Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Błąd] STQ ZNOWU DEBUG
#1
https://www.youtube.com/watch?v=keojH3PG...e=youtu.be

Po raz 3 dostałem debuga na STQ... razem już straciłem 120 credit card.
Odpowiedz
#2
"ZAJEBISTY KRUWA SERWER" tylko tyle? Ja bym wyjebał klawiaturą monitor Szczęśliwy
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#3
Emmm, w sumie nwm ale ostatnio też dostałem podobnego "Debuga" czy chuj wie co to Duży uśmiech
Czesto też expiac na Bio Czy SS wyskakuje mi coś identycznego Niezdecydowany
Nie mówie nic bo to tylko 1 lvl i 15cc ale no tracąc 5kcc dzienny lot to troche szkoda no nie Niezdecydowany
Odpowiedz
#4
Powiem tak
Ciezko odpalic 2 dbp,z wpisanymi pasami i jak ci dbp padnie to nacisnac 2 razy enter? tez mozna odrazu elfa miec odpalonego Niezdecydowany
Odpowiedz
#5
(29-02-2016, 02:18)Adox napisał(a): Powiem tak
Ciezko odpalic 2 dbp,z wpisanymi pasami i jak ci dbp padnie to nacisnac 2 razy enter? tez mozna odrazu elfa miec odpalonego Niezdecydowany


Co zrobić, od teraz będę miedz odpalone nawet 5 dbp....
Odpowiedz
#6
skrypt na dasha ci debuguje
Odpowiedz
#7
(02-03-2016, 21:24)Watagataitsuberry napisał(a): skrypt na dasha ci debuguje

Kurcze a już chciałem napisać posta w stylu "wyłącz elfa lub naucz się jego używać". No niestety zdradziłeś mu prawdę a ja nie chciałem go uświadamiać. Po za tym debugi nie są związane praktycznie w 99% przypadkach z błędem dbp. Mogą się tylko pojawić gdy jest nowy update ja coś źle zrobie z idkaami (2 albo 3 przypadki w ciągu 5 lat). Nie ściągnięcie dobrej wersji klienta. 3: Z PRZYCZYN WŁASNYCH ELF BOT, PRZECIĄŻENIE GRAFIKAMI itd.
Odpowiedz
#8
jak juz czytassz ten post to wejdz na s2 i kicknij typa z BQ bo blokuje od paru h
Odpowiedz
#9
co do twojego dasha to najlepiej się biega te areny na targetingu "Super Videl" i melee strike + obracanie + super kame spam.
Odpowiedz
#10
nom to juz tak ale kolega na skryptach cisnie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu