Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cofka / Backup [13/01/2017]
#1
Ostrzeżenie 
Witam,

Moj nick w grze to Lethaai. Chcialbym zaznaczyc ze logujac sie ok. godziny 15, zauwazylem ze moj lvl zostal cofniety,
nie posiadam rzeczy wygranych w loterri oraz skille zostaly zmniejszone. Chcialem zaznaczyc ze gram na serverze zaledwie od wczoraj, ale duzo wlozylem czasu i wysilku, aby moja postac posiadala owe skille oraz doswiadczenie, pieniazki oraz itemki. Dobra wiadomosc jest taka ze rzeczy zakupione z sms shopu, sa na miejscu.

 Konsultujac sie z GM Invisiblity, doszlismy do wniosku [cytuje GMa] :

" Dobra, wiem o co chodzi. Vultur zrobil resa postaci nie na tym serverze i pewnie wczytal backup. "

Domyslajac sie ze nie jestem jedynym pokrzywdzonym, prosze o rekompensate, oraz o dalszy kontakt.

Serdecznie pozdrawiam,

Lethaai.
Odpowiedz
#2
SzczęśliwyDDDD to dobry vultur resnal nie ten server itemkow raczej nie otrzymasz
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Leszek
Odpowiedz
#3
(13-01-2017, 19:27)Cive napisał(a): SzczęśliwyDDDD to dobry vultur resnal nie ten server itemkow raczej nie otrzymasz

Teraz ten server wgle nie dziala, chialbym przeniesieni moich pkt w sklepie na sv2.

Prosze wladze o kontakt,

Pozdrawiam,

Lethaai.
Odpowiedz
#4
To samo ze mna sie stalo, loguje sie patrze postaci nie ma... mysle sobie reset jednak I na tym serverze.. zrobilem postac kupilem pkt za 20zl poexpilem chwilke I dalem na skillowanie.. przychodze za pol godziny patrze wylogowany jestem.. loguje sie a ja na mobkach biegam postacia z przed reseta Szczęśliwy co kupilem stracilem, pkt z item shopu tez znikly ktore mi zostaly jeszcze , I pieniadze tez znikly Chory
Odpowiedz
#5
(14-01-2017, 05:00)pawel15660 napisał(a): To samo ze mna sie stalo, loguje sie patrze postaci nie ma... mysle sobie reset jednak I na tym serverze.. zrobilem postac kupilem pkt za 20zl poexpilem chwilke I dalem na skillowanie.. przychodze za pol godziny patrze wylogowany jestem.. loguje sie a ja na mobkach biegam postacia z przed reseta Szczęśliwy co kupilem stracilem, pkt z item shopu tez znikly ktore mi zostaly jeszcze , I pieniadze tez znikly Chory

w przypadku straty pp/pieniedzy skontaktuj sie z Vulturem na PW
Odpowiedz
#6
(14-01-2017, 15:35)Cive napisał(a):
(14-01-2017, 05:00)pawel15660 napisał(a): To samo ze mna sie stalo, loguje sie patrze postaci nie ma... mysle sobie reset jednak I na tym serverze.. zrobilem postac kupilem pkt za 20zl poexpilem chwilke I dalem na skillowanie.. przychodze za pol godziny patrze wylogowany jestem.. loguje sie a ja na mobkach biegam postacia z przed reseta Szczęśliwy co kupilem stracilem, pkt z item shopu tez znikly ktore mi zostaly jeszcze , I pieniadze tez znikly Chory

w przypadku straty pp/pieniedzy skontaktuj sie z Vulturem na PW

Jak sie z nim skontaktowac?
Odpowiedz
#7
Klikasz Uzytkownicy na gorze forum i szukasz Vultur i na dole jak wejdziesz w jego profil masz "wyslij prywatna wiadomosc"
Odpowiedz
#8
co sie dzieje z vulturem ? dalej nie dal znaku zycia
Odpowiedz
#9
(15-01-2017, 21:30)pawel15660 napisał(a): co sie dzieje z vulturem ? dalej nie dal znaku zycia

Baluje za hajsy z pacca na s2 Duży uśmiech tyle ludzi kupilo az 1 Szczęśliwy
Odpowiedz
#10
Panowie zapraszam do Regulaminu to naprawde nie boli....

Cytat:III) Władza serwera
1. Wszelkie problemy związane z grą należy zgłaszać do władzy poprzez napisanie wiadomości prywatnej "PW" oraz poprzez funkcję 'RRV' - Report Rule Violation (zgłoś naruszanie zasad). By jej użyć naciskamy kombinacje przycisków CTRL+R. Używanie tej funkcji do zabaw grozi banem na 10 dni.
2. Władza serwera nie zajmuje się teleportami, pomocą w questach czy tworzeniem przedmiotów (Tutorzy mogą pomagać) - pytania władzy o jakiekolwiek z tych rzeczy - notation.
3. Władza serwera nie ponosi odpowiedzialności za straty spowodowane ewentualnymi błędami serwera (np.: crash, shutdowny, cofki i tym podobne).
4. Władza musi pomóc graczowi, gdy ten normalnie prosi o pomoc. Spamowanie oraz brak złożenia poprawnego zdania może zostać bez odpowiedzi.
5. Nie może ignorować osoby, którą nagrywa.
6. Nie musi być bezstronna. Każdy ma znajomych z którymi trzyma i może ich bronić.
7. Ostateczną decyzję podejmuje Administrator.
8. Władza serwera może zmienić wymiar kary wg. własnego uznania.

Tak wiec teoretycznie Vultur nie musi nic zrobic ani odpisac.
Proponuje skontaktowac sie z nim przez Inviego lub na PW na forum. Jesli to nic nie da to trudno.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu