Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odwolanie Kary Dla K'a'k'a'r'o't't'o I Su Strong
#1
Witam dlaczego dostalem delete na postaci?

Jak Ewidentnie Widac Ze Ja Napisalem Kk Ale Moglo Byc To Do Kogos Innego lub Na Innym Temat Nikt Tego Mi Nie Udowodni ze Chcialem sprzedac rzeczy/kont za prawdziwe pieniadze :" tak samo su strong napisal ile za oba 30 zl psc ale kto nie wiedzial ze on chce kupic za to pkt 

http://hostuje.net/file.php?id=6d52bb8a1...f3f9e2f206

32. Gracz który ogłasza wszelką sprzedaż rzeczy/kont czy jakiejkolwiek innej oferty, która nie jest własnością Priority-Servers.pl za prawdziwe pieniądze - otrzyma ban na 14 dni lub delete.

punkt regulaminu
Odpowiedz
#2
z tego co pamiętam to invi mówił, że zgodziłeś się na 30pln psc jak na screenie jest
Odpowiedz
#3
Napisalem jedynie kk a moglo to byc do kazdej innej osoby z tego depo... wiec ban jest nie sluszny
Odpowiedz
#4
jest słuszny jeszcze dopisywałes ale pierw musze dorwac tego zjeba SzczęśliwyDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpowiedz
#5
napisalem ze musze dorwac tego zjeba do Lodowki chodzilo mi o blue potato bo chcialem go zlapac i ujebac Uśmiech
Odpowiedz
#6
smieszek rozmawiaj z invim o tym

pewnie bedzie dopiero jutro bo w robocie jest do 24/6 a jak wroci to spac pojdzie na 10h+ wiec sobie poczekasz chyba ze w robocie ci odpisze
Odpowiedz
#7
jezeli juz mialby byc ten delete lub ban to jakby mial wszystkie dowody ze naprawde pisalem do niego i bym pisal dluzej o tym a nie napisalem kk tylko i odrazu dostalem bana
Odpowiedz
#8
Deletuje Cie po raz szczerze mowiac chuj wie ktory za to samo , a Ty za kazdym cholernym razem ta sama śpiewka.  Ja pierdole!  Gosciu nastepnym razem nie wiem zalatw to przez forum gg smsa maila wyslij list poczta czy cokolwiek.  A Ty co ban czy co delete ta sama śpiewka. Zabaw nas prosze i wymysl cos innego. Jak Cie zdeletowalem przyjmowalem zaklady od graczy za ile napiszesz odwolanie i czy bedzie zawieralo fragment pt. "Nie chcialem sprzedawac, to nie do niego/jakie demon legi"
Odpowiedz
#9
invik sie odpalil
Odpowiedz
#10
Jak napiszesz cos w co moglbym uwierzyc ewentualnie cos co rozbroi Vultura do 24:10 to niech strace i wstawie sie za Toba
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu