Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans FUN S2 v3
#21
A moze buff coolera kulki??!?!?!?!
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Czosnek:
  • yalesz
#22
(28-01-2017, 18:53)Orgazm Mariji napisał(a): [REB TRANSFORM]
-4% dmg ki SPC
-5% abso ki SPC
+5% abso meele Majin
-4% dmg ki Goku
+10% heal Cell

- Ten times kamehameha -8% DMG
- SPC +2% DMG KI
- NW -2% DMG KI


W tym idioto dostalismy my debufa i wy tylko ze my jakos nie wychodzimy serva. Mamy 2 goku, 2 NW ewentualnie 3 jak sie wyexpia. 2 SPC < ktorymi jest w chuj ciezko ustac i taki NW stoi 2x dluzej. Pare dni temu nerf na nasze postaci i jakos nikt nie wyszedl z serva. Oczko

Btw. Dla osob co nie wiedza. JAPKO ONLINE WATA DALEJ NAKURWIA Szczęśliwy jak i polowa od was

Tak oni graja poprostu nowe chary Duży uśmiech
#23
Mam małą prośbę, Ci którzy piszą, że NW teraz chujowy, albo cos do innych profek, to niech zagrają sobie shenronem/coolerem.

Pozdrawiam
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Xifreki:
  • Orgazm Mariji, yalesz
#24
Nie znam Cie Panie up ^ ale dziekuje Serce Shenron potwierdzam chujowy ale wyglada spoko Język
#25
(28-01-2017, 19:15)Orgazm Mariji napisał(a): Nie znam Cie Panie up ^ ale dziekuje Serce Shenron potwierdzam chujowy ale wyglada spoko Język

a czopek to i chujowo wyglada Duży uśmiech
#26
^ Podsumowujac my nerf > gramy dalej Oczko CooCoodin team nerf i placz spam gowno burza Płacz

A co do twoich obliczen z dmg i tak dalej sa w chuj smieszne Szczęśliwy Matma dla ubogich tak jak wam pisalem w grze wy liczyc ani cyfr skopiowac nie umiecie

@ Moge expic ? dzieki od startu jestem w TOP 1 Szczęśliwy I codziennie was klepiemy Szczęśliwy
Ps. Proponuje usunac posty aka Evilek do smieci gdyz psuja renome servera


Masz lepsza lape odemnie i Bijesz wiecej odemnie Szczęśliwy
#27
Puacz Off Obciągvilek

BTW. Słyszałem że problemy z maturką z matmy były, jakiś ubogi umysłowo jesteś?

"@AregaChujaWdupieNieWybiera"
Nawet się nie rymuje, widzę że oprócz mózgowca poeta też odpada Niezdecydowany
#28
(28-01-2017, 20:12)Coolminujacy Pionty napisał(a): DBP - DOPASOWUJEMY BALANS PIENIEDZMI
Dalej tam tepaku jebany kieruj sie FUNTAMI od Gikilikiego.
Jak zjebac server w 1 dzien?
Krótka instrukcja poniżej \/

Płakać o profy > wysłać 100-200 Funtów na konto Vulta > cieszysz się nowym balansem.
Czytaj > SPC bez hard questów na 1700lv bije po 200k+ z choby HP SPCKA? 48-49k abso na ki, dzieki ktoremu dostaje hity po max 11-12k i heal za full hp
Czytaj > Goku z hardami na prawie 1800lv bije po 170k z TTK > heal bez maga do 38k przy jego HP 70k++ dostawaj hity po 20k+ od innych prof
*od spcka po 25-27k

"NW SUPER TANK OP POSTAC DMG W CHUJ HEAL ZA FULL HP BALL PO 100K"
Czytaj > Graj Nwkiem we 2 na servie miej koło 1800lv dostan nerfa na ki dmg bo SPC NIE MOZE CIE ZABIC NA COMBO

Btw. Super balans, wszystko teraz jest zajebiscie dopracowane Uśmiech. Przewiduje przyplyw nowych graczy tak z 50+.
Best Admin Ever Vultur laureat nagrody NAJBARDZIEJ DOPRACOWANY I ZBALANSOWANY SERVER W DZIEJACH OTS'ÓW.
Nominowany do nagrody "Przelewy zalatwia wszystkie sprawy"
Nominowany do nagrody "Ja wiem lepiej niz ty"
Nominowany do nagrody "Mozg here Error 404 not found"

Dziwne ze evilek przed hardami na 1.6k levelu bil po 180k prawie z ttk Szczęśliwy
spc bez hardow 200k z choby tak ale chyba z emeraldem i kaddish armorem ktory w pvp troche ssie bo padam jeszcze szybciej Język i nwm skad wzioles tego heala za full hp jak nie dam rady nawet uzyc regeneration i padam Szczęśliwy
#29
Dmg Z last Spella Shenrona

http://screenshot.sh/mMz0onWmr1lAU

150k - 156 k max na 1860lvl

http://screenshot.sh/ov1i90kkaNIwQ

kamka 70-88k dmg na 1860 lvl > Chce tu ktos cos dodac? jesli to nie gowno dmg to pozdrawiam a hp mam tyle samo co Goku. Lape mam w chuj slaba jesli porownac do GOKU. Wiec? I tak goku ma lepszy dmg dalej niz shenron bo ma lape w chuj op. i Spell dalej bije wiecej Płacz
#30
Bijemy się codziennie, raz wy padacie raz my czyli jest wszystko ok. Coś się dzieje edycja się kręci. Naprawdę aż tak źle się wam grało?
Zero tematów na forum z płaczem, zero reportów, zero ankiet w sprawie balansu i nagle przyjdzie sobie Vulturek i stwierdzi "a za dobra ta edycja pora coś odpierdolić".
Mistrz wśród adminów w strzelaniu sobie w stopę i fachowiec w dobieraniu doradców.
Brawa.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu