Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomysł] Human
#11
@hexa
A co c17 po targetowym spellu jak bije z łapy a nie kulki?
Odpowiedz
#12
Z czym się mogę zgodzić to z tym, że ma słaby heal teraz owszem zamiast balla ma swordy i nic się nie zmieniło w jego przeżywalności, dmg z łapy nie wiadomo jaki ma bo nikt nim nie gra. Podbiegać do targetu musi, do takiego saiyana czy kogoś nie ma podejścia lepiej skręcić w pierwszą uliczkę w strone miasta najbliższego. Pozdrawiam
Odpowiedz
#13
(03-12-2016, 11:11)hexadecimal napisał(a):
Cytat:Widnos napisał(a):

Więc tak zacznijmy od jego najlepszego spella:

Dostępny dopiero od 210 lvla... gdzie i tak nam many nie starcza oraz nie wyrabiamy z nim, niby mamy sokidan..., który ma mierne dmg ale za to pobiera mało many i z tym spellem lub z Taiyoken musimy się przemęczyć do lasta i -+ 350-400 lvla aby zacząć używać EDB.
Jako jedyna postać ma best spell na tym dopiero na tym lvlu.
Dodatkowo dmg który jest zadawany przez owy spell jest bardzo ale to bardzo słaby na 450 lvlu bije z niego  27k<<-+>>29k gdzie inne profesje praktycznie przekraczają już dawno dmg ponad 30k<<-+>>31k
Fakt mam tylko 1 w power ale to dużo nie zmienia przy innych profesjach... gdzie w podobnej sytuacji biją więcej ode mnie. 
Dodam jeszcze iż HUMAN w chwili obecnej jest postacią która walczy w ręcz... mieczami, gdzie jego spell jest na target... który ma 3 kratki range... co jest głupotą dawać postaci melee spell range...
Techniques for Level 210
Eletric death ball - Ki : 1950
Propozycję zmiany dla Eletric death ball zwiększyć range do 6-7 kratek plus dodać mu jakiś paraliż=stun oraz lekko podnieść dmg o jakieś 2-3k lub coś w tym stylu ponieważ niby Human to ma być support..., taaaa jest supportem ale chyba tylko w chwili obecnej jako mięso armatnie...
Sorry ale Bulllshit detector zmusił mnie do wypowiedzi,
EDB na 210 to lipa ale..... Sokidan robi dobrą robotę i koszt many to tylko 780MP!!! na 210 sokidan bije ~8k 780MP, EDB ~10-11k 1960MP
Bzdura totalna ze EDB można używać dopiero na laście Duży uśmiech  na 210 masz tyle many że użyjesz go śmiało 4-5 razy! EDB bije może i mało ale jest to spell na target!
Zamiast się cieszyć że masz spell na target to narzekasz? wolał byś Wave + exhaust za obracanie? Język

Pograj Namkiem Warriorem, albo Goku Duży uśmiech  (wbijesz ten 30 na Ryuken i WTF nie mam many żeby go użyć, wbijesz 90 na Furie OMFG! 1500 many instant trans tracisz, to samo na lvlu 130 i Ten Times Kamehameha brak many!!) Pograj tymi dwoma klasami to się dowiesz co to znaczy useless class i z ochotą wrócisz do swojego C-17

Co do tych w top 1000 000 C-17, kończy się pacc = kończy gra Duży uśmiech


Ech tak użyje EDB parę razy i koniec z maną plus nie wyrobisz na senzu by używać płynnie głównie o to mi chodziło.
I co z tego że to jest spell na target który mogę użyć na 3 kratki, przy melee postaci człowieku... i tak i tak muszę podejść aby Ci zajebać ze sworda, ponieważ balla już nie mam i z edb nie robię dmg tak samo jak ze swordów w porównaniu do TTK lub choby którę mają znacznie ale to znacznie większe obrażenia, nie mów że używasz na nw spella wave do expa bo mnie to rozśmiesza... masz tam tak szeroka gamę spelli do użytku iż możesz sobie spokojnie przebierać w tym, goku ma furie plus od groma hp przysto 35 o ile dobrze pamiętam, nie mów że jest useless w porównaniu do humana Podejrzany Podejrzany  co do namek warriora zgodzę się iż również powinien być poprawiony ponieważ nie da się nim grać, ale odbiegamy od głównego wątku jakim jest Human, jak masz żal i chcesz poprawić inne postacie załóż wątek.


Nie rozumiem tego "Co do tych w top 1000 000 C-17, kończy się pacc = kończy gra Duży uśmiech" o co Tobie z tym chodziło ja na pacca i pp nie narzekam, nawet na 2 konta wyrabiam na spokojnie Anioł  i nawet złotówki w tym sezonie nie wydałem.   
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
Odpowiedz
#14
Chyba nie lvlowales shenronem gosciu, bo to jest 2x bardziej frustrujace i ciezsze niz human. na 280 lvlu na kaiokenie walisz ze spella za 10k majac 16 power + ciagnie on 2k many Szczęśliwy.
Raczej nie ma co sie rozpisywac tylko lepiej grac SPCkiem - najlepsza profa bo vultur i tak nic nie zmieni. Moze na next edycji cos bedzie grywalne .

Na takim expie przyrost hp na lvl w ogole nie rusza SPCKa, dostaje tyle z transow itp ze po rebie ma praktycznie tyle samo hp na 600 co gohan na 600 + lepsza lapa, lepszy spell + lepszy heal + sai sei. TAKZE najlepiej grac OP profa bo tutaj i tak nie bedzie nic nerfione/buffowane w trakcie edycji. Albo zaloz nowa albo poczekaj na next edycje Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Shrouded Colour:
  • Xiran
Odpowiedz
#15
Nie grałem tą postacią to prawda, nie wiem czy jest frustrujące, wiem natomiast że granie humanem jest frustrujące.
Co do Spcka to pozostaje tylko go zrobić, ownić serwer, niedługo będzie tak że będą same coolery i spcki plus freezy na serwerze.

Vultur może byś przejrzał temat... oraz się wypowiedział co??
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
Odpowiedz
#16
Wystarczyło by zmienić coolerowi Parala na 20 % szansy i wszystko było ok cały server by to poparł tylko nie ci co graja coolerami ale vultur woli trzymać na swoim że zrobił dobry balans i nic nie zmieni bo mu wstyd  teraz sie przyznać ze głupote zrobił dając takiego stuna coolerowi dziekuje i pozdrawiam
Odpowiedz
#17
Aha cooler na 500+ nie jest w stanie nikogo zabić solo, ale co tam better nerf cooler. XD
Odpowiedz
#18
Odnośnie balansu to idzie zauważyć że co edycja jakaś konkretna profesja wyróżnia się nad innymi.
O ile dobrze kojarzę to ostatnio było tak z NW,potem Goku i teraz można mówić że Coolerek się trochę wyróżnia.
To co,next edycja może z Vegety coś zrobimy? ew. Brolly
Odpowiedz
#19
Co wy gadacie wam sie tylko wydaje, ze cooler op bo wpadaja po was w x osob i wszyscy coolery ale 1 v 1 cooler jest raczej sredni nw bylby dobry jakby wyjebac ten exh na obracanie co do specka to tu sie zgodze przy obecnym rate expa dostaje on za duzo hp za transy
Odpowiedz
#20
To jaką profkę teraz macie za najgorszą?
Na nowej edycji zrobimy z ziomkami w 7-8 taką profkę i będzie to samo co teraz z coolerami.
Ciekawe kiedy to zrozumiecie, że tu nie chodzi o profkę tylko o to ile osób nią gra i przychodzi się bić.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu