Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S1] Ocbek
#1
a masz kurwa nawet date nagrania Szczęśliwy 
https://www.youtube.com/watch?v=l37VPWY-...e=youtu.be

EDIT
minuta ciszy invi rozkminia co jeszcze mozna wymyslec Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post woodzu:
  • Gosia
Odpowiedz
#2
@Wodzu, invi pop prostu czeka, aż upłyną 24 godziny Uśmiech.
Odpowiedz
#3
Niby po co miałby czekać 24h? To ty masz czas 24h, aby złożyć dowód, sprawa może się toczyć potem kilka dni.
Odpowiedz
#4
f report? delejcik az sie prosi Oczko na filmiku nie ma daty nagrania czy Ty jestes kurwa jakis niedojeb mozgowy czy jak?
A za to "invi cwel" na początku filmiku to powinien bana wyrwać za obrazę administracjiUśmiech
PS. Jak to jest wodziu kupić top chara z top lvl top skilami top eq za rl money i być być największym inwalida na servie? : / : o
Odpowiedz
#5
Ocbek: nepweno lepiej niz byc Toba Uśmiech nie moja wina ze przypadkiem na ekranie ukazal sie moj pulpit Niezdecydowany polecam wrocic do podstawowki o ile wgl ja ukonczyles geniuszu skoro nie rozumiesz znaczenia fejk/false reportu Niezdecydowany
Dojcz: niech czeka to obowiazuje ukazanie dowodu, nie to kiedy zareaguje Uśmiech
Dingle: kim ty kurwa jestes? Szczęśliwy wez nie zanizaj sredniej inteligencji na tym forum bo i takjest slabo Niezdecydowany

Btw: do inviego nic nie mam tak jakos zwasze obrywa odlamkiem Chory
Odpowiedz
#6
Regulamin i gracze maja raka a invi musi plywac w tym rakotworczym morzu :<
Odpowiedz
#7
(08-12-2016, 16:55)Shrouded Colour napisał(a): Regulamin i gracze maja raka a invi musi plywac w tym rakotworczym morzu :<

Dziekuje za zrozumienie

Temat zamykam bo autor chyba nie zna pojecia data nagrania + za ladna tapete w pakiecie dam Ci 4 warny.

Milego Dzionka

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu