Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cn Cive Bug Pz
#1
[Obrazek: 20fzyow.png]
Wykorzystywanie buga po zabiciu gracza.
25 Apr 2017, 12:28 Killed at level 606 by CN Cive..

Przypominam ze u mnie jest inna godzina na screenie.
Odpowiedz
#2
ewidentny bug abuse ban się należy jak każdemu za tego typu rzeczy
Odpowiedz
#3
I tak nie dostanie bana, przecież CN Język
Odpowiedz
#4
Zabilem adoxa na reb labiryncie i dalem fallow waypoints zapomnialem, ze tam jest pz minute pozniej wyszedlem stamtad i w zaden sposob nie czerpalem korzysci z tego, ze tam postalem chwile. ciekawi mnie tylko czemu wrzucasz screena po 7 godzinach?

Nie zlamalem raczej zadnego punktu regulaminu pz bug z yellowskullem nigdy nie byl banowany wiec nie wiem czemu to mialoby byc.

@screena przez sen zrobiles? ; o
Odpowiedz
#5
Niekazdy siedzi przed kompem 24/7 jak ja wstalem 1,5h temu Niezdecydowany.
Odpowiedz
#6
ale jaki yellow skule jak ty masz white skulla , jest 24 godziny na wrzucenie dowodu więc niewiem dlaczego czepiasz się że wrzucił po 7?
Odpowiedz
#7
(25-04-2017, 20:58)machen napisał(a): ale jaki yellow skule jak ty masz white skulla ,

skoro pz bug z yellow skullem nie byl banowany to czemu przypadkowe uzycie buga z white skullem ma byc? Co to za roznica jaki kolor ma czaszka


@ ma 24 h to raczej bylo pytanie a nie argument niewinnosci.

nie przewidzialem, ze takie cos moze miec miejsce szczegolnie, ze po wejsciu tam nie ma pod eq ikonki, ze jestesmy w pz. Nie przewidzialem, ze aelo bedzie chcial mnie zabic i bug mu to uniemozliwi a doszukiwanie sie tutaj mojej winy jest dla mnie smieszne, gdyby byl to nowy gracz a nie ja moglby nawet nie wiedziec, ze tam sie nie da bic i wejsc tam z pk i gdzie tu jego wina?
Odpowiedz
#8
Nie próbuj się wybielic regulamin to regulamin ban na 24h się należy ja może też nie będę wiedział jak przypadkowo stanę 2 charami na wodzie przed wejściem na ulti ani i je zablokuje

Powiedz mi jak można być aż tak bezzczelnym żeby mieć rangę cn a na sile się kłócić że nic nie zrobiłeś jak wina została ci przedstawiona jasno co za bezczelny  i bezwstydny typ wstyd i hańba !!
Odpowiedz
#9
Czy chcący czy też nie, nadużywasz błędu gry:
20:51 CN Cive was banished by Admin Dymek because of Game Weakness Abuse on 1 days.
Odpowiedz
#10
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu