Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dominando Plecando FUN Cocodiny do 0
#1
Wsumie mam pare SSow ale narazie tylko 1 dodam z dominando jak jemy male halinki blondzie waty ;Płacz Etap drugi juz niebawem w tym temacie beda zamieszczane screeny z codziennej bitki z Panami CoCo

Tak tylko by pokazac ze kazdy nowy team na rownym game playu moze ich walic do zera wsumie. Gdyz S1 jest unbalansed tam sie nie da. A Tu taka smutna prawda lvl w 4 dni i dominando takie same lvl Niezdecydowany

   



Prosze nie zamykac tematu gdyz tak jak widac wybralem kanal rozmowy o DBP < !!!
Odpowiedz
#2
Ostra vixa kurwy rozjebane leżą na stołach i Vico jako danie główne Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Nie bede sie wypowiadał nt screena wyzej bo mam troche chujowy grafik i nie uczestnicze ostatnio w "zyciu" na dbp za bardzo, ale apropo Twojego dominando przypominam Ci na moim przykladzie latanie za mna i czekanie, az dobije 100 lvl, czy tez po tym jak spadles ostatnio +- tych 150 lvli i biles tylko afki na silce, czy tez siedzenie w pzcie po paru deskach ale co ja wiem o zabijaniu Szczęśliwy.
Odpowiedz
#4
3 kille wiosny nie czynią ;')
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Mettalious:
  • Ocbek
Odpowiedz
#5
MHM Invi niestety my nie popieramy waszej filozofi i ten lvl mnie jebie ze az coco sie budzi rano. 1750 + ? na chuj mi to jak spadne z 1750 to podexpie a tak wyjebka. ladne placze o spc

1. Gdzie ja kogos na silce bilem jak afczy ? Prosze Cie nie mysl ze my to Wy jak od startu serva non top bijecie na silce ludzi Szczęśliwy
2.spadlem jakos 80lvl chyba i co jesli war win faktycznie so sad.
3.Jak mnie nie ma ide do pz lub silka chyba proste czy nie Szczęśliwy?
4. Latanie za Toba na 100lvl ? a moze z 2-3 padles myslalem ze masz dalej 1k lvl Płacz

Pirmo Ultimo po co mam expic 2k lvl ? Szczęśliwy Wytlumaczysz mi to duzo to zmieni ? Mycza i wacie tez sie pomylilo w glowie wczoraj i wjebali 1770 no ale kazda bajka ma koniec i sa juz na Swoich miejscach Serce
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu