Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[sv2][Admin Vultur] Odwołanie
#1
Bulterier    Bug Abuse    Admin Vultur    14/03/2016, 23:12:10    Permament


Odwołuję się od tej decyzji ponieważ jest nie słuszna.  Założyłem temat  o tym Bugu który mnie spotkał i po zorientowaniu się że to moja wina i bieglem do Time roomu....     i nagle Delete. Tu link do tematu o prośbie naprawy http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=82.  Także poprosiłem na game chacie o poinformowanie cie  Vultur o tym bugu jeżeli ktoś ma taka mozliwosc osobiscie. Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. Podrawiam. Boss

#edit
Licze na cofniecie zmian, ktore zaszly na mojej postaci, przez buga i nie dopatrzenie z waszej strony stracilem 24 lvle, nie majac na to zadnego wplywu. Mam nadzieje ze lvle zostana i czas ktory poswiecilem na wbicie ich zostana mi zwrocone.
Odpowiedz
#2
Wyjaśnione:
Admin Vultur napisał że jutro odbanuje i odbuguje postać
Odpowiedz
#3
Mysle, ze delete dostales tylko dlatego, ze vultur nie mial czasu naprawic buga a nie chcial, zebys np kapsulki sobie zbieral wiec najbezpieczniej bylo dac delete na czas w ktorym nie mogl ci naprawic postac.

Co do lvli to napewno nie zostana ci zwrocone dodatkowo prawdopodobnie stracisz cale repu (ja jak mialem tego buga i vultur naprawial mi postac stracilem tez wszystkie kapsulki).
Odpowiedz
#4
1. Nie da się odwołać od decyzji osoby która ma ostateczne słowo.
2. Panowie @up wyjaśnili o co chodzi. Gdy Vultur naprawi Ci postać, to da Ci undelete.

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu