Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DMG KI, BRAK INFORMACJI
#31
a jak narazie to zwieksz te hity bo wiekszosc z topki sie wyexpilo do godziny 16:30 zanim to zmieniles i mieli po 60mln expa a Ci to chca teraz expic to 30 max 40 mln wyciagna....
Odpowiedz
#32
Dobra rozpisze sie troche. Rozumiem ze chcesz zeby bylo jak na innych otsach i ze wbijaja po 300 wiary na start.

Obecnie jest to nie mozliwe ale no na next edycje mozliwe wedlug mnie tu masz powody

1. Na low lvl nie ma jak zarabiac, nikt Ci nie bedzie siedzial na szkieletach by zarobic kase bo od 120 ma juz jej na rowno jak nie na + ( po starcie zmiany zeby low lvl mial jak zarobic hajs jest zalosne)
2. Exp tutaj jest priorytetem gdyz jak nie wbijesz lvl to jestes gownem i dlatego nikt nie ma czasu by expic na gownach.
3. Ene def na zadnym servie oprocz dbla tego nie ma i na zadnym servie nie loorujesz potworkow zeby skilac.
4. Jestem graczem pvp jednym z lepszych na servie i tutaj nikt temu nie zaprzeczy. I to mowie Ci z doswiadczenia ze nie bede biegal za potworkami ustawial ich 30min zeby potem osobnik taki jak ja wbil na respa wyjebal mi je i znow mam sie meczyc 30 min na loora. Wiem ze ludzie lubia wybijac mooby gdyz jestem takim graczem ze cieszy mnie fakt jak ktos placze. Edycja Funa ostatnio sprawila mi duzo radosci jak mycz i stary mycz spamili morda do mnie 24/7h ze jestesmy gownami i smieciami ktozy ich upierdalaja.
5. Dlatego patrzac na punkt 4 grav room byl krokiem ku przyszlosci a zabranie go ku przeszlosci.
6. + moge dodac w chuj wiecej punktow ale no kurva Ty i tak tego nie sluchasz i nie robisz Szczęśliwy
7. Zmiany w trakcie edycji az tak radykalne sa strzalem w kolano.
Odpowiedz
#33
Ludzie czekaja bo nie chca na gownianym expie zbijac stamine. Pewnie o 23 bedzie zmiana i kolejna staminka w plecy. Iksde. Jak sie czegos nie jest pewien to sie tego nie wprowadza. Wez zrevertuj te zmiany bo ludzie chca expic. Podyskutujesz sobie z ludzmi co zmienic i wprowadzisz to jak bedzie all ogarniete.
Odpowiedz
#34
Boze co za gowno zmiana...
Odpowiedz
#35
Wyświetleń: 464
Online: 46 z tego pewnie 10-15 mc
GG WP
Odpowiedz
#36
Imo zmiana dmg w moby to zla decyzja dmg powinno byc zmienione tylko w pvp
Odpowiedz
#37
i tak macie boty (co imo tylko psuje rozgrywkę i ją ukróca) więc po co sie sracie o pve, które i tak dalej jest pewnie izi tylko wolniej zabijacie mobki Niezdecydowany
oo nie wbije 5 lvli mniej danego dnia ide się pociąć vulturpedale
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#38
Dobra ja tam daje exita.

Nie chce mi sie grac na servie gdzie admin jest kompletnym idiota.

Info dla graczy:

-Vultur jest debilem i nie potrafi nic na serverze dodac poza jakis podstaw.
-Ten server to kopia DBLa i zmienione % w dmg/abso + dodanie paru questow/itemow i mobkow. Ogólnie mozna to zrobic w 2-3 dni majac to co on mial z dbla. Nic nowego nie wprowadza, nic ciekawego, nic konkretnego. (wiem, ze to nie silnik dbla ale jakies gowno z projektu jacolosa czy cos innego. Koniec koncow z tego co mial na poczatku mozna zrobic to co jest obecnie w 3 dni roboty.
Ogolnie to vultur twierdzi, ze nie da sie zmienic dmg w PvP nie nerfiac dmgu w PvE. Na prawde nie zna sie na niczym co ma zwiazek z otsami. Takich banalow nie umiec zrobic to trzeba byc na prawde utalentowanym.
Pytajac sie go jak tu sie kalkuluje dmg( transy, questy,achi) napisal, ze nie wie. Ze to zbyt skomplikowane. Sam kurwa nie wie jak jego systemy dzialaja ? Nic o tym servie nie wie, nic nie potrafi zmienic i do tego nic go nie interesuje. Albo nic nie robi albo robi jakies gowno bez zadnego powodu, ktore niszczy server.

Zamiast robic cos, cofnac te zmiany to nie wie co ma robic i ma to w dupie. Gada sobie z jakas random laska z internetu.

GLHF na tonacym statku. Ja uciekam w bezpiecznie miejsce i moze raka mozgu nei dostane patrzac na ten server.
Odpowiedz
#39
spc nie do zabicia Szczęśliwy w 3 bilismy go a on ledwo yellow + na sai sei wyrabia z senzu Szczęśliwy to samo mnie 2 spc top lvle do yellow only przesadzone troche
Odpowiedz
#40
Cos  mi sie wydaje, ze to poczatek konca slynnego dbp Duży uśmiech ciekawe ile jeszcze glabow bedzie sie nabierac na resety i start od nowa bez zadnych aktualizacji, ale jak widac po obecnym starcie jest ich coraz mniej  Szczęśliwy oby tak dalej! genialne aktualizacje tylko przyspieszaja to co musi nadejsc Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu