Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s2] Blondzia, halina zimna , wata~ BLOCK SPAWN
#11
Tzn o ile we wczesniejeszej sytuacji z Wataga gdzie sytuacja byla jasna to tu ciezko stwierdzic, bo dales sense na nich i widac ze sa na sekrecie, rownie dobrze kazdy z nich moze byc na innym respie. W reporcie gikiego jasno widac kto co i jak, tu niestety widac tylko ze te 3 osoby sa na "secrecie" czyli daje nam to jakies 5-7 respow. Przydalo by sie poprawic wejscia na wszystkie secret respy Niezdecydowany

+ to co napisal Learza tez takie dosc prawdziwe i dopiero mi to uswiadomiles Szczęśliwy
Odpowiedz
#12
(20-01-2017, 14:44)Arega Podbija DBP napisał(a): Rozumiem że to jest serwer Fun i nikt nikogo banować tak naprawdę nie chce ale to już jest kurwa przesada żeby typy po rebie na wyjebce sobie expiły we trzech na jednym expie... Jeśli to im przejdzie płazem to wkrótce połowa lepszych expów będzie potrapowana noob charami "bo mogę".

Dokladnie Uśmiech
Odpowiedz
#13
Invi ale Ty jestes uposledzony boze Szczęśliwy Makabra co Ty piszesz Szczęśliwy Wlasnie dlatego nie mozesz miec admina na Funie gdyz evilek i cocodin mialby za dobrze
Odpowiedz
#14
(20-01-2017, 14:49)Orgazm Mariji napisał(a): Invi ale Ty jestes uposledzony boze Szczęśliwy Makabra co Ty piszesz Szczęśliwy Wlasnie dlatego nie mozesz miec admina na Funie gdyz evilek i cocodin mialby za dobrze

Popatrz na to z mojej perspektywy jako GMa

Jakies 2 typy blokuja wejscie na kaddishe. Wstawiam skarge w ktorej sensuje Ciebie kiedy siedzisz na brollym. Gikiliki is in the secret place. No logiczne banicja!
Napisze zaraz do Vulta zeby po IP sprawdzil Uśmiech
Odpowiedz
#15
(20-01-2017, 14:46)Invisiblity napisał(a): Tzn o ile we wczesniejeszej sytuacji z Wataga gdzie sytuacja byla jasna to tu ciezko stwierdzic, bo dales sense na nich i widac ze sa na sekrecie, rownie dobrze kazdy z nich moze byc na innym respie. W reporcie gikiego jasno widac kto co i jak, tu niestety widac tylko ze te 3 osoby sa na "secrecie" czyli daje nam to jakies 5-7 respow. Przydalo by sie poprawic wejscia na wszystkie secret respy Niezdecydowany

+ to co napisal Learza tez takie dosc prawdziwe i dopiero mi to uswiadomiles Szczęśliwy

Ja wiem invi wystarczy ze vultur wejdzie i zobaczy ze dalej tam sa.. i rownie dobrze bylo by sprawdzic ip tych mckow Oczko i ip tych graczy.
Odpowiedz
#16
Pierwsze i jedyne wlasciwie co trzeba sprawdzic w tej sytuacji to wejsc na server wpisac /mc i wymierzyc kary
Odpowiedz
#17
Debilu expia tam we 3 to dla 3 osob banicja wyjebane kto to bloka jeden z nich co po tym jak 1 dostanie bana? Poprosze kumpla ktory nie gra zeby blokowal i easy mode on ?
Popierwsze ile skarg bylo dla Ciebie segir nawet nie chcial grac przez Ciebie. To co widzialem na S1 to o smiech zachodzilo w niektorych sytuacjach. Wsumie nie dziwie sie jak evilek blaga i spami pyszczkiem caly dzien lub pare dni to wiadomo ze mu jakos pomozesz. Przyklad na wono graliscie i evilek 24/7h do sairena "ooo moj har slaby oo buff plis buff " Szczęśliwy
Odpowiedz
#18
aha czyli nie wazne kto blokuje ten kto na respie to ban, czyli ja ide blokowac respa na ktorym ty siedzisz i ty dostajesz bana
Odpowiedz
#19
"Przyklad na wono graliscie i evilek 24/7h do sairena "ooo moj har slaby oo buff plis buff "

Potwierdzam, musiałem tego słuchać, nikomu nie polecam Szczęśliwy
Odpowiedz
#20
(20-01-2017, 15:05)Watagataitsuberry napisał(a): aha czyli nie wazne kto blokuje ten kto na respie to ban, czyli ja ide blokowac respa na ktorym ty siedzisz i ty dostajesz bana

Ok to lecimy z programami do zmiany IP i blokuje droge weza lub gadam z kumplem zeby postawil 10 charow skoro to moze przejsc... TO JEST KURWA PARODIA!
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu