Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eventy Wodza
#11
(19-02-2017, 00:41)Learza napisał(a):
(18-02-2017, 22:53)Dymek napisał(a):
(17-02-2017, 02:14)Mettalious napisał(a): Kiedy eventy od administracji typu dice event or smth ?

Jutro zrobię...

...a nie, czekaj ;\
Ciiiiii tego nie bylo.

Ja Zrobie tak mysle za tydzien Dice Event ale musze z Vulturem zagadac niech da mi kostke ;Oczko Albo VULTUR jak mozesz zapodaj mi kostke do domku nad silka West nick DIDUS.Oczko
Oczywiscie robie to za wlasne siano Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
Kto zna grę Sajmon Mówi ? i czy wodzu ją zna ?

Dobra to bez pier....... zaczynamy !

http://www52.zippyshare.com/v/5qnOZxRt/file.html

A tego się nie spodziewałem ?

http://www52.zippyshare.com/v/DUJxCsxt/file.html

Moje Pytanie (był zakaz) ~~Sajmon powiedział~~ ?
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#13
Szczęśliwy a jak prosilem zeby napisac cos dobrego to kurwa nikt niepisal sory napisaly 4 osoby Szczęśliwy se kurwa zacznij normalne zycie a nie mi tu pierdolisz 3 po 3 KONIEC Z EVENTAMI BO TAKIEGO BYDLA JAK DZISIAJ DAWNO NIEWIDZALEM!
Odpowiedz
#14
szkoda wodzu, bo fajne eventy ; D. ale cóż. tak szczerze to bardzo malo dobrego slyszalem na temat Twoich eventów Język pewnie kazdy event mejker nie ma prawa popelnic błędów o ile jakieś były bo większość po prostu przesadza
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#15
to w polskiej spolecznosci dziala tak od lat przeciez Szczęśliwy robisz cos nikt nie doceni popelnisz maly blad nagle fala hejtu bo po co mowic ze fajnie ze robisz fajnie ze sie starasz szacun ze wyjebales itemow o wartosci 500 zl na eventy ... najwazniejsze ze w jednym na 100 sajmonow popelniles blad i ktos odpadl
wtedy to dobier robisz chujowe eventy iks kurwa de takze mam nadzieje ze sie podobalo itemy all rozdalem Uśmiech
Odpowiedz
#16
Skoro wodzu rezygnuje z eventow oraz ma inne plany (wiesz o co chodzi) to proponuję zamknąć temat i odebrać mu CN z chara
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#17
a czy Tobie zabrali CNa za to ze nie robiles eventow? Uśmiech btw i co z tego ze bede gral na innym otsie? Z tego otsa nie odchodze Uśmiech

Co do eventow to ochlanalem i zaczne je robic jesli bede mial jakies nagrody bo na ostatnim wszystko oddalem
btw to ja poprosze o zabranie learzy rangi tutora na forum bo juz nie jest tutorem Duży uśmiech
Odpowiedz
#18
Wodzu to nie była przypierdolka do Ciebie. Tylko oficjalnie nie masz pozycji na serverze, dostałeś cn aby móc pisać na Red. Więc chęć zakończenia eventow oraz pogłoski o twoim odejściu sprawiły że napisałem o zabranie ci CN co by nie było syfu.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#19
(21-02-2017, 13:52)Learza napisał(a): Wodzu to nie była przypierdolka do Ciebie. Tylko oficjalnie nie masz pozycji na serverze, dostałeś cn aby móc pisać na Red. Więc chęć zakończenia eventow oraz pogłoski o twoim odejściu sprawiły że napisałem o zabranie ci CN co by nie było syfu.

Jakie pogloski o Odejsciu Wodza??? Ja nic nie slyszalem..
Bedzie robil Eventy jak Bedzie mial Eq...
Odpowiedz
#20
Boże jak się czepiacie o slowka. Dobra skończcie już to pisanie niech robi eventy. Chce itemy niech pisze coś się wymyśli
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu