Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[GM Invisibility]Goraca Dziewica
#1
odnosnie tego;http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=613

1. Zakaz obrażania oraz nadmiernego przeklinania - ban na od notki do 3 dni bana,

$)obraza to minimum 3 słowa obraźliwe skierowane do oskarżającego w przeciągu 5 minut, (kara jest zależna od użytych słów)
$)nadmierne przeklinanie jest uznane, jeżeli ktoś wypowie co najmniej 5 przekleństw w czasie 5 minut,
$)obrazę ma prawo zaraportować tylko osoba do której skierowano obraźliwe słowa.



po pierwsze moje slowa byly skierowane do grasz Zbalansowany Server, nie do kumpla 

Po drugie przeklenstwa widze tam 4 nie 5  "Jebane,Kurwo,Wpierdol,Rozjebie"

Po 3 to ze jestes w enemy teamie nie znaczy ze powinienes banowac bez zastanowienia

Po 4 z dupy ty se wzieles ze to bylo kierowane do niego typie

PO PIATE PODKRESLAM:$)obrazę ma prawo zaraportować tylko osoba do której skierowano obraźliwe słowa

tEN GOSCIU SPAMOWAL MI PO PLECACH COS O KUMPLOWANIU, A MOJE AGRO ZE TAK POWIEM CZYLI UWAGA NIE BYLA SKIEROWANE W OGOLE NA TEGO GRACZA PO PROSTU GO OLEWALEM

MOJE SLOWA BYLY SKIEROWANE DO GRACZA ZBALANSOWANY SERVER, A ON NIE WNIOSL ZADNEJ SKARKI WIEDZ COS TU JEST NIE HALLO

O prosze: https://zapodaj.net/400fc9686988b.png.html

Pisalem to do niego: https://zapodaj.net/5b8781ce2c853.jpg.html 
Odpowiedz
#2
21. Jeżeli otrzymałeś słusznego bana i mimo to piszesz odwołanie możesz liczyć się ze skasowaniem konta.
Odpowiedz
#3
(26-11-2016, 20:23)Xiran napisał(a): 21. Jeżeli otrzymałeś słusznego bana i mimo to piszesz odwołanie możesz liczyć się ze skasowaniem konta.

Jak juz pierdzielisz takie glupoty to dodaj pare argumentow zamiast nabijac se posty bezsensownie
Odpowiedz
#4
Służę uprzejmie.
A: My kumple prawda?
B: My wpierdol lamusowi

MY

Wnioski dwa:
1. Albo rozmawiacie
2. Albo jesteś na tyle niedorozwinięty że nie umiesz poprawnie skleić zdania z jednym czasownikiem

edit:
$)obraza to minimum 3 słowa obraźliwe skierowane do oskarżającego w przeciągu 5 minut, (kara jest zależna od użytych słów)

1. jebane dziecko
2. cioto
3. ty kurwo
4. wpierdol lamusowi
Odpowiedz
#5
o te twoje A,B troche zalosne jak dla ciebie to jest rozmowa, to nic nie wnosi my wpierdol lamusowi, czyli ja z z Specem wpierdol freezerowi wtf?

Gosc biegal za dubskiem za mna zobaczyl co pisze i specjalnie chcial to skleic tak zeby wygladalo na bana, dlaczego nie zrobil ss jak bylem z nim na ekranie?
Odpowiedz
#6
No to czyli wariant drugi
2. Albo jesteś na tyle niedorozwinięty że nie umiesz poprawnie skleić zdania z jednym czasownikiem

Czasowniki się odmieniają niewyedukowany lumpie

My wpierdol lamusowi
My wpierdolimy lamusowi

"Gosc biegal za dubskiem za mna zobaczyl co pisze i specjalnie chcial to skleic tak zeby wygladalo na bana, dlaczego nie zrobil ss jak bylem z nim na ekranie?"

DUBSKIEM SzczęśliwyDD
Odpowiedz
#7
(03-11-2016, 18:45)Dymek napisał(a): Może i nie ma napisane do kogo, ale idąc tym tokiem myślenia, mogę stać na środku depo i sobie wyzywać każdego - bezosobowo i teraz nie dostane bana, bo nie kierowałem tych słów do osób?

Nie.

Ban słuszny i ciesz się, że na tak krótko.

Amen, dla mnie to jest ewidentnie skierowane do Kumpla, co praktycznie udowodnił BN Xiran Niezdecydowany

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu