Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragon Ball Priority S1
#1




[-] Polubienia: 4 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , Gosia, Learza, Oskarek
Odpowiedz
#2
w końcu się doczekaliśmy
Odpowiedz
#3
fajne grafy. ktos je robil? pytam bo juz tyle razy to widzialem nie powiem gdzie Szczęśliwydd
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#4
no nareszcie Duży uśmiech mam nadzieje ze dodasz więcej respów tych co ci dałem Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
Elf dozwolony?
Odpowiedz
#6
Doczekamy się balansu?
Odpowiedz
#7
Balans na s1 akurat niejest zly jak zmienil juz te low lvl transy tylko to jebalo balans jedynie shenron jest nadal gownem no i przywrocic starego nwka z ballem bo jak widac z glovem to calkiem niewypal.
Jedyne rzeczy jakie sa jeszcze do zmiany to iku jaby,mind control tuffla zeby zabieraly mniej many bo teraz z tym wysysaniem many to te spelle sa useless nawet 1v1 na senzu nieda sie wytrzymac z mana.

+ na miejscu vultura jak bedzie robil jakies zmiany w dmg to niech uwaza na te % bo dobrym przykladem jest tego goku+buubek na s2 takiemu gokowi te 12% zajebalo 45k dmg a takiemu buubkowi te 4.5% czy tam ile tam bylo dalo dmg praktycznie do poziomu goka po nerfie napierdala buubek 200k z geno+ 168k kamka jak taki freezer wali z ee po 230k i jeszcze kamka max 188k z czego buubek ma 15k hp wiecej i sie leczy o 30k wiecej.
Odpowiedz
#8
Tęcza 
Szkoda  że nie było informacji sprzed zamknięcia s1, pp ki mogłem kliknąć. 
Cwaniak
No no "STAMINA SYSTEM" i już jest ciekawiej. Duży uśmiech

A balans nowy? dmg itp ?? czy dalej gracze będą padać po 2-3 sec 1vs1 ???
Niezdecydowany
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#9
Z tego co wiem to prawdopodobnie dużo zmian ma być Język
Odpowiedz
#10
Uhuhu wreszczie dobry trailer!


wyglada ciekawie jestem bardzo ciekawy stamiana systemu i mam nadzieje, ze balans na low lvl bedzie dobrze zrobiony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu