Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
regulamin a skillanie ene/defa
#1
Siemanko moim pomysłem jest wprowadzenie zmian w regulaminie na takie:

1. Ubijanie innych graczy podczas skillowania energy na bomberach- ban 2dni (wyjątkiem jest bicie osób z white skullem, red skullem. Jeżeli już decydujesz się na taki ruch a skiluje więcej osób niż tylko gracz którego chcesz ubić musisz to zrobić tak żeby nie ubić bombera)

2. Ubijanie innych graczy podczas skilowania defa na commando, ene na enginerach -ban na 2dni (wyjątkiem  jest bicie  osób z white skullem,red skullem, yellow skullem)

Pisane na szybko więc jakieś poprawki estetyczne wskazane.
Odpowiedz
#2
A o to przyklad abusowania punktu :

PvP biegniemy na commando luruje 40 po drodze "Xiran zabil mi potwory banicja"
Odpowiedz
#3
no pvp serwer please Niezdecydowany
Odpowiedz
#4
No to dodać jeszcze że BN i wyżej ma możliwość samodzielnego ocenienia sytuacji. To spowoduje że jak BN+ uzna taki raport za bezpodstawny będzie mógł nie banować. W końcu jak ktoś dostaje taką rangę to myślę że staż ma duży i wie za co banować a za co nie.
Może i będzie gadanie że invi lub ktoś stronniczy ale wtedy odwołanie i Dymek lub Vultur rozstrzygnie

@Mutant
Nie non-pvp ale jakąś kulturę trzeba zachować a nie że skiluje ene 10+ osób przyjdzie jedna kurwa zaznaczy kogoś jebnie explo i sobie pójdzie bez konsekwecnji- bo przecież bił kogoś.
Spróbuj 10 osób potem dobudzić jak połowa alarmów nie ustawia od kiedy bot legalny...
Odpowiedz
#5
(16-11-2016, 17:22)Xiran napisał(a): Siemanko moim pomysłem jest wprowadzenie zmian w regulaminie na takie:

1. Ubijanie innych graczy podczas skillowania energy na bomberach- ban 2dni (wyjątkiem jest bicie osób z white skullem, red skullem. Jeżeli już decydujesz się na taki ruch a skiluje więcej osób niż tylko gracz którego chcesz ubić musisz to zrobić tak żeby nie ubić bombera)

2. Ubijanie innych graczy podczas skilowania defa na commando, ene na enginerach -ban na 2dni (wyjątkiem  jest bicie  osób z white skullem,red skullem, yellow skullem)

Pisane na szybko więc jakieś poprawki estetyczne wskazane.



ja bym to ujal troche inaczej aby nie bylo naduzyc o ktorych wspomnial invi

1 Zabijanie graczy podczas skilowania energy na bomberach-ban 1 dzien
*nie dotyczy zabicia gracza z red/white skullem
*przy zabijaniu gracza z red/white skulem nie mozna zabic potworow(nie dotyczy przypadkow w ktorych osoba zabita jest jedyna osoba skilujaca)
*aby gracz byl uznany za skilujacego musi go bic conajmniej 35 bomberow.


2 zabijanie graczy podczas skilowania energy na tsuful enginerach-ban 2 dni
*nie dotyczy zabicia gracza z red/white skulem
*aby gracz byl uznany za skilujacego musi go bic conajmniej 30 tsuful enginerow.


3zabijanie graczy podczas skilowania defy na comando-ban 2 dni
*nie dotyczy bicia gracza z red/white skullem
*aby gracz byl uznany za skilujacego musi go bic conajmniej 100 comando
*aby gracz zostal uznany za skilujacego nie moze on miec na sobie itemkow
Odpowiedz
#6
@Cive
Rozszerzone ale efektywniej rozpisane i sens zostaje ten sam=jestem za
Odpowiedz
#7
Podpicuje sie
Odpowiedz
#8
Kochani te zasady są bez sensu - pisałam o tym w pomyslach, albo można ubijać jak się chce graczy i moby, albo nie, wówczas lepiej zrobic GR, ta zasada jest mega nielogiczna
Odpowiedz
#9
typ z pk ucieka pod bombery i nie możesz go zabić bo zostaje ci tyko łapa dobreee
Odpowiedz
#10
Jaki macie problem w tym, że ktoś zostawił afk na skillowaniu ? Zaznacz łapę odpalasz kaio i spamujesz typa na full on i tak nie ucieka od ciebie więc go wyjebiesz chcąc nie chcąc, loorujesz znowu i tyle. Zrobicie takie zmiany w regulaminie jak proponujecie i znowu będą fake raporty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu