Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfer
#1
moze by tak wlaczyc transfer z sv1 na sv2? sam wyjebalem na sv1 troche kasy troche pp mi jeszcze zostalo i z checia bym je przerzucil
tak w innym temacie obiecuje ze zostane na tej edycji dopoki nie bd mniej niz 10 osob online :_)
takie postanowienie noworoczne Duży uśmiech
aa i jeszcze jedno lepiej na mkoniec zostawic ten exp x1 zeby bylo co robic po hardach
Odpowiedz
#2
Chyba zapomniales ze ludzie klonowali na s1 skad wiesz ze niema osoby z 100 scrollami pp? Tak jak ludzie latali z 4 magami Zdezorientowany.
Odpowiedz
#3
jedna osoba kolonowala ity i dostala perrma bana na wszystkie konta Uśmiech
Odpowiedz
#4
(13-01-2017, 09:50)Wodzunio napisał(a): jedna osoba kolonowala ity i dostala perrma bana na wszystkie konta Uśmiech

Tylko ta osoba co crashowala dostal delete, a tak to 70% serwa klonowalo a biedne 30% serwa myslalo ze bedzie cofka, ze vultur cofnie serwer do czasu poczatku crashow no ale niemial kopi to tego niezrobil. Polowe wylapal kto klonowal ale reszty juz nie. wiec dalej ludzie moga miec gdzies scrolle z pkt.
Wiec o transferze mozesz pomarzyc.
Odpowiedz
#5
gosciu kim ty jestes zeby o tym decydowac? btw jakbys mial ppki na sv1 to inaczejbys gadal wiec sie ucisz a klonowala jedna osoba bo tylko ona wiedziala kiedy beda crashe
Odpowiedz
#6
Widac ze chuja wiesz o klonowaniu myslisz czemu kaii stracil cale eq? bo klonowal. Nietrzeba wiedziec kiedy beda crashe zeby klonowac jak sie zdazaja 2 crashe pod rzad to odrazu sie klonuje.
Pol serwa klonowalo pol zostalo zlapane pol nie. Myslisz ze czemu s1 tak szybko upadlo? 50% przez balans 50% przez akcje z klonowaniem.
dla vultura start s2 zawsze byl zarobkiem to po chuj mial by dawac jebany transfer jak dla niego to tylko - kasy?
dlamnie ppki to nieproblem nigdy niebyly skoro co kazda edycje s2 kupuje 5k pp wiec wiesz Niezdecydowany.
Odpowiedz
#7
to pochuja go wgl robil? skoro robil to po to by go gracze uzywali i wymieniali co do klonowania to juz sie nie wypowiadam bo to temat rzeka widze

diabelski Dlaczego world points transfer jest wylaczony? Po to zebym musial dodatkowo kupic punkty na s1 zamiast przerzucic juz wczesniej kupione punkty, az tak jest vultur pazerny?
tu masz wypowiedzi innych graczy Uśmiech i nie wypowiadaj sie jak mozesz bo gowno znaczysz i o gownie decydujesz pytanie jest do vultura wiec bez spamu juz
Odpowiedz
#8
Wodzu, Etrun tlumaczy Ci tak prosto jak sie da. Watpie, ze bedzie wlaczona mozliwosc transferu, ale czas pokaze.
Odpowiedz
#9
(13-01-2017, 11:06)Wodzunio napisał(a): gosciu kim ty jestes zeby o tym decydowac? btw jakbys mial ppki na sv1 to inaczejbys gadal wiec sie ucisz a klonowala jedna osoba bo tylko ona wiedziala kiedy beda crashe

ja na poprzedniej edycji s1 mialem jakos 1000 pp w domku (nie klonowany a uczciwie zdobytych) i vultur usunal konta przez akcje z dymkiem-stracilem 1000 pp i jakos nie placze na forum, transefow pewnie nie bedzie
Odpowiedz
#10
no ja mam 4k ktore ma sie pojsc jebac serio? smuteczek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu