Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#rework3
#1
- Naprawiony błąd z pushem zgłoszony wczoraj
- Tsuihidan teraz powyżej 500 lvla, ma znacznie mniejszą rozbieżność DMG, DMG maxymalny się nie zmienia.
Odpowiedz
#2
Musisz zrobic, ze to nie dziala na PvP bo wtedy zbyt silny dmg bedzie z konca ekranu Język
Odpowiedz
#3
(28-04-2017, 15:14)Shrouded Colour napisał(a): Musisz zrobic, ze to nie dziala na PvP bo wtedy zbyt silny dmg bedzie z konca ekranu Język

Gotowe Uśmiech
Odpowiedz
#4
Bije 31-35.5k na 507 lvlu full power. Wydaje sie ok. Trunksem na 490 full power z BE wale 39-42k
Odpowiedz
#5
znów kurwa płacze o spc ja pierdole bo nie jest top 1 spc to trzeba płakać zalić się na forum itp. kurwa kogo to obchodzi czy spc się gorzej expi ? ja pierdole czy ja płacze ze vegeta ma gorsza łape niż brolly , jak komuś się źle gra niech weźmie przykład z sala srakina i wyjdzie z serva, niech założy temat że słabo się expi i wyjdzie z serva będzie ktoś miał wymowke na spierdolenie z serva albo ze dmg słaby ze abso słabe ze kurwa krzywe nogi ma ja chodzi kurwa co jeszcze się nasłucham o tym spc mam już serdecznie dość best płaczki graja spc i teraz kurwa cała edycje każdy będzie słuchać jak im się źle gra ja pierdole
Odpowiedz
#6
A co mają powiedzieć Ci którzy grają nwkiem i humanem?Duży uśmiech a zapomniałem nikt nie gra Duży uśmiech a nie jest jeden nw 400 lvl no ale służy tylko do latania scrolliUśmiech może weź się za te profki bo na ujj one są jak nikt nimi nie gra?
Odpowiedz
#7
(28-04-2017, 15:54)Kruca napisał(a): A co mają powiedzieć Ci którzy grają nwkiem i humanem?Duży uśmiech a zapomniałem nikt nie gra Duży uśmiech a nie jest jeden nw 400 lvl no ale służy tylko do latania scrolliUśmiech może weź się za te profki bo na ujj one są jak nikt nimi nie gra?

skoro nikt nimi nie gra to po co je teraz balansowac? Smutne ale prawdziwe dodanie humanowi teraz np 7% ki dmg nic nie zmieni bo przeciez rashel nie rzuci swojego 800 brolla zeby od nowa grac humanem ale fakt human i nw mocno odstaja od utraty balla
Odpowiedz
#8
Ja nie wiem jak wygladaja miecze humana i lapa NW, wiec ciezko odniesc sie do nich. Na test servie bym na pewno zobaczyl kazda profe i dal swoj feedback. Obecnie nie ma nikt humka/nw na wysokim lvlu. Nie ma nikt podstaw by cos o tej profie powiedziec konstruktywnego Zdezorientowany.
Odpowiedz
#9
Humanowi heal zwiększyć i zmienić edb na coś jak explo tylko self destruction i żeby hp nie tracił i git by był
Odpowiedz
#10
% masz na stronie wlasciwe human ma swordy jak jaba i lape jak shenron. Nw ma najgorsza lape z all prof gorsza od buubka,freezera co jest kurwa smieszne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu