Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Others][s1]Bloczenie areny
#1
Witam.
Proszę o ukaranie gracza nick Others za bloczenie areny .Wczoraj bloczył arene przez wiele godzin, aż cn rashel nie dał mu muta i padł. Dzisiaj znowu ta sama sytuacja że bloczy arene  przez cała noc. Jako że to jest kolejny raz tego gracza gdzie utrudnia grę innym gracza proszę o maksymalny wymiar kary .

https://zapodaj.net/e67b7717bdfde.png.html

https://zapodaj.net/2bb3d7058f5aa.png.html

Regulamin dla admina by nie musiał szukać .
10. Utrudnianie rozgrywki innym graczom (tj. blokowanie bramek na exp, respów, aren oraz wszelkich innych przejść, umyślne utrudnianie summonowania potworów, push na trialu, itp) - ban na 1-3 dni. | W przypadku kiedy ktoś będzie utrudniał grę tzw. "noob charem" obie postacie otrzymują 4 dni bana


 Ps. Rozmawiałem z wieloma graczami i większości zgadza się z tym żeby z areny wyrzucało po około 10 minutach. Uważam ze jest to bardzo dużo czasu na zabicie wszystkich potworów.
Odpowiedz
#2
Jak ja was mam na ignore sorry chlopacy Szczęśliwy Pokazcie liste ignore a nie sapiecie sie. Jakos jak gosia czy ktos chce wejsc to wychodze Niezdecydowany Niestety wy zbyt duzego toxica zapierdalacie i dalem was wczoraj na ignore.

+ dowodu ze tam jestem nie ma ani jednego ? Ciezko pokazac ssa ze tam stoje?
Odpowiedz
#3
Ładnie kłamiesz ,masz nas w ignore bo toxić walimy a nikt nigdy nie pisze do enemy z nas . Jeżeli ignorujesz gracza to na twoją odpowiedzialność .A co do dowodu że ty tam jesteś to szybka panika by uciekać alt +f4 13.04.2017, 10:12:51 Others died at level 407 by a cyborg.


2. Wymagania dowodów:
$)Screeny
- nie możesz mieć włączonej opcji "automatycznego ukrywania paska",
- musi być widoczny cały ekran,
- nie mogą być edytowane,
- muszą mieć pełny rozmiar,
- muszą być w formacie *.png,
- gra nie może być uruchomiona w trybie pełno - ekranowym.
Odpowiedz
#4
Dobra powiem CI to tak bys zrozumial Szczęśliwy Niech ino dostane bana to bedziecie sie bic vs rashel i aleo gdyz. Na servie jest 20 osob jak ppatrzymy na topke z banem wracam na PXG i nie bede czekac tyle dni.

Dodam fakt ze mogliscie isc nad arene i zrobic screen ze to ja tam blokuje niestety ze o tym nie pomysleliscie to juz wasza starta Szczęśliwy + kazdy ze screenow jest edyowany wiec o czym tu mowa? Nie widac full sceena Szczęśliwy

Ps. Ignore? jest po to zeby ignorowac osoby z ktorymi nie chce mi sie pisac lub mnie irytuja.
Odpowiedz
#5
Others, czy ty jesteś ślepy, że nie widzisz 2 screenów gdzie leci sense i ewidentnie widać, że tam siedzisz? Czyli jeżeli na serwerze gra mało osób to można bezkarnie łamac regulamin? Pierwszy raz razem z Rashelem (Twój kolega) olalismy sprawe, poprostu dał ci mute i padłes. Ale nie mam zamiaru za każdym razem gdy chce zrobić arene pisać do Tutorów, Senior tutorów, Consulerów, Banerów, Gmów, Wlaścicieli; szukać ich po GG, Facebook'ach itp. Jeśli chodzi o ignore to wchodząc na arene mogłes pomysleć, że ktoś z nas bedzie chciał ją zrobić, biorąc pod uwagę, ze mam zrobione 43 areny.
Odpowiedz
#6
- musi być widoczny cały ekran,
- nie mogą być edytowane,

Ani jedno ani drugiego nie widze Niezdecydowany
Odpowiedz
#7
Nie wstawię całego ekranu bo by nic nie było widać, ponieważ mam 2 monitory i musiałbyś z lupa tego screena oglądać. Others, na początku mówiłeś, że nie ma dowodów, chociaż są. Potem mówiłeś, ze nie byłeś na arenie, zarówno sense jak i twój dead od cyborgów kilka minut po zrobieniu tematu potwierdza, że jednak tam byłeś. Przestań kłamać i przyznaj się choć raz do łamania regulaminu. Poczekajmy, niech w tym temacie wypowie się ktoś z administracji.
Odpowiedz
#8
Za mało na bana (np. brak widocznej listy ignore).
Dodatkowo, Vultur jak najszybciej wprowadzi to, że po X minutach kicka.
Odpowiedz
#9
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu