Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kończymy temat Cella/tuffla
#1
Wypowiem się ostatni raz w tym temacie cellownikiem gra mi sie teraz tak jak Spc przed wszystkimi nerfami i nie brakuje mu niczego w strone dmg spelli lapy i wydaje mi się że znalazłem godnego zamiennika dla siebie i straconego czasu poświeconego cellowi na tej edycji .
chce tylko aby zamienić spadek abso na special spellu na dodatnie abso w postaci procentów mniejszych niż 5 i dodanie mniejszego colddownu do tego dla cellownika jak i tuffla nic wiecej nie wymagam i wiem że możesz to zrobić "Vultur"  nie że coś mi się nie podoba nie że chce zrobić z tych obu klas op nie do wyjebania ale przy naszych stunach itd grze typu max lvl 999 wydaje mi się rozsądną propozycją myślę że ją przeanalizujesz może nie mam tyle czasu na gre jak i na pomoc w balansach ale zawsze gdy był czas proponowałem nie jedne zmiany nie jedne poprawki w mapach/expach/taskach/sagach jak i urozmajceniu rozgrywki .
Tyle z mojej strony i już nie odzywam się na temat jakiejkolwiek sprawy dotyczącej zmian w balansie tych tanków .
Odpowiedz
#2
(11-05-2017, 20:07)this is sparta napisał(a): Wypowiem się ostatni raz w tym temacie cellownikiem gra mi sie teraz tak jak Spc przed wszystkimi nerfami i nie brakuje mu niczego w strone dmg spelli lapy i wydaje mi się że znalazłem godnego zamiennika dla siebie i straconego czasu poświeconego cellowi na tej edycji .
chce tylko aby zamienić spadek abso na special spellu na dodatnie abso w postaci procentów mniejszych niż 5 i dodanie mniejszego colddownu do tego dla cellownika jak i tuffla nic wiecej nie wymagam i wiem że możesz to zrobić "Vultur"  nie że coś mi się nie podoba nie że chce zrobić z tych obu klas op nie do wyjebania ale przy naszych stunach itd grze typu max lvl 999 wydaje mi się rozsądną propozycją myślę że ją przeanalizujesz może nie mam tyle czasu na gre jak i na pomoc w balansach ale zawsze gdy był czas proponowałem nie jedne zmiany nie jedne poprawki w mapach/expach/taskach/sagach jak i urozmajceniu rozgrywki .
Tyle z mojej strony i już nie odzywam się na temat jakiejkolwiek sprawy dotyczącej zmian w balansie tych tanków .

Jakbym mial rozmyslac Vultur wie jak zrobic cos z niczego brak jedynie wsparcia jak i motywacji do cellu Duży uśmiech postaram sie rowniesz zaczne dzialac ze wzgledu na wolny czas przed czerwcem na rozmyslanie co sprowadzi graczy i jak zrobic rozgrywke na poziomie GOD 999.
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#3
Nie będzie nic zmieniane w tej technice, przynajmniej dopóki nie uznam tego za słuszne. Pozdrawiam
Odpowiedz
#4
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu