Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Sv2] Goku Nerf Ttk
#11
gok juz nie jest dobry we wszystkim wiec zrobie temat na forum jak to goku teraz dostaje wpierdol od wilków bo z ttk nie moze ich ubic.


zmiencie sobie kurcze na freezera skoro taki to frezer OP OP OP... przeciez eq te same... macie paragony wiec latwiej z trenowaniem..
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#12
Porownaj se goka do vegety teraz
Vegeta 4k hp mniej niz goku na 2k lvlu 86k i 90k z full eq/smokiem itd, Vegeta z lapy bije o jakies 10-12k wiecej czyli o jakies 2.5k w typa wiecej, ze spella 1830 goku bije tyle co 1550 vegeta i jeszcze do tego vegeta ma wiekszy heal wiec pzdr poczwicz.

Oddac gokowi 6% ki dmg i jest git tak to jedynie goka mozna zdelejtowac
Odpowiedz
#13
mowilem, Goku znerfiony po tym jak pewne osoby sie splakaly i porownaly 1.8k goka po hardach do 1.6k spc po medach ~.~
Odpowiedz
#14
Nikt niczego nie porownal. Wszyscy pierdolili swoje i jedyna osoba, ktora wrzucila filmik z jakim kolwiek dowodem pokazaujacym eq itp bylem ja. Moze jakby jakis owner z goku w okolicach 1800 wrzucil filmik to moznaby dojsc do kompromisu. Ale nie po co, lepiej klocic sie o swoje racje bez zadnego dowodu. #debilizm
Odpowiedz
#15
Dziekuje wszystkim tym co probuja zeby vultur dal jakiegos buffa z ttk pozdrawiam marshall
Odpowiedz
#16
No co wy? Płaczecie o marne "parę" procent???
XDDDDDDDD
Ps. Słyszałem, że grube bitki dzień w dzień tam macie od jakiegoś miesiąca~.
Ps2. Słuchaj się tam dalej debilów.
Ps3. Aelo a co to za szybciuteńka zmiana profki po rookowanku z op nwka na gohana? ;/
Bez pozdrowień.
Odpowiedz
#17
(14-02-2017, 00:34)Vicodin napisał(a): No co wy? Płaczecie o marne "parę" procent???
SzczęśliwyDDDDDDD
Ps. Słyszałem, że grube bitki dzień w dzień tam macie od jakiegoś miesiąca~.
Ps2. Słuchaj się tam dalej debilów.
Bez pozdrowień.

Tak to jest jak ktos porownyal gokow do jakiegos bulla arabskiego ktory sie splakal o goka.
Chociaz to bylo wiadome od 3 edycji ze goku do nerfa potej akcji z moim gokiem nawet nwm czemu wtedy niedostal nerfa. Ale mialo byc 6% a nie 12.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu