Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obracanie
#1
Vultur wez zmien te obracanie bo przez nie low lvle niemaja gdzie expic
Spc nieoplaca sie siedziec nigdzie indziej niz na keanach i taki tood musi expic 570 spckiem i tak wiem ze ma 6h staminy ale potem przyjdzie ci 2 spc 400 lvl a potem trzeci i chuj taki 200 lvl niema gdzie expic.
tood chyba tym spckiem na bio wbil 9 lvli na 6h staminy kiedy taki rashel wpierdala 18+? i to nie przez atk speed tylko przez to ze te moby metale,bio + biegaja tak szybko ze te obracanie jest za wolne nawet jak by ktos to recznie robil to im przeszkadza w pvp.
+ bez tego goku,vegeta+spc w pvp sa praktycznie bezuzyteczni trafienie choby lub finala bez stuna graniczy sie z cudem i vs te postacie mozna poprostu na obkolo nich biegac na skosy i wyjebka 0 dmg z lapy+spella
odkad kamka zostala zmieniona na 7 sec exu to mozna by bylo przywrocic stare obracanie co pozwoli takim spckom isc na inne respy niz keany.

Bo teraz jak porownasz takiego brollasa do vegety lub goka to parodia.

Ten system byl dobry na stara kamke ale teraz jest chujowy Smutny.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxv20:
  •
Odpowiedz
#2
Jeszcze zapomniałeś napisać o jednym Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
Adox napisał w zasadzie wszystko co jest ważne w rozgrywce postaciami WAVE, gram na tej edycje Vegetą i o ile mam ten "fart" do expa że moge używać explosion to pozostali tego atrybutu nie mają Uśmiech

Final shine - w moim przypadku dobry spell na tmy :Uśmiech nigdzie indziej się nie przydaje niestety, dlatego Andrzeju jeśli tylko mógłbyś poprawić to chociaż do wartości exh 0,25-0,75 sek to było by super  :*
Odpowiedz
#4
Awantura o exh Duży uśmiech
Trzeba sobie radzic "sposobem"
Odpowiedz
#5
(20-04-2017, 14:04)biechu napisał(a): Awantura o exh Duży uśmiech
Trzeba sobie radzic "sposobem"

mhm widać to na pvp jak sie leje 4 na 4 i ktoś uzywa twojego magicznego sposobu ? nie ośmieszaj się prosze Uśmiech
grasz do tego viedlką, więc faktycznie sposób jest pro skoro grasz na target :* bez napięcia
Odpowiedz
#6
(20-04-2017, 16:27)Gosia napisał(a):
(20-04-2017, 14:04)biechu napisał(a): Awantura o exh Duży uśmiech
Trzeba sobie radzic "sposobem"

mhm widać to na pvp jak sie leje 4 na 4 i ktoś uzywa twojego magicznego sposobu ? nie ośmieszaj się prosze Uśmiech
grasz do tego viedlką, więc faktycznie sposób jest pro skoro grasz na target :* bez napięcia
Niedoszle info Teraz gram shenronem, a Ty grajac tym Vegeta powinnas wiedziec ze bedziesz polegac na swojej lapie i dobijac tylko za pomoca skilla wiec nie wiem w czym problem.
Pozatym ten exh byl juz na poprzedniej edycji i nikt nic nie mowil
Odpowiedz
#7
(20-04-2017, 16:37)biechu napisał(a):
(20-04-2017, 16:27)Gosia napisał(a):
(20-04-2017, 14:04)biechu napisał(a): Awantura o exh Duży uśmiech
Trzeba sobie radzic "sposobem"

mhm widać to na pvp jak sie leje 4 na 4 i ktoś uzywa twojego magicznego sposobu ? nie ośmieszaj się prosze Uśmiech
grasz do tego viedlką, więc faktycznie sposób jest pro skoro grasz na target :* bez napięcia
Niedoszle info Teraz gram shenronem, a Ty grajac tym Vegeta powinnas wiedziec ze bedziesz polegac na swojej lapie i dobijac tylko za pomoca skilla wiec nie wiem w czym problem.
Pozatym ten exh byl juz na poprzedniej edycji i nikt nic nie mowil

nikt nic nie mowil? Z 3 tematy byly jak nie lepiej o zmienienie/usuniecie tego Szczęśliwy. Ja rozwiazalem problem tak, ze nie gram postacia z wave kazdy ma swoj sposob ale fakt faktem, ze wave'owce maja ostro pod gorke zarowno z expem jak i pvp.
Odpowiedz
#8
(20-04-2017, 17:05)Cive napisał(a):
(20-04-2017, 16:37)biechu napisał(a):
(20-04-2017, 16:27)Gosia napisał(a):
(20-04-2017, 14:04)biechu napisał(a): Awantura o exh Duży uśmiech
Trzeba sobie radzic "sposobem"

mhm widać to na pvp jak sie leje 4 na 4 i ktoś uzywa twojego magicznego sposobu ? nie ośmieszaj się prosze Uśmiech
grasz do tego viedlką, więc faktycznie sposób jest pro skoro grasz na target :* bez napięcia
Niedoszle info Teraz gram shenronem, a Ty grajac tym Vegeta powinnas wiedziec ze bedziesz polegac na swojej lapie i dobijac tylko za pomoca skilla wiec nie wiem w czym problem.
Pozatym ten exh byl juz na poprzedniej edycji i nikt nic nie mowil

nikt nic nie mowil? Z 3 tematy byly jak nie lepiej o zmienienie/usuniecie tego Szczęśliwy. Ja rozwiazalem problem tak, ze nie gram postacia z wave kazdy ma swoj sposob ale fakt faktem, ze wave'owce maja ostro pod gorke zarowno z expem jak i pvp.

Ja pamietam jak na poprzednim s1 wszyscy coolerami grali wiec nie bylo problemu zadnego z wave tylko bardziej ze stunem ze za dlugo jest, Ale jezeli byly tematy to ja nic o tym nie wiem. Kazda postac ma jakas alternatywe pod expa, nikt nie mowi ze jest ona jakas mega zajebista ale nie oszukujmy sie wiekszosc nie gra pierwszy raz i wie z czym to sie je Język
Odpowiedz
#9
No to zaczynamy exhaused na spell = 1,5sek~~ , obracanie jest na sekunde czyli ja nie widze problemu z wave jak jeszcze jest auto obracanie mi dobrze sie spc z choby strzelało przy exhaused na poprzedniej edycji nie wiem gdzie tu widzicie problem , problem to stun bo jest zbyt op teraz gdy osoba wali stuna a my mamy zwiekszony czas oczekiwania na zenzo to w sekunde tego stuna 3 osoby zamiataja cie i ani nie wiesz kiedy yama cie wita , wychodzisz od yamy dostajesz stuna odrazu spisz ten stun to nie było dobre posuniecie w strone pvp tylko w strone tragediopvp tylko to bym osłabił np: colddown dla spella na mniej czasu oczekiwania 50% i 50% mniej zamrożenia tym stunem , zenzo bez zmian.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post this is sparta:
  • MarioXx
Odpowiedz
#10
obecnie spc nie da się expić na metalach.bio itp. Przez nockę na bio wbijasz 9 lvl na kenach 16 + lvl ponieważ bot nie jest wstanie bić z choby z takim spedem mobów
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu