Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2] [Bug Abuse] Mlody, Bulterier
#1
9. Pisanie w poniżej wymienionych działach, gdy nie jest się oskrażycielem/oskarżonym/osobą z władzy lub nie wnosi się nic istotnego, co mogłoby zmienić bieg sprawy - 1 warn: 

$)Raportowanie graczyZły/color]


[color=#ff3333]4. Wykorzystywanie błędów serwera dla własnego użytku - delete.











@Segir
Grałem na tylu otsach 8.54 i 8.6 ży nie zliczyłbyś na swojej owłosionej głowie więc nie mów mi że na 8.54 masz takie bugi wbij na pierwszy lepszy ots i sprawdz Plebsie


Tym bardziej coś czego naprawić nie umie, powinno być karane. Jest to bug i każdy o tym wie
#2
zalatwic ci robote na policji?
#3
jak Vultur powiedział od ponad 2 Lat..
To nie jest Bug Abuse to uroki Tibi 8.54

Nikt nigdy za to Bana nie dostał więc i tym razem prawa nie zmienisz wiec nie wiem po co smieszne reporty na coś co nie podciąga się pod regulamin

"lub nie wnosi się nic istotnego" -zeby nie było napisałem i wyjaśniłem...
#4
A teraz ładnie napisze co mi powiedział Dymek :

"jak ktoś nagra, ze typ go bije, zgubi pz i wraca go bić pod trainem to leci od razu delete" jesteś pierwsza osoba, której się to udało.
Jako, ze używanie tego na siłce aby uniknąć DMG od Police jest jawnym czerpaniem korzyści, nie to co w przypadku "otwartego pola" i zostało to ładnie ujęte w filmiku + słowa Dymka to nie mam wątpliwości co do słuszności kary.

Kod:
22:59 Mlodywariat was banished by GM Invisiblity because of Bug Abuse on 666 years.
23:00 Bulterier was banished by GM Invisiblity because of Bug Abuse on 666 years.

Gratujacje Uśmiech

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.

//VULTUR

JAKO ŻE NIE DA SIĘ NA TYM FORUM DODAĆ POSTA W ŚMIETNIKU -- LOL
TO PISZĘ W POŚCIE INVIEGO UNBAN DLA OBU GRACZY OD ZAWSZE JEST TEN BŁĄD I CO ZA ŚCIEMA ŻE IM SIĘ TO PIERWSZY RAZ UDAŁO DAJ DWIE POSTACIE ZROBIĘ CI TO W 45 SEKUND...


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu