Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smieszki xd
#31
(09-12-2016, 18:11)pabloss napisał(a):
No właśnie po to że invi twiedzi że coś blokowałem a mimo to nie ma screenów filmików oraz co najważniejsze skarg od kogoś ze blokuje questa a mimo to bana dostałem.

jakby tam stały 2 chary mycza to pewnie z filmikiem i ze skaragami od innych osób bana i tak by nie dostał bo wymyślił by ze pierw trzeba krzyczeć nie blokuj przejścia potem ze data się nie zgadza później ze ignore list nie widać :_)

Albo ze w zlym formacie, na zlej stronie wrzucony ss/film, potem by nastalo przedawnienie i chuj hahahahha Duży uśmiech
Odpowiedz
#32

(09-12-2016, 17:22)biechu napisał(a): Bo kurwa sprawdzal Achivmenta Jezusa, stojac na Wodzie dobry argument?



Coraz smieszniejsze wypowiedzi czytam, ale podoba mi sie Duży uśmiech

Debilne pytanie debilna odpowiedź . Na 2 chary siedzisz "jezusa sprawdzac?"
[Obrazek: 3798312814_debile_.jpg]
Odpowiedz
#33
Nie wiesz ze musza za rece sie trzymac?
Chcesz racjonalna odpowiedz? Chlop dostal bezpodstawnie bana, a jak widac nikt procz inviego nie raczy odwiedzac forum. To tak jakbys biegal po respie a ja mowie ze mi przeszkadzasz i lapiesz bana

A co najlepsze? Nie musze byc przy Tobie abys go wylapal
Odpowiedz
#34
(09-12-2016, 18:18)biechu napisał(a): Chcesz racjonalna odpowiedz? Chlop dostal bezpodstawnie bana, a jak widac nikt procz inviego nie raczy odwiedzac forum. To tak jakbys biegal po respie a ja mowie ze mi przeszkadzasz i lapiesz bana

[Obrazek: uMq8R88.jpg]
Odpowiedz
#35
Pablos przeciez taka bestia jestes ze jak byles online to max 5 lvli dziennie wbijalismy, to po co trapowales sie na U ani tam gosciu hahah?
Odpowiedz
#36
Chłopaki, chodźmy się napić!
Odpowiedz
#37
ta, druga łeba? SzczęśliwyDDD
Odpowiedz
#38
(11-12-2016, 15:04)maniek544 napisał(a): ta, druga łeba? SzczęśliwyDDD

Maniuś ty się lepiej nie odzywaj o łebie :-P bo nie dotarles
W życiu nie ma GAME OVER, jest tylko NEXT LEVEL Oczko

  Zanim mnie zaatakujesz wciśnij Alt+F4 Język
Odpowiedz
#39
nie wypaliło Niezdecydowany sorki Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu