Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja 999lvl max
#1
Wez wypierdol te s1/s2 i zrob ta edycje 999lvl max bez zadnych spierdolonych zmian z tym gravem dmg itp itd i z jakas skurwiala stamina itp Szczęśliwy
#2
Popieram aby zrobić jeden porządny serwer co by gralo te 100 osob czy i wiecej z 1x exp+tym gravem Uśmiech

+ bym zmienil to ze jest dozwolony bot
#3
no ja tez propsuje
#4
jestem za <<
#5
Nowy start nowe problemy a graczy i tak nie ma tyle co zawsze i nie bd dajcie se siana nowa edycja wakacje .
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post this is sparta:
  • MarioXx
#6
ta 999lvl byla spoko nie powiem że nie lvl spadal dalo sie go odbic i sie napierdalalo nawet bez karmy Szczęśliwy
#7
Popieram edycje 999!!
Zróbmy jakąś ankietę na forum i niech zagłosuje co najmniej 50 osób !
#8
a co tu głosować wszyscy są za tym albo za tym żeby odpalić kurwa to s2 tylko admin Andrzej tłumaczy to sobie że zawsze będzie płakać ktoś i twardo brnie w swoje chore pomysły przypomina on mi trochę Macierewicza tak samo sobie coś uroił każdy mówi mu co innego a on twardo w opór swoje.

Vultix i tak ma to w dupie uparł się że to super edycja i będzie teraz swiecił ten server pustkami przez 2 miesiące zamiast,bo każdy normalny admin zamknoł by teraz to s1 po takim niewypale i odpalił s2 było by te 150 osób przynajmniej ale ten kurwa oszołom nie przyzna się do błędu i nie zrobi tego bo zawsze znajdzie jakieś wytłumaczenie ...
#9
I tak to chuja da... wincyj restetow jeszcze, wincyj. Najgorsza gówno jakie tu jest robione to właśnie te zjebane FUNy i to wlasnie przez te gowna to wszystko wyglada jak wyglada, kazdy zna juz praktycznie kazdy zakatek tego serwera i systemy, wiec komu sie potem chce grac na niskm expie skoro nic go tu juz nie zaskoczy. Jedna grupe osob nalezy kopnac w dupe i tyle albo preferujacych wysoki exp albo tych co preferuja niski. Wszystkim dogodzic sie nie da... teraz jest taka sytuacja ze i jeden serwer i drugi jest rownie zjebany ze az ciezko wskazac ktory bardziej

Powinien byc jeden serwer i jeden exp a nie kurwa albo jebany orshabaal z expem x2123 albo dla masochistów wbijajacych jeden poziom 5h
#10
ja osobiscie jestem 100x za tylko by oddal punkty no i pacca dal tez free. Fresh start to byl lekki nie wypal


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu