Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Temat do Vultura
#1
"
//VULTUR

JAKO ŻE NIE DA SIĘ NA TYM FORUM DODAĆ POSTA W ŚMIETNIKU -- LOL
TO PISZĘ W POŚCIE INVIEGO UNBAN DLA OBU GRACZY OD ZAWSZE JEST TEN BŁĄD I CO ZA ŚCIEMA ŻE IM SIĘ TO PIERWSZY RAZ UDAŁO DAJ DWIE POSTACIE ZROBIĘ CI TO W 45 SEKUND..."


Tu nie chodzi o to żebyś tego buga zrobił tylko żebyś z niego nie korzystał, jest to błąd servera a nie serverów 8.54 i 8.6 to po 1. A skoro jest to błąd typu że oni atakują na trainerach nie dostając dmg o policji, jest to ewidętny błąd, i nie pierdol mi tu głupot i innym, dupe segir ci wylizał czy powiedział że ci kaśka cycki pokaże


Powodzenia , żegnam all (nie tych cweli z pruszkowa co się pitbulla naoglądali)
Odpowiedz
#2
Invi ma racja delete powinien być. Vultur to jest błąd serwera którego nie umiesz naprawić , już kolejna edycja i ten sam błąd quixer to nagrał i ban powinien być . Kazdy ci powie ze za to ban powinien być Uśmiech

Odpowiedz
#3
Quixer.... ode mnie to ty sie odwal...!
W życiu nie ma GAME OVER, jest tylko NEXT LEVEL Oczko

  Zanim mnie zaatakujesz wciśnij Alt+F4 Język
Odpowiedz
#4
Przez takich płaczków nie patrzycie grania. Tylko nagrywania. Druga sprawa quixer jak atakuje typa co ma pk. I nie wbijasz czerwonych mieczy to też błąd taki sam w pvp.

Już się obsrales pizdo jebana że musisz ludzi z życia wyzywać? Jesteś płacząca kurwą internetową skoro tak robisz. I już wpierdalalaj 10x albo graj jak pizda z podkylonym ogonem.....

Przepraszam za brzydkie słowa ale to nie obrażanie tylko nie ma słów które by go lepiej opisały
Odpowiedz
#5
nikogo nie wyzwałem i nikomu nie ubliżyłem więc nie śliń się bo klawiatura ci przestanie działać i jak dograsz do 40 roku życia.
Odpowiedz
#6
dobra quixer skoncz plakac bo ktos delete nie dostal, sam tak robiles tylko nikt nie jest taki popierdolony zeby co 2 minuty nagrywac kogos
Odpowiedz
#7
TO PISZĘ W POŚCIE INVIEGO UNBAN DLA OBU GRACZY OD ZAWSZE JEST TEN BŁĄD I CO ZA ŚCIEMA ŻE IM SIĘ TO PIERWSZY RAZ UDAŁO DAJ DWIE POSTACIE ZROBIĘ CI TO W 45 SEKUND..."



poraz pierwszy udalo sie to nagrac nie zrobic Szczęśliwy delete sluszny.

Admin Cive zamyka temat bo vultur juz tu nie gra.
Odpowiedz
#8
[Obrazek: i-co-i-gowno.jpg]
Odpowiedz
#9
Jezeli jest to bug serwera prosze o umieszczenie go w regulaminie + kara jaka mozna za niego dostac
Odpowiedz
#10
(26-03-2016, 18:44)Watagataitsuberry napisał(a): Jezeli jest to bug serwera prosze o umieszczenie go w regulaminie + kara jaka mozna za niego dostac

przeciez jest

4. Wykorzystywanie błędów serwera dla własnego użytku - delete.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu