Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Funkcje CN'a
#1
Proponuje dac CN'owi mozliwosc kickania dziennie dostaje okolo 10 zgloszen, ze ktos blokuje battle arene i nic nie moge zrobic 

[Obrazek: o0qtcp.png]


co by nie bylo, ze jestem goloslownym 2 takie przypadki w niecala godzine.
Odpowiedz
#2
Proponowal bym nie tyle co dac Kickanie a dac mozliwosc TP do Yamy ktory na dodatek wyswietal by sie na czerwowo po zrobieniu tego TP. (plus dodac powod jak w Mutach)

Dzieki temu nie bedzie zaraz marudzenia Pseudograczy ze WLADZA JEST STRONNICZA!!!!
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#3
zawsze mozna dac mute Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
(12-04-2017, 13:27)Rashelovsky napisał(a): zawsze mozna dac mute Szczęśliwy

Ta Rashel wiem , ale czasem sa debile ktorzy stana noobem , wybija Wolfy i blokuja specialnie arene i mute ci nic nie da.
Bylo to na starym s1 i s2
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#5
Lepiej zrobic ze poprostu wypierdala z areny po 10 min bo potem beda placze ze ten dal kicka temu jak mial pzta itd a watpie ze vulturowi sie bedzie chcialo pierdolic w sprawdzanie.
Odpowiedz
#6
(12-04-2017, 13:27)Rashelovsky napisał(a): zawsze mozna dac mute Szczęśliwy

jak ktos ma senzu na% hp jak przed chwila sam widziales mute nic nie daje; p
Odpowiedz
#7
Zawsze jak mnie nie ma mozesz pisac FB/GG ale i tak jestem za dodaniem kicka CNowi
Odpowiedz
#8
Zdecydowanie na nie
Odpowiedz
#9
Wodzu ma cna na sv2 ale na sv1 juz nie, cos mi tu nie pasuje chyba ze to zasluga mojego braku reklamy Smutny
Za te eventy ciagle przez miesiac o duzej wartosci pienieznej nalezy mi sie te wyroznienie w postaci rangi jaka jest CN

Btw ja sie pytam gdzie sa eventy panie administratorze dymku
Odpowiedz
#10
(12-04-2017, 13:42)Adoxv20 napisał(a): Lepiej zrobic ze poprostu wypierdala z areny po 10 min bo potem beda placze ze ten dal kicka temu jak mial pzta itd a watpie ze vulturowi sie bedzie chcialo pierdolic w sprawdzanie.

To miało być wprowadzone w update w nocy, ale brakło mi sił już Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu