Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Fazqa] ZBugowany reputation
#1
Gracz Fazqa ma zbugowany storage, leca mu capsy za bicie TM'a oraz mobow. wystarczy sprawdzic acc makker.
[Obrazek: 5ahr1vz44nlv.png]
Dziekuje dobranoc.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#2
prawda, pisalem na priority servers na facebooku, nikt mi nie odpisal dalej mam buga, buguja mi sie moby tez
Odpowiedz
#3
Sprzedaj troche
Odpowiedz
#4
To niezle Szczęśliwy mycze od niego kupili pare bp kapsulek LOL SzczęśliwySzczęśliwySzczęśliwy
Odpowiedz
#5
Learza padl i sie obsral na forum
Odpowiedz
#6
(26-01-2017, 07:07)Learza napisał(a): Gracz Fazqa ma zbugowany storage, leca mu capsy za bicie TM'a oraz mobow. wystarczy sprawdzic acc makker.
[Obrazek: 5ahr1vz44nlv.png]
Dziekuje dobranoc.


Tak w ogóle odnosząc się do twojej wypowiedzi, że lecą mu kapsuły za bicie TM, to okej nie powinny, ale dalsza część, że lecą mu za bicie mobów, a od kiedy to kapsuły nie lecą za bicie mobów? Poza tym myślę, że to nie jego wina, bo samo mu się to zbugowało, napisał do Vultura, ale pewnie odpisze za miesiąc, Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#7
(26-01-2017, 19:23)abraham napisał(a):
(26-01-2017, 07:07)Learza napisał(a): Gracz Fazqa ma zbugowany storage, leca mu capsy za bicie TM'a oraz mobow. wystarczy sprawdzic acc makker.
[Obrazek: 5ahr1vz44nlv.png]
Dziekuje dobranoc.


Tak w ogóle odnosząc się do twojej wypowiedzi, że lecą mu kapsuły za bicie TM, to okej nie powinny, ale dalsza część, że lecą mu za bicie mobów, a od kiedy to kapsuły nie lecą za bicie mobów? Poza tym myślę, że to nie jego wina, bo samo mu się to zbugowało, napisał do Vultura, ale pewnie odpisze za miesiąc, Pozdrawiam Uśmiech

Naucz sie czytac, ZA BICIE nie za ZABIJANIE. Normalnie Capsa wpada jak zabijesz moba , on nie moze zabic mobow bo ma zbugowanego chara i capsy non stop leca a mob nie pada.
Nie reportuje go bo jak widzisz nie jest to w REPORTOWANIE GRACZY tylko w Bledy.

I ta informacja jest dla Vultura nie dla innych graczy wiec wypowiedzi sa w tym temacie zbedne.

Invi wez to zamknij.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#8
(26-01-2017, 22:10)Learza napisał(a):
(26-01-2017, 19:23)abraham napisał(a):
(26-01-2017, 07:07)Learza napisał(a): Gracz Fazqa ma zbugowany storage, leca mu capsy za bicie TM'a oraz mobow. wystarczy sprawdzic acc makker.
[Obrazek: 5ahr1vz44nlv.png]
Dziekuje dobranoc.


Tak w ogóle odnosząc się do twojej wypowiedzi, że lecą mu kapsuły za bicie TM, to okej nie powinny, ale dalsza część, że lecą mu za bicie mobów, a od kiedy to kapsuły nie lecą za bicie mobów? Poza tym myślę, że to nie jego wina, bo samo mu się to zbugowało, napisał do Vultura, ale pewnie odpisze za miesiąc, Pozdrawiam Uśmiech

Naucz sie czytac, ZA BICIE nie za ZABIJANIE. Normalnie Capsa wpada jak zabijesz moba , on nie moze zabic mobow bo ma zbugowanego chara i capsy non stop leca a mob nie pada.
Nie reportuje go bo jak widzisz nie jest to w REPORTOWANIE GRACZY tylko w Bledy.

I ta informacja jest dla Vultura nie dla innych graczy wiec wypowiedzi sa w tym temacie zbedne.

Invi wez to zamknij.

Wczoraj szliśmy to normalnie bił moby i padały więc nie rozumiem, pierw zabił kilka szkieletów to poznikały nicki, a później już normalnie padały.
Odpowiedz
#9
(26-01-2017, 22:41)abraham napisał(a):
(26-01-2017, 22:10)Learza napisał(a):
(26-01-2017, 19:23)abraham napisał(a):
(26-01-2017, 07:07)Learza napisał(a): Gracz Fazqa ma zbugowany storage, leca mu capsy za bicie TM'a oraz mobow. wystarczy sprawdzic acc makker.
[Obrazek: 5ahr1vz44nlv.png]
Dziekuje dobranoc.


Tak w ogóle odnosząc się do twojej wypowiedzi, że lecą mu kapsuły za bicie TM, to okej nie powinny, ale dalsza część, że lecą mu za bicie mobów, a od kiedy to kapsuły nie lecą za bicie mobów? Poza tym myślę, że to nie jego wina, bo samo mu się to zbugowało, napisał do Vultura, ale pewnie odpisze za miesiąc, Pozdrawiam Uśmiech

Naucz sie czytac, ZA BICIE nie za ZABIJANIE. Normalnie Capsa wpada jak zabijesz moba , on nie moze zabic mobow bo ma zbugowanego chara i capsy non stop leca a mob nie pada.
Nie reportuje go bo jak widzisz nie jest to w REPORTOWANIE GRACZY tylko w Bledy.

I ta informacja jest dla Vultura nie dla innych graczy wiec wypowiedzi sa w tym temacie zbedne.

Invi wez to zamknij.

Wczoraj szliśmy to normalnie bił moby i padały więc nie rozumiem, pierw zabił kilka szkieletów to poznikały nicki, a później już normalnie padały.

potem sie znowu zbugowalo to dalem loga bo bez sensu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu