Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ah te bany ( Obrona Civa)
#1
Ah te bany 60 osob online z tego 10 z medami a grube bany na Cn Cive za cos co nigdy nie bylo karaane i nie powinno byc karane xSzczęśliwy  co za roznica czy yellow czy white Szczęśliwy
Odpowiedz
#2
zawsze było karane np. na ulti ani jak sie wyszło z pk na wodę czy nawet jak z pk spierdoliłeś do time romu
Odpowiedz
#3
ogolnie to moim zdaniem ban nie sluszny tam pz przeciez nie ma. Skoro do hella/z hella nie mozna wyjsc/wejsc z pk bo npc nas informuje o tym to skoro tutaj sie da to skad mam wiedziec, ze nie powinienem tam wchodzic? Jak dla mnie rozni sie to troche od specialnego wejscia do pz. ale trudno to tylko 1 dzien, najgorsze jest to, ze potem i tak beda pretensje, ze to MY zaczelismy bitwe na reporty na forum co edycje to enemy team ja zaczyna my sie mscimy i ludzie zaczynaja odchodzic a wy dalej nie potraficie tego zrozumiec i robicie wkolko to samo jest to tak zalosne jak huncenie mckow na salkach czy wybijanie mobkow na skilu. Nigdy nie moge zrozumiec po co to? By pokazac, ze jest sie dla kogos skurwysynem? Ja na kazdej edycji zaczynam z szacunkiem do kazdego i odziwo pod jej koniec polowa moich wrogow ten szacunek traci co innego wbicie po kogos a co innego robienie wszystkiego ponad to aby uprzykrzyc komus gre.


@nie mam nicku tood i nawet nie wiem o co ci chodzi. Oczywiscie, ze zajebalem mam ci rzucac ssy pod nogi? Gdy wy mojego chara zabijacie 10 x dziennie?

25 Apr 2017, 19:08 Killed at level 440 by Hellow and by CN Rashelovsky..
25 Apr 2017, 18:45 Killed at level 440 by Johnyq..
25 Apr 2017, 18:36 Killed at level 440 by Johnyq..
25 Apr 2017, 17:47 Died at level 440 by salamandra and by Johnyq..
25 Apr 2017, 17:13 Killed at level 440 by Johnyq..
25 Apr 2017, 17:10 Killed at level 440 by Syki, a ghoul and by death machine..
25 Apr 2017, 17:07 Killed at level 440 by Syki and by salamandra..
25 Apr 2017, 17:03 Killed at level 440 by Syki..
25 Apr 2017, 16:18 Killed at level 440 by Syki and by salamandra.


co by nei byc goloslownym


nie jest glupcem ten co toczy wojne lecz ten kto ja zaczyna.
Odpowiedz
#4
@up zapytaj Tooda jak to jest jak lata sie za kimś Szczęśliwy i przeszkadza tak samo jak wybija moby noobami a co do salek to ty tez zajebales mi chary to w czym masz synu problem.

@up nie musisz miec nicku Tood wystarczy ze jestescie w 1 gildi
Odpowiedz
#5
Co do wybijania mobow to tood mi ubil noob chara z 11x do teraz.

+ jak bym sie bawil z reporty to teraz bym mogl zalatwic bana gildi wanted+rozruba. ale znajac zycie giki by sie splakal i exit z serwera by zajebal bo to taki placzek.
Odpowiedz
#6
Dla mnie ban na wyrost i to samo pisalem Rashelowi jak mnie o zdanie pytal, sam nie mialem bladego pojecia ze mozna tam wejsc z PK, tymbardziej, ze :

Screen pokazuje ze zajście nie trwalo nawet minuty
Dziwne zeby ktos kto przychodzi z zamiarem ubicia typa na triala chowa sie nagle w TP gdzie nie mozna go zabic

Jak juz pisalem mimo ze na dzien to i tak na wyrost
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  •
Odpowiedz
#7
(26-04-2017, 00:28)Invisiblity napisał(a): Dla mnie ban na wyrost i to samo pisalem Rashelowi jak mnie o zdanie pytal, sam nie mialem bladego pojecia ze mozna tam wejsc z PK, tymbardziej, ze :

Screen pokazuje ze zajście nie trwalo nawet minuty
Dziwne zeby ktos kto przychodzi z zamiarem ubicia typa na triala chowa sie nagle w TP gdzie nie mozna go zabic

Jak juz pisalem mimo ze na dzien to i tak na wyrost

Sprawa wygladala tak ja bylem pierwszy na reb arence to cive stanal na dolnej kratce i probowal mnie ubic bilismy sie z 3-4 min poczym chcialem offnac auto bukujutsu ikonka i jeblem map clicka i padlem przez kratke. wiec wiedzial ze bylem przed kompem i ze wroce ponownie a to czy wiedzial czy tam jest pz to juz niema znaczenia.
Odpowiedz
#8
Jprdl serio ? Ludzie na tej Edycji gra moze 30-40 osob a wy nadal placze i reporty na forum o takie kurwa glupoty?
"RENCE OPADAJO!"....
I strona Wantedow i Strona Kombajnow.... co za roznica kto ma racje ? Co za roznica co sie stalo ? Stalo sie to sie nie odstanie , cive dostal bana na 24h , wy macie chilla z reb arena na 24h to robice i nie spamujcie forum.

Ogolnie podpuknt "BUG ABUSE" powinien tyczyc sie prawdziwych bugow a nie ze ktos wszedl do PZ/Miejsca gdzie nie mozna sie bic ale pz nie ma/Zesral sie obok kuwety a nie do srodka. W takim Wypadku Andrzej AKA~Vultur powinien odrazu to poprawic i wprowadzic w zycie.

Nie trzymam strony Cive bo wedlog mnie slusznie dostal bana (PATRZAC NA TO ZE CZEPIAMY SIE I REPORTUJEMY GLUPOTY....) ale to powinno sie zmienic. Sam kiedys mialem akcje ze na funie jak sie jeszcze dalo itac na defendery to zabilem typa , sprawdzilem czy sie da wyjsc, dalo sie a ze typek mi zrobil screena gadajac ze mna za co dostalem "dilejta".

Jak ogarneliscie Wyzywanie sie w Regulaminie to powinno rowniez zostac poprawione wchodzenie w niektore TP z PK/Czerwonymi mieczami/Prąciem na glowie aby nie bylo znow placzu ludzi.

Starajmy sie kurde stworzyc Normalna spolecznosc a nie znowu dzieje sie to co edycje...


Ps. Cive
"Nigdy nie moge zrozumiec po co to? By pokazac, ze jest sie dla kogos skurwysynem? Ja na kazdej edycji zaczynam z szacunkiem do kazdego i odziwo pod jej koniec polowa moich wrogow ten szacunek traci co innego wbicie po kogos a co innego robienie wszystkiego ponad to aby uprzykrzyc komus gre."

Nic kur** dodac niz ujac... chociaz moze troche dodam, jak tak robisz to potem sluchasz ze jestes Sebixem bo masz swoje zasady , to tylko gra i bycie honorowym sie nie liczy ehhh ta małostkowosc.


Ogolnie zamknijcie ten temat i skonczmy biadolenie bo szkoda nerwow , klawiatur i zycia na takie glupie klotnie Szczęśliwy


Ps. Splakal sie Aelo/Adox ktorzy sami pewne "BUG/ADMIN ABUSE" napierdalali tak ostro ze az Dymek Admina stracil ... ale co tam... Hipokryzja zawsze w modzie....
Serio nigdy nie ogarne tej checi upierdolenia kogos az takimi dziecinnymi zagraniami Szczęśliwy
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#9
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu