Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Profesja Cell
#21
Cell ma w sobie saiyanska krew to znaczy ze troche ki abso mu nie zaszkodzi a nada sens postaci.   Oczko

Ale co ja tam moge wiedziec.  Huh
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#22
Adox ale on papierowaty nie był, na testach pvp gdzie każdy miał to samo eq jakoś nikt mnie nie mógł zabić Duży uśmiech zależy kto nim grał.

A co do cella to już nawet nie 10/10 może być 10/5 ale niech ma to abso. Zresztą i tak uważam, że jest zajebisty Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
(11-05-2017, 05:02)Raav napisał(a): Adox ale on papierowaty nie był, na testach pvp gdzie każdy miał to samo eq jakoś nikt mnie nie mógł zabić Duży uśmiech zależy kto nim grał.

A co do cella to już nawet nie 10/10 może być 10/5 ale niech ma to abso. Zresztą i tak uważam, że jest zajebisty Duży uśmiech

1v1 buubka sie ubic niedalo przez jego hp+heal.

Na s2 aelo buubkowi co ma hardy robie 85k hp 1 combo na 95k hp wiec jest w chuj papierowaty.
Odpowiedz
#24
S2 to orshabunda. Wiec na ten serwer nawet nie patrze.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  •
Odpowiedz
#25
Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • this is sparta
Odpowiedz
#26
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Albo Zamienić odbieranie Abso Z Sharp Skin Na Dodanie abso i problem z głowy do tego zmniejszyć % podniesienia Dmg na - i zmniejszyć czas oczekiwania , o takich rzeczach możemy porozmawiać .
Odpowiedz
#27
(11-05-2017, 19:14)this is sparta napisał(a):
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tak na to patrzac po chuj ta exeta? na dbp niema moba ktory by ja wymagal.

Titana to sie nawet spckiem/coolerem wybloka to samo moby z rebeliona Zdezorientowany.
Odpowiedz
#28
(11-05-2017, 19:19)Adoxv20 napisał(a):
(11-05-2017, 19:14)this is sparta napisał(a):
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tak na to patrzac po chuj ta exeta? na dbp niema moba ktory by ja wymagal.

Titana to sie nawet spckiem/coolerem wybloka to samo moby z rebeliona Zdezorientowany.
Exeta zbedna bo mamy zenzoken proste prosteSerce
Odpowiedz
#29
(11-05-2017, 19:19)Adoxv20 napisał(a):
(11-05-2017, 19:14)this is sparta napisał(a):
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tak na to patrzac po chuj ta exeta? na dbp niema moba ktory by ja wymagal.

Titana to sie nawet spckiem/coolerem wybloka to samo moby z rebeliona Zdezorientowany.

sagi/expienie w pt np na kaddishah no i jednak lepiej jak moby na questach trzyma tank niz gohan.
Odpowiedz
#30
(11-05-2017, 19:26)Cive napisał(a):
(11-05-2017, 19:19)Adoxv20 napisał(a):
(11-05-2017, 19:14)this is sparta napisał(a):
(11-05-2017, 16:23)Cive napisał(a): Ja jestem za tym, zeby tanki byly tankami czyli zabrac im troche dmg dodac te abso jakos po ludzku dodac hp i obowiazkowo exete res

Exeta res Wspominanaa 2k14  zapomnij X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Tylko tak na to patrzac po chuj ta exeta? na dbp niema moba ktory by ja wymagal.

Titana to sie nawet spckiem/coolerem wybloka to samo moby z rebeliona Zdezorientowany.

sagi/expienie w pt np na kaddishah no i jednak lepiej jak moby na questach trzyma tank niz gohan.
Jak Gohan jest bardziej tanky niż cell/tuffle XSzczęśliwyD oczym mowa Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post this is sparta:
  • MarioXx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu