Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DMG KI, BRAK INFORMACJI
#11
Niepotrzebna byla zmiana tego dmg zostawic mozna bylo w moby i w pvp to zmienic only.
No i stara kamke+obracanie przywrocic teraz spc+goku to sie nawet nieoplaca ttk+choby bic skoro roznica w typa dmg bedzie o 1.5k max.
Odpowiedz
#12
vultru rly tibie to ty widziałeś chyba na stronie bo teraz 300 rp zabija 250 ms solo na strzała
Odpowiedz
#13
(13-04-2017, 17:47)sallakin napisał(a): vultru rly tibie to ty widziałeś chyba na stronie bo teraz 300 rp zabija 250 ms solo na strzała



??

(13-04-2017, 17:46)Vultur napisał(a): Zobaczymy jak sie toczy pvp gdy nie zabijasz sie 1 vs 1 Uśmiech tak samo moobkow Uśmiech bardziej klimat real tibi


ale to nie jest real tibia????????????
Odpowiedz
#14
Yeeeey wkoncu mnie viltur wysluchal piateczka dla Cb !!! Pvp powinno byc 3 vs 1 wtedy jest zabawa bo i ludzie sciagaja znajomych zeby nie grac solo no i tworza sie randomowe teamy super opcja !!! Btw dalej jest kurwa tylko 46 osob online Smutny
Odpowiedz
#15
Dobrze jest zrobione nie wiem czemu placzecie jak by wczesniej to zrobil to byscie mieli 2x mniejsze lvl wiec jestescie na + , na dodatek na prawde dmg ki bylo za duzeUśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Savage:
  • Vultur
Odpowiedz
#16
https://www.youtube.com/watch?v=VdgqHoJTq4M dla parceli co myśla że pvp nie wygląda 1 vs 1 . Jak już chcesz rl tibie klimat robić to zobacz jak to wygląda a potem się wypowiadaj . A że na ots sie bije 10 osób jedynie to dobre pvp będzie. I aka wodzu mistrz pvp co na ots nadal nie wbił
Odpowiedz
#17
(13-04-2017, 17:52)sallakin napisał(a): https://www.youtube.com/watch?v=VdgqHoJTq4M  dla parceli co myśla że pvp nie wygląda 1 vs 1 . Jak już chcesz rl tibie klimat robić to zobacz jak to wygląda a potem się wypowiadaj . A że na ots sie bije 10 osób jedynie to dobre pvp będzie. I aka wodzu mistrz pvp co na ots nadal nie wbił

dlatego tibia upada? Duży uśmiech
Odpowiedz
#18
Jak ma byc taki dmg to zwiekszaj tego expa. Ja mam 6h staminy i niedlugo sie zbliza 24... Przez ostatnie 2 dni expilem moze 2h dziennie i co mam byc jeszcze bardziej w plecy? Po rebie na 400 wbijamy 8 lvli/dzien ? Test server trzeba bylo zrobic przed startem i sie tak bawic w zmiany a nie obracasz do gory nogami w trakcie edycji. Ludzie tu przyszli i wiedzieli na co sie szykuja. Wbili tu by walic te 40k na 500 lvlu. I wbili tu by zabijac sie 1v1.
Odpowiedz
#19
vultur tibia upadło z powodu że trend się zmienia na mmo i boty, to że wbiłeś 100 lvl na tibi i wiesz coś o tym to się mylisz
Odpowiedz
#20
Brak mi slow lepiej wroc ten dmg ustaw grava zwieksz lekko expa po rebie i nikt plakac nie bedzie. Jak sie tak nie stanie to sall akiny z tego co rozumiem wyjda z servera a my zaraz po nich, bo nie bede klepac randomow aka cn Cive.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu