Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s1][GM Invisibility][Pablos]
#1
Witam
Piszę w sumie za Pablosa, mam nadzieję że się nie obrazi ale nie mam z nim żadnego kontaktu. 
Więc tak zacznijmy od początku.

Link do "głównego tematu" : http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=651
Kod:
[color=red]$)Screeny[/color]

[color=darkred]- nie możesz mieć włączonej opcji "automatycznego ukrywania paska",
- musi być widoczny cały ekran,
- nie mogą być edytowane,
- muszą mieć pełny rozmiar,
- muszą być w formacie *.png,[/color]


Screen który wstawił Invi ma format .jpeg

Po kliknięciu pobierz w lewym górnym rogu pobiera się:
[Obrazek: 56079351109525637985.png]
Nie jest to tylko nazwa pliku bo format to potwierdza:
[Obrazek: 33196517215520124911.png]

Reasumując, Pablos nie powinien dostać bana za blokowanie a co za tym idzie delete za odwołanie bo w myśl tego co przedstawiłem tutaj jest niewinny.

Moje przemyślenia do tego co się "odjebało" z tym banem są proste. Invi oraz inni uważają że jako GM nie jest stronniczy- potwierdzeniem tego ma być to że swoich też banuje, owszem robi to ale tylko wtedy gdy dowód nie budzi żadnych wątpliwości(przykład Wata). Jeżeli znajdzie się choćby mały argument za tym żeby nie banować to tego nie robi (przykład Ocbek). Nie robi tego samego jeżeli chodzi o team przeciwników- banuje jak popadnie.
Invi to kieruje bezpośrednio do Ciebie, ciekawi mnie czy skorzystałbyś z prawa do delete w stosunku do swoich kolegów? Jak sobie na to odpowiesz szczerze to zastanów się czy faktycznie nie jesteś stronniczy.
@edit dowód na to że strona nie niszczy formatu:
https://scr.hu/2YKgM9
Podczas pobierania tego screena pobiera się normalnie w .png
Odpowiedz
#2
Ale invi to gm wiec na dobra sprawe nawet ssa nie musial wrzucac
Odpowiedz
#3
Obowiązku może i nie ma ale regulamin mówi jasno:
7. Gracz ma prawo odwoływania się od decyzji BNa na forum w specjalnym dziale, koniecznie popierając się dowodami. W innym przypadku jakiekolwiek tłumaczenia będą ignorowane.

W przypadku dowodów mam nadzieję że obowiązują go takie same zasady jak normalnego gracza jeżeli nie to mógłby banować nie mając dowodów bo przecież to GM.

7. Ostateczną decyzję podejmuje Administrator.

@Vultur, mógłbyś się zainteresować?
Odpowiedz
#4
Vultur zainteresowal sie tym dawno temu i jak widzisz undelete nie ma, Dymek tak samo mnie poparl do tego nie mozna pisac odwolania za kogos

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz
#5
Po pierwsze nie ma delete i nie będzie także, nie ma się czym tutaj więcej interesować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu