Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[sv1][Kumpel]Blokowanie
#1
[Obrazek: 71471508369879951985.png]

10. Utrudnianie rozgrywki innym graczom (tj. blokowanie bramek na exp, respów, aren oraz wszelkich innych przejść, umyślne utrudnianie summonowania potworów, push na trialu, itp) - ban na 1-3 dni. | W przypadku kiedy ktoś będzie utrudniał grę tzw. "noob charem" obie postacie otrzymują 4 dni bana
Odpowiedz
#2
Hehe, myślałem że my kumple.

Otóż gracz nie dość że kłamie w żywe oczy odnośnie kary za rzekome przewinienie to z premedytacją stara się wprowadzić w błąd władze serwera co według regulaminu:

Cytat:11. Oszukiwanie władzy serwera lub graczy jest zabronione - od notation do delete (zależy od przewinienia).

Proszę gracza Kaager o przedstawienie dowodu, iż rzeczywiście blokowałem mu respa brolliego wstawiając screena ukazującego to, że przed wejściem tam i zaatakowaniem mnie zabił jakiegokolwiek przyzwanego przez siebie/zrespionego brolliego.

Niestety dowodu takiego nie ma ponieważ:

[Obrazek: HeiObGY.png]

Jak widać gołym okiem. Gracz umyślnie stara się wprowadzić władze serwera w błąd i w czasie tak zwanego pojedynku zaczął pisać iż blokuję mu respa, na moim screenie jak byk widać, że zabiłem już 10 brolly'ch zanim on pojawił się na respie.

Stojąc za bramką tylko czekałem aż czarna kapsuła naładuje mi rage co bym mógł pokazać mu gdzie pieprz rośnie.

Żeby nie było, że to puste słowa gracz został poskromiony i wysłany do nieba:

[Obrazek: 7y8wiD7.png]

Jak widać, gracz nie dość że nie zna regulaminu serwera, to stara się wprowadzić w błąd władze serwera.

Patrząc na regulamin można takie zachowanie podpiąć pod kilka podpunktów:

Wspomniany wcześniej:

Cytat:11. Oszukiwanie władzy serwera lub graczy jest zabronione - od notation do delete (zależy od przewinienia).

Jak widać byłem w trakcie wykonywania questa więc :

Cytat:23. Uniemożliwianie wykonania questa innym graczom - Ban na 1 dzień.

Screen gracza Kaager został przeze mnie zapisany i udokumentowany jako dowód jego złamania regulaminu.

Wnoszę o odpowienią karę za wprowadzanie władzy serwera w błąd, przeszkadzanie w wykonaniu questa oraz próbę wrobienia w bana.

Pozdrawiam
Wasz Kumpel
Odpowiedz
#3
Nie rozumiesz że to kto był wcześniej na respie nie ma żadnego znaczenia?
Stałeś tam i zmuszałeś mnie do wydawania 2x więcej pkt

"w czasie pojedynku"
Stałeś za drzwiami a jak tylko ja tam przechodziłem to automatycznie zmieniałeś pozycję i stawałeś po prawej.

A te gadanie o oszukiwaniu to skończ i się nie ośmieszaj bo napisałem że blokujesz i screen to dokładnie pokazuje.

A rage z tego co widzę to masz 85.

aa i nie chodzi o blokowanie tylko o zmuszanie do wydania 2x więcej pkt (a mój screen pokazuje ze ubiłem brolla więc co ty pierdolisz)

P.S
Bardzo brzydkie screeny pokazujesz Smutny
[Obrazek: 87269978320754219043.png]
Odpowiedz
#4
Cytat:Stałeś za drzwiami a jak tylko ja tam przechodziłem to automatycznie zmieniałeś pozycję i stawałeś po prawej.

Dalej pogrążasz się w kłamstwie i oszustwie.

Cytat:Nie rozumiesz że to kto był wcześniej na respie nie ma żadnego znaczenia?

Gracz jak widać nie ukrywa nawet tego iż jego zachowanie było umyślne.

Regulamin mówi jasno:

Cytat:29. Wykorzystywanie luk w regulaminie serwera dla własnego użytku - od 5 dni do delete.

Wnoszę o delete dla gracza Kaager.
Odpowiedz
#5
Już nawet nie chce mi się komentować twojej głupoty.
Invi wejdzie, zobaczy i oceni

Zasada jest prosta
Albo się bijesz albo spierdalasz.
Ty ani się nie biłeś ani nie spierdoliłeś więc ban i tyle
Odpowiedz
#6
(27-11-2016, 10:10)Xiran napisał(a): Już nawet nie chce mi się komentować twojej głupoty.
Invi wejdzie, zobaczy i oceni

A jednak komentujesz. Jak widać takie wychowanie wynosi się z domu. A w przypadku tego gracz rozlewanym alkoholem przy obiedzie zajeżdża aż do sąsiadów. 

Cytat:Ty ani się nie biłeś ani nie spierdoliłeś więc ban i tyle

Gracz nie dość, że nie potrafi poprawnie się wysłowić to po raz kolejny kłamie w tym temacie i jak widać robi to z premedytacją. Według gracza rzekomo "ani się nie biłem, ani nie spierdoliłem".
[Obrazek: BCA5ceU.png]

Patologiczna skłonność do kłamstwa to problem analizowany przez wielu psychoanalityków. Polecam skontaktować się w sprawie pomocy. Wstawiam linka do strony z danymi kontaktowymi osób, które mogłyby Ci pomóc:
http://psychoanaliza.org.pl/?page_id=52
Są również nowsze rozwiązania takie jak "Wirtualny Psychoanalityk":
http://wipsy.pl/

Odsyłam również do zapoznania się z terminem Pseudologia:

Cytat:Pseudologia (inaczej pseudologia fantastica, mitomania, kłamstwo patologiczne, zespół Delbrücka, łac. mitomania, ang. pathological lying) – patologiczna skłonność do kłamania, zatajania prawdy i opowiadania zmyślonych historii, przedstawiających najczęściej opowiadającego w korzystnym świetle. Pseudologia różni się tym od zwykłego kłamstwa, że osoba opowiadająca sama nie jest w stanie oddzielić prawdy od własnej fantazji. Zespół opisał jako pierwszy Anton Delbrück.

U dzieci mitomania bywa najczęściej zjawiskiem przejściowym i łączy się z chęcią przeżywania przygód baśniowych. Niekiedy jednak u dzieci starszych i u dorosłych spotyka się tendencję do stałego rozmijania się z rzeczywistością. Tendencja do posługiwania się kłamstwem patologicznym bywa czasem skutkiem przebytych chorób organicznych mózgu (np. zapaleń), albo też bywa zależna od wrodzonych właściwości psychopatycznych. U niektórych osób o usposobieniu histerycznym mitomania może być środkiem zwrócenia na siebie uwagi otoczenia i dodania sobie znaczenia. Motywem kłamstwa patologicznego może być próżność, niekiedy zaś chęć wyrządzenia komuś krzywdy (np. przez anonimowe oskarżenie).

Mitomania może również pojawiać się jako zjawisko przejściowe np. u podejrzanego, któremu zarzuca się poważne przestępstwo, podczas gdy popełnił inne, dużo lżejsze. Mitomanami często są osoby o rozchwianej psychice i zmiennym nastroju, dzięki opowiadaniu rzeczy niestworzonych chcą być w centrum zainteresowania przy jednoczesnym odczuciu zaspokojenia. Na początku udaje się im to (powoduje to uzależnienie psychiczne od opowiadania rzeczy nieprawdziwych), szybko jednak są rozpoznawani przez otoczenie.

Cytat:Motywy i przyczyny
Ludzie kłamią, by osiągnąć określoną korzyść – materialną, psychologiczną, społeczną lub polityczną, aby osiągnąć zamierzony cel (np. przedstawiciel handlowy celowo posługuje się kłamstwem, wiedząc o usterce towaru, gdyż zależy mu na jego sprzedaży), aby podnieść swoją wartość w oczach innych z powodu zaniżonego poczucia własnej wartości, aby uchronić kogoś od cierpienia (np. rodzice nie mówią dziecku o ciężkiej chorobie, aby uchronić je od większego cierpienia). Jednak zasadniczym motywem jest interes osoby, która dopuszcza się kłamstwa. Najczęstszym powodem okłamywania jest altruizm oraz a jedną z głównych motywacji uniknięcie konfliktu

Wnoszę o mniejszą karę dla gracza Kaager. Jak widać gracz ma nieciekawą sytuację w domu, zbanowanie jego postaci na dłuższy okres mógłby zakończyć się samookaleczeniem, próbą samobójczą lub rozpoczęciem brania narkotyków.

Pozdrawiam.
Współczuję.
Odpowiedz
#7
Jesteś chyba najbardziej irytującym gównem (no może na równi z myczem) na tym serwie.
To co wrzuciłeś było 5min po tym jak ja zrobiłem screena

Powtórzę jeszcze raz, specjalnie dla ciebie bo chyba za wcześnie żeby twój ograniczony mózg zaczął pracować.

ALBO SIE BIJESZ ALBO SPIERDALASZ.
Uciekałeś dobre 10min (5min pokazane na screenie) potem dopiero jak przyszedł twój koleżka to mnie ubiliście- mogłeś na niego poczekać tak żeby nie blokować mi możliwości summonowania. A tak defacto to i tak skończyło się tak że grzecznie opuściliście respa po tym jak padliście
Odpowiedz
#8
False raporty to walisz tylko ty idioto
Wskaż mi w którym miejscu raport jest false i z miejsca daje CI b botki
Blokuje?-blokuje
i tyle w temacie
Odpowiedz
#9
Bana nie bedzie ani dla kaagera ani dla kumpla.

Macie wszyscy bardzo smieszne definicje "false reporta" czy "oszukiwania wladzy" kazdy ma prawo kogos zreportowac a to, ze report nie jest na tyle mocny aby zapewnic bana nie znaczy, ze jest oszustwem wladzy czy false reportem....

Bana nie dostaniesz tylko dlatego, ze o 7.33 zabiliscie kaagera czyli mozna przyjac, ze czekales az kolega itnie i ci pomoze, gdyby kaager nie padl albo padl 10 min pozniej to podlegaloby juz pod bana. A wmawianie nam, ze ty tam byles 1 nic nie zmienia.
Odpowiedz
#10
(27-11-2016, 13:21)Cive napisał(a): Bana nie bedzie ani dla kaagera ani dla kumpla.

Macie wszyscy bardzo smieszne definicje "false reporta" czy "oszukiwania wladzy" kazdy ma prawo kogos zreportowac a to, ze report nie jest na tyle mocny aby zapewnic bana nie znaczy, ze jest oszustwem wladzy czy false reportem....

Bana nie dostaniesz tylko dlatego, ze o 7.33 zabiliscie kaagera czyli mozna przyjac, ze czekales az kolega itnie i ci pomoze, gdyby kaager nie padl albo padl 10 min pozniej to podlegaloby juz pod bana. A wmawianie nam, ze ty tam byles 1 nic nie zmienia.

Pozdrawiamy,
Stronniczy Invi i Cif

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu