Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DMG KI, BRAK INFORMACJI
#1
- Przy starcie serwera omyłkowo zamiast zmniejszony to został zwiększony DMG KI dla wszystkich graczy, teraz jest to sprostowane w drugą stronę
- Przed startem w logu zapomniałem podać dość istotnej informacji mianowicie wszystkie postacie mają jednakowy przyrost capa na lvl czyt. 20 / lvl
Odpowiedz
#2
a PVP DMG MOZE zmniejszymy a nie na monstery tez? co ? wiesz co to znaczy bic 30% mniej teraz Szczęśliwy? i expic
Odpowiedz
#3
-10k z nendo no zajebisty update...
Odpowiedz
#4
Teraz jest dobrze toc spc na 400 lvl bil po 45k ludzie Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
Wedlug mnie mozna zrobic ze poprostu ene daje wiecej odpalic stary grav i przywrocic stary dmg wtedy nowi niebeda stratni a stare wyjadacze beda happy.
Defa zostawic bo i tak jest jakis spierdolony.

To przywroc chociaz stara kamke+obracanie bo teraz buubka to nawet w 20 niewypierdolisz.
Odpowiedz
#6
(13-04-2017, 17:36)Adoxv20 napisał(a): Wedlug mnie mozna zrobic ze poprostu ene daje wiecej odpalic stary grav i przywrocic stary dmg wtedy nowi niebeda stratni a stare wyjadacze beda happy.
Defa zostawic bo i tak jest jakis spierdolony.`

Grav nie wróci już i radzę się z tym oswoić Uśmiech
Odpowiedz
#7
A moze uzasadnisz skad w ogole ta zmiana? Dlaczego, jak, co ?

Zaden ki dmg nie zostal zwiekszony. Jest taki sam jaki byl na s1 edycje temu... Cos niby pisales na starcie ale nikt nie wiedzial o co ci chodzi bo nikt nie widzial roznicy w porownaniu do last edycji.
Odpowiedz
#8
Hmm Ciekawe Vultur nkieta byla 75% servera chciala grava ciekawe skad podejscie jebac graczy
Odpowiedz
#9
Savage zmien dilera bo majaczysz , a co do uptade miłe zabicie servera , to co jutro 30 osób online ?
Odpowiedz
#10
Zobaczymy jak sie toczy pvp gdy nie zabijasz sie 1 vs 1 Uśmiech tak samo moobkow Uśmiech bardziej klimat real tibi
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu