Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuffle - Balans?
#11
Takie tam zatrzymanie na ścianie coolerów:

[Obrazek: Subway_e07a35_1083497.gif]

: \
Odpowiedz
#12
(13-12-2016, 18:18)Błaznodin napisał(a): @mediogówno

No tak, bo przecież sakura zrobiona tylko i wyłącznie do wyhealania na sagach na najchujowszej edycji wono ever trzeba mieć kille.
Rozumiem, że janemba zrobionym tylko po to żeby otworzyc jt należy również nabijać od razu god of death, bo inaczej screen Szczęśliwy.
Zapytaj w TVNie czy na staż kogoś nie szukają, same wiarygodne i obiektywnie przedstawione informacje tak jak u ciebie.

Aha, sakura wylacznie do wyhealania sag, to chyba na wspolnej sie z tatuskiem naogladałes Szczęśliwy. Nie rozumiem czego dotyczy reszta posta.

(15-12-2016, 00:02)Vicodin napisał(a): @MedioCRY
Po twojej popisowej grze Cellem na tej edycji możesz spać spokojnie, nerfa nie będzie. hehe

A tutaj w bonusie Mediocry biegnący na pomoc ziomkom z teamu:

Wata, cell najgorsza profka nie? Szczęśliwy
Tutaj tez nie wiem do czego pijesz, wrzuciles screenki gdzie padam od paru osob (głownie od coolerow) i cos tam mruczysz pod nosem o mojej grze celem? Ja tam rozumiem, ze smierc na tym serwerku od postaci, ktore sobie na targetingu czy re bija z daleka po prawie pol hp jednym spelkiem majacym jeszcze szanse na parala (i majace stuna bijacego prawie tyle co ten spelek), gdzie walenie spelkiem dzieli cd z healem Szczęśliwy, jest o niebo latwiejsza nizeli zabicie melee postacia postaci dystansowej, co z reszta widac bylo po warach jak i wygladzie topki podczas edycji. Szkoda, ze jedyne co mozesz zrobic to dopisanie mi cry na koncu imienia, i zarzucenei mi chujowej gry celem wypierajac fakty. Cale szczescie wata cos ugral, oh wait? nie? byl dalej kerowany przez ballowcow? A no i jeszcze jedno, to nie ja plakalem o celka, a zonk Uśmiech.

Podsumowujac, pierdolic glupoty to sobie mozesz ale w swoim nic nie znaczacym nigdzie teamku na tsie. Gdzie nawet bojler plakal, ze macie go w dupie i wolicie expic. Na zadnym innym otsie blazenku maly nie pokazales klasy, bo na kazdym innym traci sie lvl. Gdybys stracil pare lvlkow to grzalbys trainy jak na kazdym otsie, na ktorym grales i wszyscy, ktorzy kiedykolwiek z toba grali o tym wiedza i tego nie zmienisz.
Ale jedno ci powiem, szacun, ze monitorujesz swoje zycie tibijskie, bo mnie nigdy by nie przyszlo do glowy, zeby robic screeny czyis desek w ciagu gry Szczęśliwy.

Dorzucam zdjecie smutnej sakurci co bys sobie mogl wrzucic w avatar.

[Obrazek: u4JTUAi.png]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Morphling:
  • Widmos
Odpowiedz
#13
@Medio aka Insurgencik.

To niezle bzdury tam pierdolisz. W trakcie gdy bocilem tą sakure na wyjebce tylko po to żeby wyhealac na sagach Evilka i Inviego to równoczesnie grałem z tobą i Shroudedem na Ascalonie. Żeby było śmieszniej to sami mnie namówiliscie, by olać tą chujowa edycje wono i grać z wami. 
W chwili, gdy pomogłem im z sagami i last questem to dałem stamtąd exita, bo wcale nie miałem zamiaru tam grać na poważnie. 
Sam potem beke na tsie miałem, że jest tam 400 lvl+ z jednym killem. 
No, ale takie fałszywe kurwisko jak ty już wtedy wiedziało, że warto zrobić screena, żeby później przedstawić to w innym świetle.



Cytat:Podsumowujac, pierdolic glupoty to sobie mozesz ale w swoim nic nie znaczacym nigdzie teamku na tsie


- przynajmniej mam swój stały team od kilku lat, a ty żeby pograć na serverkach to musisz dochodzić do nowych teamow (przylazłeś do nas, przylazłeś do visionow etc.) 


Cytat:Gdzie nawet bojler plakal, ze macie go w dupie i wolicie expic. 


- pan super bojler siedział całymi dniami zmutowany na afku wiecznie czymś zajęty (on teraz expi,on teraz skila,on teraz looci itemy), kiedy wszyscy chodzili się bić, po czym zachciewało mu się raz w tygodniu o jakiejś 9-10 rano kogoś zabić i nagle pretensje, że nikogo nie ma. Także tego. 
Z reszta wszystko było widać po killsach. Nawet mycz będący na początku w waszym teamie mówi, że nigdy go nie widział na żadnej bitce. 
Zapytaj kogokolwiek z mojego tsa i ci to potwierdzi.


Cytat:Na zadnym innym otsie blazenku maly nie pokazales klasy, bo na kazdym innym traci sie lvl


- aha, bo na dbp nie traci się lvla. A no tak nie dotrwałeś przecież do etapu kiedy lvl spada nawet jak ma sie neutral/good karme. 
Chociaż po twojej liczbie dziennych desek to może nawet i lepiej. hehe

Cytat:Gdybys stracil pare lvlkow to grzalbys trainy jak na kazdym otsie, na ktorym grales i wszyscy, ktorzy kiedykolwiek z toba grali o tym wiedza i tego nie zmienisz.


- na wielu edycjach dbp traciłem lvle i jakoś nigdy nie grzałem trainow. Zdarzały się edycje gdzie przez 2-3 tyg nie schodził mi rs i traciłem po 3x więcej lvl na desce niż inni i nie przeszkadzało mi to w dalszej grze. Także kolejne pudło.

Cytat:Ale jedno ci powiem, szacun, ze monitorujesz swoje zycie tibijskie, bo mnie nigdy by nie przyszlo do glowy, zeby robic screeny czyis desek w ciagu gry
 

- a tutaj to już poleciałeś na maxa. 
Wytyka mi to typ, który robi screeny wszystkiego co możliwe, nagrywa rozmowy na tsie i każda minute gry na każdym otsie, tylko po to, aby znaleźć coś do nakręcenia szydery. 
Ty wręcz zakładasz teczki na wszystkich "znajomych" z tsa, gdy ci mają cię za "kumpla". Poziom hipokryzji w tym momencie wyszedł poza skale.


Ps. Nie mam zamiaru już ci na nic więcej odpowiadać, bo ty i tak znasz tylko swoją prawdę.
Bez pozdrowień.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vicodin:
  • Badik
Odpowiedz
#14
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu