Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuffle - Balans?
#1
O co chodzi z tym Meteo Self-em?

[Obrazek: OO4k2r4.png]

[Obrazek: Hl2AbQO.png]

Evil Energy:

[Obrazek: GUQiT4f.png]

Meteo Self:

[Obrazek: eW64t28.png] 

+ zabiera 5% hp

Hity Evil Energy:

[Obrazek: s6F31Qy.png]

Hity Meteo Self:

[Obrazek: hHMBKL1.png]

Nasuwa się pytanie: Po co jest ten Meteo Self?

Można sobie to rozpisać jako + i -.

+ Meteo Self
- Brak -

- Meteo Self
1. Zabiera 2 razy więcej many niż Evil Energy
2. Zabiera 5% hp
3. Ma mniejszy obszar od Evil Energy
4. Ma praktycznie taki sam dmg jak Evil Energy

[Obrazek: dYKOUZS.png] [Obrazek: wXDp9yy.png] [Obrazek: JCHPin0.png]

No właśnie. O co chodzi?

I obrazkowe podsumowanie:

[Obrazek: wlvho7F.jpg]

[Obrazek: RSyEHN8.jpg]

P.S
Już nie wspominając o tym, że Tuffle dostaje na lvl tyle samo capa co SPC. o,O

Pozdrawiam




Jakby ojciec bystrzaka miał rogi to by na niego wołali "byku".
Odpowiedz
#2
jak brak +, bije 500 wiecej
Odpowiedz
#3
Podpisuje sie pod temat tufle to jedno wielkie gowno Chory 521 tuffle z paiku turbanem hela sie 1-1,5k wiecej juz jaba 532 lvl bez paiku turbana no kurwa bez jaj.
Lapa slaba ki slabe absa nie ma zadnego.... ani to tank ani to nic Duży uśmiech magic set +5 130 def a takie parcelovsky doush rybny sama lapa mnie zjada.
Odpowiedz
#4
Nerf EE i meteo self będzie jak talala Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
(13-12-2016, 01:15)Adoxv10 napisał(a): Na fuzce bedzie roznica Niezdecydowany.
Spokojnie freezer tez slaby do 1k lvla byl potem placz ze zabijam typa w 0.1 sec. RIP DOUBLE KAMKA RIP FREEZER.

Z czym będzie różnica? Akurat Tuffle używam tylko do loocenia i wisi mi to że jest gorszy nawet od NW, ale ten Meteo Self jest takim gównem, że nie można przejść obok tego obojętnie. Tuffle nie ma ani dmg, ani abso. Niby ma sporo hp i dobry heal? Janemba z tym samym lvlem leczy się prawie tyle samo Gran Aurą.

Co do wbijania 1k lvla to na S1 jestem ciekaw czy ktokolwiek wbije kiedyś 1k lvl.





"-Wypiję ci Knorra z odbytu" ~Bystrzak2016
Odpowiedz
#6
Cytuje starszych graczy: Tak bylo od zawsze, wiec tak ma byc.
SPC>Kulka/Janemba>Reszta
Pozdrawiam.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Shrouded Colour:
  • FairPlayPlayer
Odpowiedz
#7
@up Tu cię zaskoczę, bo tuffle dostał nerfy po moich 2 edycjach grania nim. Już wtedy broniłem się mówiąc, że jest średni.(oprócz mnie nikt nim nie grał XD)
No ale jak ktoś ocenia siłę profki biorąc pod uwagę moją grę nią to potem wychodzą takie nerfy.

@mediogówno

No tak, bo przecież sakura zrobiona tylko i wyłącznie do wyhealania na sagach na najchujowszej edycji wono ever trzeba mieć kille.
Rozumiem, że janemba zrobionym tylko po to żeby otworzyc jt należy również nabijać od razu god of death, bo inaczej screen XD.
Zapytaj w TVNie czy na staż kogoś nie szukają, same wiarygodne i obiektywnie przedstawione informacje tak jak u ciebie.
Odpowiedz
#8
No na wono tez chcieli nerfic Shisuia, a jakby sami zagrali to robili by mniej niz grajac inna profesja. To teraz pytanie: Jak oddzielic to co bylo od zawsze i powinno tak byc od czegos co wymaga zmiany? Ofc. smieje sie z niektorych ludzi co tu graja i na pewno nie ma sensu aby Tuffle mial miec spella, ktory bije tyle samo a ciagnie hp i wiecej many + ma mniejszy obszar. Fajnie jakby byl test server i zamiast przekrzykiwac sie, ze dana profka jest OP albo gowniania to moznaby to udowodnic drugiej stronie w praktyce.
PRZYKLAD: na bliczu niby mielismy problemy bic typow po rowno bo ofc mieli skille,transy eq itp. i nic do nich nie docieralo bo jestesmy gownami. Nie bylo czasu sie wyexpic i im udowodnic, tak samo tu nie ma czasu ani sil robic nowej postaci 2 miesiace. Niektorzy wiedza co bylo na nowej edycji, gdy wszyscy wybrali lepsze profki i gra byla od 0... Tak na przyszlosc polecam shenronka na low expie Duży uśmiech

EDIT i ostatnie slowa: koniec koncow wina vultura, ze testy zostaly zrobione gownianie i gra nie przygotowana na kazdy etap gry oraz jego niechec do wspolpracy czy robienia czego kolwiek na serverze.
Odpowiedz
#9
[Obrazek: f8DsQba.jpg]
[Obrazek: O74PGLx.jpg] 
                   [Obrazek: kQMnzM2.jpg]  
[Obrazek: G7xB6w7.jpg]

[Obrazek: Xq0TUE9.jpg]

[Obrazek: bGIwVYH.jpg]


[Obrazek: d8snn2B.png]
Hehe, sakure tez znerfili.
Odpowiedz
#10
Zdjęcie 
[Obrazek: 6683418500_1481749248.png]

[Obrazek: 9725624600_1481749249.png]

[Obrazek: 1531099200_1481749250.png]

[Obrazek: 1617920800_1481749251.png]


@MedioCRY
Po twojej popisowej grze Cellem na tej edycji możesz spać spokojnie, nerfa nie będzie. hehe

A tutaj w bonusie Mediocry biegnący na pomoc ziomkom z teamu:

[Obrazek: picture_1527.gif]

Wata, cell najgorsza profka nie? XD
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu