Ankieta: Chcemy Grava czy moze non-pvp i milionowy spam na forum?
Ankieta jest zamknięta.
Grav-Room
60.00%
18 60.00%
Non-Pvp i Milionowy spam na forum
20.00%
6 20.00%
Nie wiem Płacz wole by swiat plonol w ogniu
20.00%
6 20.00%
Razem 30 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grav Vultur Zobaczmy vote
#1
Obecnie jest mala burza nic takiego na forum. Glownym powodem burzy jest to gdyz, ktos wymyslil ze jesli skilluje na potworach to zeby go zabic musisz mu napisac
Hi>kochanie moge Cie ujebac?>
Hmm czekam minute bo nie wiem czy mam prawo a nie chce bana>
Po minucie odpisze "jestem gon sie".

I cmoknieesz mu. Jak wiemy mentalnosc gracza nie pozwala na takie regulaminy, no bo przeciez kazdy gracz nie siedzi na forum a po co zmuszac nowych na exit z otsa.
Dobra przejdzmy do konkretow czemu system skilla na moobach jest zalosny.
1. Auto responder ale dobry nie gowno
2. Wkurwianie i nowi gracze nie beda mieli o tym pojecia
3. MC z 50lvl jest do osiagniecia w 1h? na bank 1h i na chillku jakis random moze Sobie zmieniac ip i upierdalac mooby gracza
4. Spam na forum jak skurwysyn.
5. Jeszcze raz jesli gracz nie jest w pz i przy Police to az lapa korci by go zaznaczyc, chyba kazdy kto sie lubi klepac wie o czym mowie. I nie bedzie czekal minuty i pisal do tego zaproszenie do POLONEZA.

Moja ankieta jest na temat grav rooma czy go przywrocic.
Zalety? zapytacie, nie podam zalet ale all punkty u gory pojda sie jebac czyli macie 5-6 zalet na start. Dodam jeszcze ze grav room nie potrzebuje re worka wszystko smiga dobrze wystarczy wkleic go. Ewentualnie jesli bedzie sie chcialo Andrzejowi zwiekszyc koszt ale naprawde by minimum. Zebys nie odjebal za bardzo tego kosztu Szczęśliwy
Prawda? Prawda dziekuje.

Nie pytalem czy moge ankiete jebnac ale to chyba przed startem dosc istotne. Zeby ludzie rozumieli ze chce niszczyc ots a nie go ulepszac.

PS. Probuje walczyc z zaraza non-pvp, prosze zostawic ankiete.

Btw. exp raty eleganckie zrobiles vultur po rebie 2x i od 750 0.5x podoba mi sie to + max lvl od 999
Odpowiedz
#2
Podziwiam was serio ze chce wam sie tyle pisac bez sensu Smutny gadasz dobrze ale co z tego skoro jak gadalem z andrzejem to stwierdzil ze pracuje nad tym otsem 6 lat i zawsze ktos o cos sie dojebie ze jest nie tak czesto wysluchiwal waszych wypocin i je realizowal widocznie po 6 latach mu sie znudzilo a co do serva to i tak szacun ze go postawi bo on na tym i tak nie zarobi Szczęśliwy 500 miesiecznie za dedyka ciekawe czy tyle w miecha nazbiera z samych packow Szczęśliwydd wyzywajcie se go ile wlezie i sie cieszcie ze cos tu znaczycie a prawda jest taka ze jak komus sie nie podoba to niech wypierdala nikt za nikim plakac nie bedzie, ja tam mam radoche ze wkoncu bd na czym grac Uśmiech
Odpowiedz
#3
(04-04-2017, 18:16)Wodzunio napisał(a): Podziwiam was serio ze chce wam sie tyle pisac bez sensu Smutny gadasz dobrze ale co z tego skoro jak gadalem z andrzejem to stwierdzil ze pracuje nad tym otsem 6 lat i zawsze ktos o cos sie dojebie ze jest nie tak czesto wysluchiwal waszych wypocin i je realizowal widocznie po 6 latach mu sie znudzilo a co do serva to i tak szacun ze go postawi bo on na tym i tak nie zarobi Szczęśliwy 500 miesiecznie za dedyka ciekawe czy tyle w miecha nazbiera z samych packow Szczęśliwydd wyzywajcie se go ile wlezie i sie cieszcie ze cos tu znaczycie a prawda jest taka ze jak komus sie nie podoba to niech wypierdala nikt za nikim plakac nie bedzie, ja tam mam radoche ze wkoncu bd na czym grac Uśmiech

To niech potem vultur nieplacze jak bedzie tyle osob co jest postaci tyle osob bedzie gralo moze o 20 zwrosnie w dzien startu bo narazie naliczylem -30 starych wyjadaczy a bez nich niema dbp taka prawda,dbp nieprzyciaga nowych graczy nic a nic co chwile w top 50 sa te same osoby. na db.... gralo po 100 osob nagle updejcik i jest 170 a i to nie przez to ze jest team na db.... tylko poprostu vultur na wszystko ma wylewke. dlatego ta edycja to jest strajk przez starych wyjadaczy. dlatego ta edycja potrwa 2-3 tyg i poleci start funa znowu.
Odpowiedz
#4
se strajkujcie ja tam bede gral SzczęśliwyDDDDDDDDDDDDD
strajkow w grze komputerowej sie zachcialo beka niezla przeciez ten zart jest jak Twoj penis dociera tylko do polowy Duży uśmiech
Odpowiedz
#5
(04-04-2017, 18:58)Wodzunio napisał(a): se strajkujcie ja tam bede gral SzczęśliwyDDDDDDDDDDDDD
strajkow w grze komputerowej sie zachcialo beka niezla przeciez ten zart jest jak Twoj penis dociera tylko do polowy Duży uśmiech

Mowisz o swoim pvp? nieogarze? Niezdecydowany
Myslisz czm nikt na s1 niewbija? 0 oporu ty z twoim teamem 10 osobowym wystarcza 2 osoby i ich niema easy win. sie niezdziwie jak rashel was wszystkich solo powyjasnia Szczęśliwy.
Odpowiedz
#6
no my wbijamy w 7+ osob Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
(04-04-2017, 19:10)Orgazm Mariji napisał(a): no my wbijamy w 7+ osob Szczęśliwy

Jak doda grav rooma chyba bo z tym regulaminem na trenienie to wiesz pod kosciol.
Odpowiedz
#8
no true Szczęśliwy tak to nie warto nawet ale no tutaj widac wszystko czarno na bialym w ankiecie Oczko ( Zanim ktos napisze ze za malo osob to niech Sobie jebnie w leb wlasnie widac ile osob wogole interesuje los servera)
Odpowiedz
#9
Jest jeden problem w tej ankiecie (i nie martwcie sie jestem po waszej stronie , ten regulamin do trenowania serio jest do bani Szczęśliwy)
Nie ma odpowiedzi dla ludzi ktorzy sa przeciw poprawieniu grava. Nie oszukujmy sie ale odpowiedzi typu " Non-Pvp i Milionowy spam na forum"
"Nie wiem Płacz wole by swiat plonol w ogniu"
Wydaja sie jak by Bystrzak albo Kumalski je pisal, mimo wszystko niech bedzie ze wezme udzial w tej "ankiecie" ktora powstala "zeby cos udowodnic" mimo iz to nic nie udowodni Szczęśliwy
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#10
Tylko ze nie mialem zamiaru pisac serio tych odpowiedzi Ci co dali numer 2 sa kretynami, a Ci co 3 odpowiedz to smieszkami Szczęśliwy A no 1 odpowiedz to ludzie tacy jak my. Po co mam robic cos dla ludzi ktorzy sa przeciw poprawieniu grav rooma jesli na bank nic nie bedzie poprawione. Chodzi tylko o to zeby nie dodac zakazu bicia ludzi na expach Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu