly moje.
Temat do Zakmniecia a ja skladam zażalenie za skladanie falszywych raportow.

Ps. Jak bym mial zamiar wybijac ninje to bym raczej bil w nie DB a nie Nendo ktore ma zasieg 2 sqm stojac przy tobie wiec ich nawet nie siegalo Szczęśliwy tylko kamka zabila 2 ninje a na screenie nie widac ze cie ninje bily tylko ze padles od KOGOS (chodz po liscie widac ze odemnie) na ninjach ktore KOGOS bija Szczęśliwy!


Ps. Macie dla ułatwienia
[Obrazek: 10653438267107466286.png]

Dziecko Bana nie bedzie Szczęśliwy

A i jeszcze jedno skoro lurowales sobie moby to szkoda ze jestem na ninjach od

Cytat:12:49 Loot of a shogun: nothing. Your balance of money has increased by 58 zenis.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#3
Nie są sfałszowane, oryginał poszedł na priv.
Na screenie widać damage od ciebie, ja nie mam skulla, ty używasz spelli przy czym ubijasz mi nalurowane ninja.
Owszem padłem co to ma jedno do drugiego skoro prosiłem żebyś nie zabijał moich potworków, miałeś dość miejsca żeby
nawet z nendo, nie mówiąc że mój trunk padł by od samej łapy.

I nie nazywaj mnie dzieckiem skoro mógłbym być twoim ojcem, a następnym razem dostaniesz pstryczka w nos.
Ps. jak dostaniesz unbana to się zemszczę za te bicie na afku, spoko.

@edit
dzięki że wstawiłeś screena z acc, przynajmniej widać że bił mnie mój lure,
a ty po chamsku zacząłeś spamować we mnie i ninje spelle. Niezdecydowany


[Obrazek: va7rtHU.png]
Odpowiedz
#4
Ban jest tylko wtedy gdy gracz wybije tobie potwory. W przypadku kiedy bije ciebie i przypadkiem potwory padaja to nie podchodzi pod wybijanie mobow. Na screenie doskonale widac, ze padles- learza zabil ciebie a nie twoje potwory. Bana nie bedzie.


@Down. W pierwszym poscie napisales "Przypominam że uprawnienie do odpowiedzi na temat mają tylko osoba reportowana, twórca tematu i SUPPORT." tym samym dajac mi czlonkowi suportu prawo wypowiedzi wiec nie wiem skad nagle oburzenie.
Odpowiedz
#5
(16-11-2016, 16:21)Cive napisał(a): Ban jest tylko wtedy gdy gracz wybije tobie potwory. W przypadku kiedy bije ciebie i przypadkiem potwory padaja to nie podchodzi pod wybijanie mobow. Na screenie doskonale widac, ze padles- learza zabil ciebie a nie twoje potwory. Bana nie bedzie.

Z tego co wiem to nie jest admin ani banner zeby komentował reporty. Jesteś CNem więc trzymaj się CNowania
a Ty learza skończ kolesiarstwo i poczekaj uczciwie na komentarz Admina, do którego należy ta robota.

[Obrazek: dDJHGRl.png]
Skoro taki jesteś pewny to nie wiem po co ten spam na grze, jak ja do ciebie nawet nie odpisuje słabeuszu. Niezdecydowany
Odpowiedz
#6
Drugi a zarazem ostatni moj post w tym temacie bo szkoda klawiatury na ciebie czlowieku.
Nie musze prosic o kolegow zeby pisali w tematach , Ja oraz Cive znamy regualmin na tyle i wypowiadalismy sie w tylu reportach ze znamy to na pamiec i jakis random nie bedzie powazal mojego zdania. Twoj screen nic nie wnosi , nie widac ze cie bija ninje , nie widac ze KTOS wali spelle w moby zamiast CIebie , na dodatek widac ze padles czyli NAWET JESLI BY CI KTOS MOBY ZABIL BIJAC W CIEBIE to nie dostanie bana.

Jesli chcesz sie bawic w nagrywanie i reporty to powodzenia, mozemy zaczac wojne na calym serverze ale po co to komu? Zacznij zachowywac sie fair i naucz sie regulaminu skoro tak sie go niby scisle trzymasz HIPOKRYTO.

@PLACZE!!! Szczęśliwy
[Obrazek: 96458096875520178933.png]
Pozdro ziomeczku serio polecam ksiazki pisac a nie takie bajki jak na forum.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#7
Hipokryta który nazywa mnie hipokrytą, ciesze się że cie nauczyłem nowego słowa ale pierw zajrzyj do słownika chłopcze. Dwa już któryś raz z rzędu w grze i na forum mówię ci że leje na ciebie ciepłym sikiem wstawiłem cie na forum bo nie łaska było mnie zabić bez zabicia mojego lura, ja trace 20 minut na nalurowanie sobie potworów a ty po chamsku próbujesz mnie zabić na afku jeszcze przy tym tłumaczysz się że jak zabijasz gracza, to można mu wybić potwory. NIE, możesz mnie zabić, ale od potworów wara, nawet na commando gdzie nie da się stanąć przy graczu ani na niego itnąć, nikt nie wybija potworów tylko ty grasz jak cham mały egoisto i jeszcze poczuwasz się żeby bluzgać i wyzywać ludzi od hipokrytów, naprawdę weź zajrzyj chłopczyku do słownika, albo chodź chociaż częściej do szkoły bo widzę niż nie wyniosłeś i nie pisz do mnie więcej w grze bo te płacze są nieco słabe.
Odpowiedz
#8
Dobra leci wypowiedz Inviego stronniczego :

1) Screen w temacie tak jak napisales nie ma paska
2) Screen w pw do mnie jest identyczny jak ten w temacie
3) Na Twoim screenie widzimy :
*dostajesz DMG od Learzy
*KTOS bije spella ale nie widac kto
*Dales zanzo wiec nawet nie moge powiedziec czyj byl lure
4) Na screenie nie widzimy
*Nie widac jednoznacznie ze Learza bije potwory bo na potworach nawet nie widac dmg

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu