Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DBP FUN/NoCheat - inny niż reszta
#1
Wstęp do edycji:

Edycja będzie odbiegać od poprzednich edycji, wszystkie zmiany dotyczące S1 pojawią się na tej edycji, czym tak naprawdę będzie się różnić S2 od S1? Raty expa 10 razy większe od tych z obecnego S1, oczywiście większe skille i loot oraz ilości fragów, oferta sklepiku, exp za niektóre rzeczy to tak naprawdę najważniejsze różnice. Resztę szczegółów omówię po dokładnym przygotowaniu serwera...

Na co postawimy przy starcie tej edycji:


++ Oprócz najważniejszego czyli wielu nowych ciekawych rzeczy to:

++ Głównie reklama, którą mam rozpisaną aż na 9 punktów, jest kosztowana ale myślę, że warto Uśmiech
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , , maniek544
Odpowiedz
#2
No i to mi sie podoba Andrzej.  Oczko
Oby graczy było jak najwięcej .!!! Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post didus2:
  • Vultur
Odpowiedz
#3
O kuurde tego sie nie spodziewalem. Reklama to absolutna podstawa dobrze, ze zainwestowales w to troche na 1 ss widze screen z chyba jakimis butami ktorych jeszcze nie widzialem ; o bardzo pozytywnie jestem nastawiony.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz
#4
(13-05-2017, 19:59)Cive napisał(a): O kuurde tego sie nie spodziewalem. Reklama to absolutna podstawa dobrze, ze zainwestowales w to troche na 1 ss widze screen z chyba jakimis butami ktorych jeszcze nie widzialem ; o bardzo pozytywnie jestem nastawiony.

Tak to jeden z pewnie z kilku nowych przedmiotów Uśmiech
Odpowiedz
#5
Będę normalnie tak o
Odpowiedz
#6
Mam jeszcze pytanko, czy zmiany w profkach tzn specjal spelle tez beda? I czy bedzie anty obracanie?
Odpowiedz
#7
(13-05-2017, 21:52)Cive napisał(a): Mam jeszcze pytanko, czy zmiany w profkach tzn specjal spelle tez beda? I czy bedzie anty obracanie?

Będzie wszystko podciągnięte do s1 ze zmianami... póki co więcej nie mogę zdradzić napisałem w pierwszym poście.
Odpowiedz
#8
W koncu trunks i brolly beda grywalni na s2 Duży uśmiech
Odpowiedz
#9
Mowisz to jak by trunks niebyl grywalny na last edycji lul jak odpaliles niesmiertelke to w trakcie tej niesmiertelki dalo sie wyjebac 3 typa no ale co ja tam wiem.

Vultur taka mala rada wypierdol specjale calkowicie lub je zrebalansuj bo speciale freezera,janemby,shenrona,gohana,trunka i saiyanow > reszta specialy.

To samo dales saiyanom buffa jako special ktorego ma shenron co mialo byc shenrona bronia a teraz ma praktycznie chuja.

Co prawda ma drugie zanzo razem z buffem to fajne combo ale w zamian ma chujowy dmg z ki i z czego brollas ma jeszcze lepsza lape od niego.

To teraz patrzac na s2
Brolly ma wiecej hp niz shenron na 2k lvlu
Brolly ma lepsza lape
Brolly ma lepszy spell dmg
I w zamian shenron ma tylko doskok serio?.
Odpowiedz
#10
(13-05-2017, 23:13)Adoxv20 napisał(a): Mowisz to jak by trunks niebyl grywalny na last edycji lul jak odpaliles niesmiertelke to w trakcie tej niesmiertelki dalo sie wyjebac 3 typa no ale co ja tam wiem.

Vultur taka mala rada wypierdol specjale calkowicie lub je zrebalansuj bo speciale freezera,janemby,shenrona,gohana,trunka i saiyanow > reszta specialy.

To samo dales saiyanom buffa jako special ktorego ma shenron co mialo byc shenrona bronia a teraz ma praktycznie chuja.

Co prawda ma drugie zanzo razem z buffem to fajne combo ale w zamian ma chujowy dmg z ki i z czego brollas ma jeszcze lepsza lape od niego.

To teraz patrzac na s2
Brolly ma wiecej hp niz shenron na 2k lvlu
Brolly ma lepsza lape
Brolly ma lepszy spell dmg
I w zamian shenron ma tylko doskok serio?.

Zawsze chciałeś więcej hp dla Brollasa a teraz do shenrona buffa się domagasz XSzczęśliwy , to tylko fun.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu