Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obracanie
#11
(20-04-2017, 18:16)sallakin napisał(a): obecnie spc nie da się expić na metalach.bio itp. Przez nockę na bio wbijasz 9 lvl na kenach 16 + lvl ponieważ bot nie jest wstanie bić z choby z takim spedem mobów

Do 999 lvla nie ma problemu wyexpić spc , goku , vegety , nw  i nikt mi niepowie ze jest masakra , czas oczekiwania na obracanie zlewa sie z czasem spella .
Wbijesz full as , easy , medy full power problem zniknie wszystko to nic tylko czas.

-Też i tylko dlatego chciałem zwiekszenia wszystkich respów poprzez pietra +1-1-2 itd problemy znikaja wiadomo lepiej jak jest wiecej ale ktoś tego nie rozumie.
Odpowiedz
#12
Panu aka misiewicz podziękujemy za wypowiadanie się , żeby móc expić tak jak inne profy mam wbić max asa medy itp kiedy inne postacie biorą klatę mobów i normalnie expią ,na ulti ani padać na 500 lvl bo nie można z chobo zabijać a trzeba z tsushidana gdzie raz bije za 13k -25k. A co do stuna nie ma to jak hejtować stuna bo enemy was zabijają , do expertów pvp takie zadanie zabijcie Hellow (buba) bez stuna i nie masówką 8 typa tylko 2-3 osoby .
Odpowiedz
#13
Stun jest przesadzony ale lekko ja bym zmniejszyl czas dzialania o 0,25-0,5 sekundy MAX i obowiazkowo dodal, ze jezeli zostaniemy zastunowani to przez nastepne np 6 sekund nie mozemy znowu dostac stuna. Co do obracania to usuniecie calkowicie exh to lekka przesada ale zmniejszenie go do 0,5 sec mysle, ze byloby ok. Przypominam, ze exh na obracanie zostal wprowadzony aby utrudnic pvp z botem jako, ze zakazywanie auto obracania mijalo sie z celem vultur rozwiazal to inaczej i dobrze zrobil ale moim zdaniem 1 sekunda to za duzo dp pvm a 0,5 sec w pvm nie bedzie az tak przeszkadzac a dalej bedzie spelniac swoja role w pvp ktora glownie bylo unikniecie sytuacji, ze typek obraca sie w tej samej milisekundzie co my dajemy zanzo.
Odpowiedz
#14
Miało utrudniać pvp z botem a utrudnia ludziom, którzy w pvp grają bez niego, jak nie było exh na obracanie to przynajmniej mogłem rękami coś zdziałać na te boty a teraz jest ciężej
Odpowiedz
#15
(20-04-2017, 22:36)Raav napisał(a): Miało utrudniać pvp z botem a utrudnia ludziom, którzy w pvp grają bez niego, jak nie było exh na obracanie to przynajmniej mogłem rękami coś zdziałać na te boty a teraz jest ciężej

A numeryczna boli >?<
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post this is sparta:
  • MarioXx
Odpowiedz
#16
Ja jestem bardziej za zbuffowaniem tsuihidana jak wam tak zalezy by sie SPC lepiej expilo. Zrobic w spellu warunki, ze jak bije potworka oraz jednoczesnie ma lvl > 300 to Tsuihidan wali z 1.7x wiecej niz obecnie. Jezeli bije sie gracza lub ma sie lvl < 300 to bije tyle ile bilo.
Odpowiedz
#17
(20-04-2017, 23:54)Shrouded Colour napisał(a): Ja jestem bardziej za zbuffowaniem tsuihidana jak wam tak zalezy by sie SPC lepiej expilo. Zrobic w spellu warunki, ze jak bije potworka oraz jednoczesnie ma lvl > 300 to Tsuihidan wali z 1.7x wiecej niz obecnie. Jezeli bije sie gracza lub ma sie lvl < 300 to bije tyle ile bilo.

wtedy bedzie sie nim za dobrze expilo jezeli teraz bijesz 25 k (ty albo akin tak pisaliscie) to jak pomnozysz to przez 1,7 wychodzi 42,5 k gdzie aj na 580 brollym na 18 power bije z baku 44 wtedy to podejrzewam, ze po fuzce expiloby sie spckiem na metalach. Wciaz jestem za zmniejszeniem exh na obracanie do 0,5 sec i nie ruszanie dmg spelli
Odpowiedz
#18
(21-04-2017, 00:42)Cive napisał(a):
(20-04-2017, 23:54)Shrouded Colour napisał(a): Ja jestem bardziej za zbuffowaniem tsuihidana jak wam tak zalezy by sie SPC lepiej expilo. Zrobic w spellu warunki, ze jak bije potworka oraz jednoczesnie ma lvl > 300 to Tsuihidan wali z 1.7x wiecej niz obecnie. Jezeli bije sie gracza lub ma sie lvl < 300 to bije tyle ile bilo.

wtedy bedzie sie nim za dobrze expilo jezeli teraz bijesz 25 k (ty albo akin tak pisaliscie) to jak pomnozysz to przez 1,7 wychodzi 42,5 k gdzie aj na 580 brollym na 18 power bije z baku 44 wtedy to podejrzewam, ze po fuzce expiloby sie spckiem na metalach. Wciaz jestem za zmniejszeniem exh na obracanie do 0,5 sec i nie ruszanie dmg spelli

Tyle Lat starałem się o spell dla spc itd zawsze bez zmian , jedyne zmiany dla spc to -abso ki/mele do tego udało mi się przekonać vutura na dodanie % szans na odnowienie many w mafubie , nic nie zmieni z tsuihidan niEmAoPcjiIi możecie błagać  płakać i dalej nic sorry Serce
Odpowiedz
#19
i dlatego dla 90 % graczy to jest ostatnia edycja dbp
Odpowiedz
#20
w sumie sala akin srakin jak w tym momencie logniesz z dbp to też nie będzie różnicy bo 0 oporu z waszej strony i raczej już chyba tak zostanie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu