Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja 999lvl max
#11
Edycja z max 999 lvl byla spoko na poczatku byl mega placz, ze wtf jakis max lvl a nikt go nie wbil Szczęśliwy

aczkolwiek patrzac na ilosc graczy na obecnej edycji bylbym sklonny upomniec sie o no cheat. Mysle, ze mniej graczy niz teraz napewno nie bedzie a napewno wielu starych graczy slyszac o powrocie no-cheat ktory jak dla mnie byl zdecydowanie najlepsza edycja wroci. Ktos moze powiedziec, ze w obecnych czasach no-cheat server nie ma prawa bytu ale powiem wam, ze jeden z znanych serverow naruto wlasnie za tydzien startuje no-cheat edycje i nie spodziewam sie, ze ilosc graczy tam bedzie mniejsza niz 200 a na pewno nie tak niska jak tutaj.

Zgodze sie z faktem, ze tutaj kazdy zna wszystkie zakamarki servera przez s2 bo tam zrobic hardy to 2 tygodnie roboty zwiedzisz sobie wszystkie respy zdobedziesz full eq i tak naprawde wszystko juz znasz wiec po co masz isc na s1 na ktorym to samo zdobedziesz w 4 miesiace?
#12
Ta propsuje Cive ma racje z tym no cheat Oczko
#13
Pomylka
#14
Taki no-cheat i bół dupy bo ktoś odpalił tam bota nie ma opcji.
#15
Jestem Za Uśmiech
#16
Nie będziemy robić resetu bo to mija się z celem, zastanówmy się co zrobić aby ta edycja była ok Uśmiech Może zwiększyć expa i dać faktycznie max lvl 999 Uśmiech
#17
może exp większy i brak staminy bo narazie z tego co wiem to topka dała exit i zostały 200 lvl na servie
#18
Wsumie popieram dac ten max lvl 999x zwiekszyc tego expa i wyjebac stamine i NA KONIEC GRAV ROOM
#19
Max lvl 999 , zwiekszyc exp ale nie za duzo + no cheat= amazing serwer
#20
(13-04-2017, 22:55)Vultur napisał(a): Nie będziemy robić resetu bo to mija się z celem, zastanówmy się co zrobić aby ta edycja była ok Uśmiech Może zwiększyć expa i dać faktycznie max lvl 999 Uśmiech

Exp Zostaw/ Wyjeb Stamine max 999lvl + daj grava taki jaki byl


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu