Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miłej gry
#21
LO kurwa masa fest "D ja rashel adox aelo syki biechu 380 Shenron czyli 6. U was akin shrouded tood 2 digi pionkow others random z którym nikt nie ma podejścia 1v1 bakoma Oki tupti . No to wieszaku pytam się gdzie jest masa?! I jak tylko wyszedłes z silki byłeś jebany a to że 3/4 spedzales na silce albo vcq no to mówi samo za siebie...
Odpowiedz
#22
????? a co isc mam na 750 lvl rashela Szczęśliwy jak mam ledwo 500 Szczęśliwy? SzczęśliwyDD Ciekawe ze jakos nikt mnie nigdy nie wyjebal na solo na rownych lvl Szczęśliwy Adox mnie kiedys wyjebal na S2 jak mial z 600 lvl przewagi Szczęśliwy

Hmm Rashel Syki Adox Aleo Biechu < Znam nic nie mowilem Oczko 2 sort na chuj na ts Kruca Oskarerk Bragi Didus Szczęśliwy Jak kogos zapomnialem dodac wybaczcie Oczko A i didus nic do Ciebie nie mam ale byles z nami tylko dlatego na S2, bo tak jak Ci pisalem wtedy potrzebowalismy pomocy z rewolta ktorej bylo 9+ Szczęśliwy A zaczynalismy edycje ja adox aleo rashel i shrouded.

Nie bede juz na Ciebie marnowal slow bo wiem zes zwykly random nic wiecej Szczęśliwy
Odpowiedz
#23
Może i gram od tej edycji i nigdy wcześniej z nimi nie grałem no ale chuj z tego placku? Wystarczyła ta edycja żeby zobaczyć że są takie przychlasty jak Ty że myślą "co to nie ja rozjebie wszystkich jestem najlepszy nikt nie ma podejścia do mnie " a tak naprawdę jesteś dla mnie jebanym zerem i pierdolonym placzkiem mimo tego że grasz tu od chuj wie ilu edycji i tak jesteś nikim. Eloo
Odpowiedz
#24
(28-04-2017, 15:43)Kruca napisał(a): Może i gram od tej edycji i nigdy wcześniej z nimi nie grałem no ale chuj z tego placku? Wystarczyła ta edycja żeby zobaczyć że są takie przychlasty jak Ty że myślą "co to nie ja rozjebie wszystkich jestem najlepszy nikt nie ma podejścia do mnie " a tak naprawdę jesteś dla mnie jebanym zerem i pierdolonym placzkiem mimo tego że grasz tu od chuj wie ilu edycji i tak jesteś nikim. Eloo

Juz zapomniałeś jak padałeś na Snake? Szczęśliwy Ty kurwa masz zero pvp idioto tak jak 2/3 tego serwa to ze wbijacie się we 3-4 na 1 osobę i mordę cieszycie to Eloo
Odpowiedz
#25
widze ze ten temat spotkalo to samo co kazdy inny czyli leci do kosza

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu