Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event PvP coz za emocje!!
#1
Wideo 
Dzieki wielkie za przybycie, udział, fajna zabawe, walki godne KSW i Sajmona ktorego ucialem ze wzgledu na 3 godzinny filmik Uśmiech

Jesli podobał Ci sie filmik zostaw suba kom i lapke w gore Duży uśmiech  Joke





Filmik zaczety wielka walka wyczekiwana przez wielu polakow po lewej stronie naroznika same slawy takie jak Madara pogromca shinobi niesmiertelny i niezwyciezony przez setki lat Legendarny Uchicha wraz z nadprzecietnie inteligentnym  i rownie sprytnym Leetem oraz niejakim Ozzim pogromca odbytow no i na koniec najwiekszy z kozakow oslawionego OTSa DBP niejaki i niebylejaki Bakus!!!! przeciwko reszcie przecietnej spolecznosci jak widac masa to nie wszystko!!
Po ciezkich i dlugotrwalych bojach na ringu zostal sam wycieczony i z przepoconymi lapami od spamowania zanzo OZZI!!! ktory wygral Zlote Obuwie. Gratulujemy wielkiego wyczynu.
Nastepnie walki mniejszego kalibru zakonczone WALKA WIECZORU MIEDZYYYYYYY MISTRZEM MIECZA WLADCA OREZU POSIADAJACYM AZ 400 POZIOMOW WIECEJ OD PRZECIWNIKA GLOWNY PROTEGOWANY HEXY I FAWORYT WIECZORU NIIIIIIIIIGHTMAAAAAREEE VS WODZU WODZUUUUUUUUNIO WODZIASTY WOOOOOODZINSKI! NIEZWYKLY I UTALENTOWANY VEGETA. NIKT NIEMOZE PRZEGAPIC TEJ WALKI PRZEZ CALA BITWE WODZU BYL NA STRACONEJ POZYCJI LECZ ON JAK ROOKY POOBIJANY I WPOLMARTWY NIE PODDAWAL SIE DO KONCA!!! MUSISZ TO ZOBACZYC!! 
CHCESZ WIECEJ DAJ ZNAC POD FILMEM Uśmiech

niestety brak komentarza i muzyki ze wzgledow slabego rezysera jesli czujesz sie na silach masz do tego sprzet i mozliwosci skontaktuj sie szukamy osoby do obrobki fimow!! mozesz uczestniczyc w tym jakze wielkim przedsiewzieciu i wybic sie ponad poziom!! zapewniamy materialy oraz pomoc Uśmiech
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Wodzunio:
  • Vultur, yalesz
Odpowiedz
#2
Trunks z takim eq co u niego widzialem niedalby rady cie ubic WODZU Uśmiech)
Odpowiedz
#3
a filmik ogladales i moje dipredy co chwile? Uśmiech
Odpowiedz
#4
Ja mialem nieogladac,jak to starcie tytanow bylo
Odpowiedz
#5
W koncu godny następca Andrzeja Wajdy!
Odpowiedz
#6
taki trunks z low eq vs vega z full secikiem.....
marne szanse.....,ale dobze ze i tak rezal do reda wodzuUśmiech
Odpowiedz
#7
nie za bardzoe chce mi sie gadac na ten temat bo najwazniejsza byla zabawa ale tak z ciekawosci jakie eq mial? Uśmiech
Odpowiedz
#8
(09-02-2017, 00:07)Wodzunio napisał(a): nie za bardzoe chce mi sie gadac na ten temat bo najwazniejsza byla zabawa ale tak z ciekawosci jakie eq mial? Uśmiech

Jak byś to jakoś fajnie zmonotwał pociął i wgl dodał muzyczkę np: https://www.youtube.com/watch?v=ACFvhTR__OI
to darmowa muzyczka jest to by bylo cos fajnego ;Oczko I kazdy by ogladal Uśmiech
Odpowiedz
#9
4h spedzilem na ogarnieciu podstaw sony vegasa i zmontowaniu tzn przycieciu paru scenek ... Szczęśliwy o 2 w nocy zasnalem a dzis juz nie mialem na to czasu ale w przyszloscie jeszcze to zmontuje Uśmiech
Odpowiedz
#10
fajne eventy Serce nareszcie ktoś sie interesi życiem serva X D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu