Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tuffle - Balans?
#12
(13-12-2016, 18:18)Błaznodin napisał(a): @mediogówno

No tak, bo przecież sakura zrobiona tylko i wyłącznie do wyhealania na sagach na najchujowszej edycji wono ever trzeba mieć kille.
Rozumiem, że janemba zrobionym tylko po to żeby otworzyc jt należy również nabijać od razu god of death, bo inaczej screen Szczęśliwy.
Zapytaj w TVNie czy na staż kogoś nie szukają, same wiarygodne i obiektywnie przedstawione informacje tak jak u ciebie.

Aha, sakura wylacznie do wyhealania sag, to chyba na wspolnej sie z tatuskiem naogladałes Szczęśliwy. Nie rozumiem czego dotyczy reszta posta.

(15-12-2016, 00:02)Vicodin napisał(a): @MedioCRY
Po twojej popisowej grze Cellem na tej edycji możesz spać spokojnie, nerfa nie będzie. hehe

A tutaj w bonusie Mediocry biegnący na pomoc ziomkom z teamu:

Wata, cell najgorsza profka nie? Szczęśliwy
Tutaj tez nie wiem do czego pijesz, wrzuciles screenki gdzie padam od paru osob (głownie od coolerow) i cos tam mruczysz pod nosem o mojej grze celem? Ja tam rozumiem, ze smierc na tym serwerku od postaci, ktore sobie na targetingu czy re bija z daleka po prawie pol hp jednym spelkiem majacym jeszcze szanse na parala (i majace stuna bijacego prawie tyle co ten spelek), gdzie walenie spelkiem dzieli cd z healem Szczęśliwy, jest o niebo latwiejsza nizeli zabicie melee postacia postaci dystansowej, co z reszta widac bylo po warach jak i wygladzie topki podczas edycji. Szkoda, ze jedyne co mozesz zrobic to dopisanie mi cry na koncu imienia, i zarzucenei mi chujowej gry celem wypierajac fakty. Cale szczescie wata cos ugral, oh wait? nie? byl dalej kerowany przez ballowcow? A no i jeszcze jedno, to nie ja plakalem o celka, a zonk Uśmiech.

Podsumowujac, pierdolic glupoty to sobie mozesz ale w swoim nic nie znaczacym nigdzie teamku na tsie. Gdzie nawet bojler plakal, ze macie go w dupie i wolicie expic. Na zadnym innym otsie blazenku maly nie pokazales klasy, bo na kazdym innym traci sie lvl. Gdybys stracil pare lvlkow to grzalbys trainy jak na kazdym otsie, na ktorym grales i wszyscy, ktorzy kiedykolwiek z toba grali o tym wiedza i tego nie zmienisz.
Ale jedno ci powiem, szacun, ze monitorujesz swoje zycie tibijskie, bo mnie nigdy by nie przyszlo do glowy, zeby robic screeny czyis desek w ciagu gry Szczęśliwy.

Dorzucam zdjecie smutnej sakurci co bys sobie mogl wrzucic w avatar.

[Obrazek: u4JTUAi.png]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Morphling:
  • Widmos
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Tuffle - Balans? - przez Badik - 13-12-2016, 00:57
RE: Tuffle - Balans? - przez Invisiblity - 13-12-2016, 00:59
RE: Tuffle - Balans? - przez Ocbek - 13-12-2016, 01:02
RE: Tuffle - Balans? - przez Bystry - 13-12-2016, 01:10
RE: Tuffle - Balans? - przez Badik - 13-12-2016, 01:23
RE: Tuffle - Balans? - przez Shrouded Colour - 13-12-2016, 15:52
RE: Tuffle - Balans? - przez Vicodin - 13-12-2016, 18:18
RE: Tuffle - Balans? - przez Shrouded Colour - 13-12-2016, 19:16
RE: Tuffle - Balans? - przez Morphling - 14-12-2016, 11:40
RE: Tuffle - Balans? - przez Vicodin - 15-12-2016, 00:02
RE: Tuffle - Balans? - przez Badik - 15-12-2016, 00:56
RE: Tuffle - Balans? - przez Morphling - 15-12-2016, 13:16
RE: Tuffle - Balans? - przez Vicodin - 15-12-2016, 18:50
Tuffle - Balans? - przez Invisiblity - 15-12-2016, 19:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu