Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Titanium Legs-Done
#1
[Obrazek: 7JhZRSr.jpg][Obrazek: FNHlK3E.jpg]wataga mowiliscie ze denzel nie zrobi hardow ale jednak to byla pomylka akurat denzel wiedzial ze zrobi hardy i zrobil "_" pozdrawiam was marshall,denzel,pan humanek a i mlodywariat mowiles ze zrobisz szybciej od denzela hardy ale jak widac to ja na goku juz szybciej zrobilem hardy prawie
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/af9e2b5f6618ce6b
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5c52eb63384dc2c7[Obrazek: BYAExyC.jpg]
Odpowiedz
#2
Hardy Done bez waszej pomocy jakoś Duży uśmiech wataga bój sie teraz. Marshal najlepszy

Odpowiedz
#3
do hardow nie trzeba miec was wataga wystarcze tylko ja "_"


Pozdrawiam Marshall De Teach
Odpowiedz
#4
Nie wiem co to zmieni że macie hardy. I tak nie ożywicie serwera Duży uśmiech
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#5
Yyy zrobiłem już Hardy 4x Szczęśliwy za tydzień mam 5 charem.

O kurwa ja sam zrobiłem Hardy większą ilością postaci niż wy razem zebrani Szczęśliwy
druga sprawa: Marshall połowę twoich hardow to moja pomoc Szczęśliwy.
Expcie panowie bo nie mam neta od 12 h
Nie wiem kiedy usuną usterkę.
Odpowiedz
#6
Ale wy macie 0 w teamie , zrobilem hardy to Madara mnie ujebac nie umie to pisze do watagi . Naucz ich pvp a nie pisania do 3,6k lvla w tej chwili.

Odpowiedz
#7
"Naucz ich PvP" piszesz do Segira SzczęśliwyDDD (Aka luruj i spierdalaj czy 2vs1 okej ale 3vs2 to juz masa) SzczęśliwyD
Odpowiedz
#8
Net Wrócił Uśmiech
Invi pomyliłeś mnie z Vicodinem... to jego 600 tufla lałem 500 trunkiem i musiałeś go ratować 900 Jabą....

Ogolnie to gratuluje Denzel w końcu masz hardy Uśmiech teraz pare nocek popilnuj aż sie wyexpisz jak chcesz nas na poważnie zabijać
Odpowiedz
#9
Dzięki Uśmiech może dam rade się wyexpić

Odpowiedz
#10
Jak zobaczylem nazwe tematu to se mysle "LOL gra ktos jeszcze na s1?" wchodze patrze a to jakis kox sie chwali titankami na s2 jakby to bylo jakies osiagniecie Szczęśliwy no nic gz licze dalszych sukcesow.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu